_DSC0390-Edit
22.12.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Pět důvodů proč kouřit zdravěji s e-cigaretou

Sdílejte článek:

(PR) 22|12|2015

Nedokážete si představit den bez toho, abyste si zapálili alespoň jednu cigaretu? Vyzkoušejte zdravější variantu a pořiďte si elektronickou cigaretu. Podívejte se na 5 důvodů, proč to stojí za to.

1. Neobsahuje toxiny a jedovaté látky

Elektronická cigareta neobsahuje toxické látky, které vznikají klasickým spalováním tabáku. Kouření této cigarety je výrazně lepší pro vaše zdraví, kdy značně snižujete riziko vzniku rakoviny plic a nedostáváte do svého těla zbytečné škodlivé látky. I přesto si stále můžete užít svoji cigaretu a to navíc bez toho, abyste obtěžovali okolí.

_DSC0297-Edit

2. Žádný kouř

Při kouření elektronické cigarety nevzniká těžký cigaretový kouř, ale pouze aromatizovaná pára. Není téměř vidět a nebudete obtěžovat své okolí nepříjemným dýmem z cigarety.

3. Nastavitelné množství nikotinu

V e-liquidu, kterým se elektronická cigareta plní, si můžete sami nastavit množství nikotinu. Jedná se o vhodný způsob, jak se nadobro odnaučit kouřit. Postupným snižováním dávek se vaše závislost stane slabší a až se dostanete na spodní hranici, bude pro vás snadné přestat a je více než 60% šance, že vám to vydrží.

eGo_ONE_Mini_03

4. Bez typického zápachu

Pára, která vychází z elektronické cigarety, nemá klasický cigaretový zápach, ale lehce voní po dané příchuti. V prostoru příliš dlouho nevydrží a rychle se vytrácí. Zakouřené a smradlavé místnosti jsou dávno minulostí. S elektronickou cigaretou již nebudete obtěžovat své okolí.

5. Různé příchutě

Zajímavé na elektronických cigaretách je to, že si můžete vybrat z celé řady příchutí. Klasická příchuť tabáku nebo různé ovocné varianty. Záleží jenom na tom, co vám bude více chutnat. Náplně do elektronických cigaret můžete libovolně střídat a užít si zdravější prožitek z kouření.

Vše o elektronických cigaretách, širokou nabídku příchutí a mnoho dalšího najdete na www.mojeelektronickacigareta.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 49 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.