pespodnik
30.9.2016
Kategorie: Ekonomika

PES: Připravuje se další šikana podnikatelů (povinné “dobro” za peníze)

Sdílejte článek:

IVAN BARTOŠ

Víte proč dělám politiku? Protože nám vládne od revoluce banda zlodějů, který jen vysávaj stát, krměj sebe nebo svý kámoše ve firmách a pak házej chleba důchodcům. (není rétorika Babiše, ale popis reality včetně stávajícího stavu). Když jsem novinářům pouštel již před půl rokem kusé informace, proč proti vší logice Hospodářská komora podporuje EET a nehájí zájmy živnostníků, zdálo se, že to nikoho moc nezajímá. Moje informace tenkrát zněla:

Šéf hospodářské komory Dlouhý je domluven s Babišem, protože už připravují informační systém pro podnikatele, který je nekompatibilní se stávajícím CZECH pointem (nepůjde využít stávající aplikaci), bude budován jako samostaná věc, a který bude dobrovolně povinný pro podnikatele a dle mých infromací je v něm skrze své aktivity finančně zainteresován sám šef Hospodářské komory ing. Dlouhý. Pracovně jsem systému říkal “Rok podnikatele” a počítal jsem, že to každého z téměř milionu IČAřů bude stát tak 500,- ročně tj. luxusní půl miliarda výběru navíc. Implementační náklady si rozdělí firmy pánů nahoře, co to schválí.

Realita? Takže nám tu potichu roste i Sobotkou glorifikovaný záměr podpořený zákonem s plánem na rok 2018. Systém se jmenuje příznačně PES! Bude povinný. Nejnižší sazba bude asi 1000,- až 20 000,- (pro ty větší) ročně (až 20 milard výběru, který Hospodářská komora částečně pokrátí, protože takovej systém ÁNO, se zadarmo provozovat nedá,) který si samozřejmě můžeme “strhnout z daní”? Spravovat a rozvíjet ho bude Hospodářská komora.

A já vám říkám, když je Babiš u moci, každej dostane nažrat. Za mě hanba a další alarm proč nevolit ANO ani SocDem a fakt čekám, kdy se ten milion nás podnikatelů nasere a nebude řešit mrkvoviny a bude hnát nejen ministry, ale i třeba Hospodářskou komoru a její papaláše k zodpovědnosti, ne-li před soud.

PS: A co na to Zdeněk Zajíček? HINT: Kdopak je Zdeněk Zajíček? A pan Pavel Němeček…? Chytrému napověz…

ZDROJ: Ivan Bartoš

K článku se na facebooku vyjádřil Vladimír Dlouhý. V rámci objektivity toto vyjádření doplňujeme:

Tak jsem se zase takto v sobotu večer rozčílil. Je hezké, že vzniká spousta nových “nezávislých” zpravodajských serverů, nicméně kvalita jejich obsahu teda musím říct často fakt pokulhává….

TEDY JEŠTĚ JEDNOU A SNAD NAPOSLEDY: SYSTÉM PES NIKDY NEBYL KONCIPOVÁN JAKO POVINNÝ A POVINNÝ TAKÉ PRO PODNIKATELE NEBUDE!!!

Je škoda, že názoroví vůdci na českém internetu typu Ivan Bartos neboMartin Jaros neumí pracovat se zdroji a skočí na každý nesmysl a dělají ze sebe hlupáky. No, asi to má svůj záměr, jen se ptám, jaký v tom ten záměr pánové mají …o formě textů za hranicí vkusu ani nemluvím.

A redakcím Ekonomický deník a Pravýprostor.cz díky za mediální prostor.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 66 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...