jahody
30.4.2018
Kategorie: Ekonomika

Pesticidy z Bruselu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Evropskounijní politruci plus sto tisíc jejich spoluparazitů v Bruselu se vydávají za elitu, která má znalostní a rozhodovací monopol, v EU rozhodují v podstatě už o všem. Není oblast, kde by evropskounijní ideologie nezablokovala přirozený vývoj věcí a nevrhla systém do hlubokého marasmu. Z vědy se stala pavěda, z politiky fašizoidní diktatura, ze školství výrobna ideových kádrů a politickokorektních polomužů a antimatek,  EU zpolitizované zemědělství dlouhodobě brzdí přirozenou ekonomickou obnovu zemí třetího světa, dotované evropskounijní hovězí se dováží na Jamajku a ta nemá co vyvážet. 

Evropská unie dotovala desetiletí výstavbu hotelových pevností na levantském pobřeží, rozumná occupancy hotelových pokojů je tříměsíční. Španělsko se z tohoto typu ekonomie stále ještě nevzpamatovalo. Evropská unie sype peníze do ovocných plantáží v jižních částech Španělska, existují pouze dvě smysluplné hypotézy: buď jde v Bruselu o úplné idioty, nebo hodlají likvidovat v jejich očích zbytečnou část evropskounijní populace. Přiosladit póvlu skomírání vůní jahod. Odyseovi námořníci to přežili, byli uvázáni u stěžňů. Evropskounijní populace je sice uvázána u stěžňů farmaceutických korporací, ale bůhví co mají za stěžně. 

Pouze tři jahody ze třiceti jahod v německých supermarketech, jejichž chudší filiálky nás též živí, a tedy procento bude horší, neobsahují pesticidy. V 27 jahodách nejsou pouze pesticidy, ale i další jedy. Ekotest proveden v  Kauflandu, Aldi, Rewe. Ve zprávě ekotestu se říká, že testovali přítomnost až 500 pesticidů. Jahody vesměs pocházely ze super suchých oblastí jižního Španělska. Naděje na přežití se zvedne, pokud vydržíte u eko zprávy až do konce – jenom polovina jahod obsahuje echt nebezpečné, vysoce karcigenní látky. Polovina z nás přežije jahodovou dietu. V německém tisku se obzvlášť lekli látky zvané buprimat. 

Pesticidy nejsou ve Španělsku zakázány, EU diktuje téměř vše všem a že by zrovna na španělské pesticidy zapomněla, není pravděpodobné. Mají důležitý “ušlechtilý” záměr. Na některých testovacích místech se našly víc než čtyři miligramy pesticidů v kilogramu. V jižním Španělsku se pomalu proměňují některé oblasti v poušť, nejen nedostatkem vody, ale i v důsledku extrémně intenzívního zemědělství, produktivní kapacita  španělských oblastí se dávno vyčerpala. EU peníze se nevyčerpaly a dotuje se dál výstavba nových plantáží a zavlažovacích systémů, hrubě se narušila přirozená eko rovnováha španělských oblastí.

Obrovská zemědělská produkce a nerespektování přirozených hranic jsou největším problémem. Je jenom otázkou jak rychlá a jak hluboká bude ekologická katastrofa způsobená zpolitizovaným zemědělstvím, dopad na zdravotní stav EU populace prohlásí EU politruci a jejich nohsledi za fakenews.

Autor: Libor Číhal

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 311,11 Kč
Vybráno 12.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.