jahody
30.4.2018
Kategorie: Ekonomika

Pesticidy z Bruselu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Evropskounijní politruci plus sto tisíc jejich spoluparazitů v Bruselu se vydávají za elitu, která má znalostní a rozhodovací monopol, v EU rozhodují v podstatě už o všem. Není oblast, kde by evropskounijní ideologie nezablokovala přirozený vývoj věcí a nevrhla systém do hlubokého marasmu. Z vědy se stala pavěda, z politiky fašizoidní diktatura, ze školství výrobna ideových kádrů a politickokorektních polomužů a antimatek,  EU zpolitizované zemědělství dlouhodobě brzdí přirozenou ekonomickou obnovu zemí třetího světa, dotované evropskounijní hovězí se dováží na Jamajku a ta nemá co vyvážet. 

Evropská unie dotovala desetiletí výstavbu hotelových pevností na levantském pobřeží, rozumná occupancy hotelových pokojů je tříměsíční. Španělsko se z tohoto typu ekonomie stále ještě nevzpamatovalo. Evropská unie sype peníze do ovocných plantáží v jižních částech Španělska, existují pouze dvě smysluplné hypotézy: buď jde v Bruselu o úplné idioty, nebo hodlají likvidovat v jejich očích zbytečnou část evropskounijní populace. Přiosladit póvlu skomírání vůní jahod. Odyseovi námořníci to přežili, byli uvázáni u stěžňů. Evropskounijní populace je sice uvázána u stěžňů farmaceutických korporací, ale bůhví co mají za stěžně. 

Pouze tři jahody ze třiceti jahod v německých supermarketech, jejichž chudší filiálky nás též živí, a tedy procento bude horší, neobsahují pesticidy. V 27 jahodách nejsou pouze pesticidy, ale i další jedy. Ekotest proveden v  Kauflandu, Aldi, Rewe. Ve zprávě ekotestu se říká, že testovali přítomnost až 500 pesticidů. Jahody vesměs pocházely ze super suchých oblastí jižního Španělska. Naděje na přežití se zvedne, pokud vydržíte u eko zprávy až do konce – jenom polovina jahod obsahuje echt nebezpečné, vysoce karcigenní látky. Polovina z nás přežije jahodovou dietu. V německém tisku se obzvlášť lekli látky zvané buprimat. 

Pesticidy nejsou ve Španělsku zakázány, EU diktuje téměř vše všem a že by zrovna na španělské pesticidy zapomněla, není pravděpodobné. Mají důležitý “ušlechtilý” záměr. Na některých testovacích místech se našly víc než čtyři miligramy pesticidů v kilogramu. V jižním Španělsku se pomalu proměňují některé oblasti v poušť, nejen nedostatkem vody, ale i v důsledku extrémně intenzívního zemědělství, produktivní kapacita  španělských oblastí se dávno vyčerpala. EU peníze se nevyčerpaly a dotuje se dál výstavba nových plantáží a zavlažovacích systémů, hrubě se narušila přirozená eko rovnováha španělských oblastí.

Obrovská zemědělská produkce a nerespektování přirozených hranic jsou největším problémem. Je jenom otázkou jak rychlá a jak hluboká bude ekologická katastrofa způsobená zpolitizovaným zemědělstvím, dopad na zdravotní stav EU populace prohlásí EU politruci a jejich nohsledi za fakenews.

Autor: Libor Číhal

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.