2476137-trumpbiden
25.11.2020
Kategorie: Politika

Permanentní válka

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Dělá se mi zle ze způsobu psaní mainstreamových médií, levičáků a jejich poskoků ve vzdělávacím systému, kteří přepisují historii a ostrakizují nejen prezidenta, ale i všechny jeho stoupence – větu si nenapsal do svého deníku žádný současník osmačtyřicáteho v Praze, ale řekla ji v podcastu na svém webu brilantní žurnalistka Sara Carterová. Nehledě na politickou příslušnost by se měl každý postavit dnešní neamerické desinformační taktice a lží proti vlastnímu prezidentovi, média nás učí milovat cenzuru a nenávidět pravdu. Carterová evidentně nepíše jen o amerických médiích, ale i o západoevropských a českých, mediální oslavy 31. výročí údajné revoluce nejsou než důkazem. Média byla od americké revoluce esencí americké demokracie, která bez vysoké míry objektivního pojmutí fakt, nemůže existovat. Dnes ve spojení s počítačovými magnáty vnutila levičácká média západním společnostem své ideologizované verze pravdy, které s realitou moc nesouvisí.

Čtyři roky západní maistreamová propaganda ruku v ruce s Obamovými kádry v tajných službách, které se Trumpovi nepodařilo vytěsnit z mocenských struktur, operovala ruským vměšováním do amerických voleb, čtyři roky soudních procesů s profesionálně elaborovanými lživými důkazy od amerických tajných služeb, nakonec se nic neprokázalo, ale podařilo se paralyzovat Trumpovu administrativu a dodávat materiál planetární antiruské hysterii. Tým Obama-Biden se mechanismem s velkou pravděpodobností zfalšovaných voleb opět dostane k moci, kterou de facto nikdy neopustil. V dnešním francouzském rádiu RFI emitovaném i do Prahy, expert pařížského geopolitického výzkumáku, což není než katedra levičácké politiky slabší úrovně, na otázku posluchače z Gabunu, zda-li se USA nezhroutí kvůli tomu, že Trump a jeho lidé odmítají spolupracovat s příští Bidenovou administrativou, expert odpověděl, že se nic hrozného nestane, nastoupí znalí lidé, kteří ty posty zastávali už v Obamově administrativě. S jedním rozdílem, za čtyři roky hierarchizovaly Obamovy kádry své cíle, na prvním místě jejich levičáckých globalistických cílů je zničení Ruska, bezostyšně a zcela vulgárně formulováno, daleko za hlavním cílem následují další, umocněno ještě tím, že rodina Bidenů má podíly na ukrajinských podvodech velkého rozsahu a musí se to zamaskovat třeba i válkou. Rusko není překážkou deklarovaným cílům amerických demokratů, jako jsou světové klimatické programy, sociální programy v USA, akcent na mezinárodní organizace atd., ale překážkou klíčovému cíli, který nedeklarují, ovládnutí světa globalistickou elitou s americkou dominancí sorosovského typu.

Kemala Harris, která bude mít v příští administrativě klíčovou roli, se vyjádřila ve Foreign Affairs, zahraniční politice moc nerozumí, ale o to je to nebezpečnější – Rusko se vojenskou silou zmocnilo gruzínských a ukrajinských území, ilegálně okupuje Krym, vojensky podporuje boje na východě Ukrajiny a vede válku na internetu, tisíce lidí zemřely v důsledku ruské agrese, s prezidentem vyzbrojíme Ukrajinu, v Bílém domě bude Harrisová konstantně v opozice Putinovi. Všechna ostatní vyjádření Harrisové nejsou nic jiného než opakování tlachů Obamových kádrů, občas proloženo sentencemi o demokracii.

Nejdůležitější posty v Bidenově administrativě dostanou neokonzervativní elementy a ideologové permanentní války, Michele Flournoy a Tony Blinken, v Trumpově éře byli placeni korporací WestExec Advisors, konzultační firmy, která dobře živila spoustu Obamových kádrů, které čekaly na návrat k moci. Flournoy bude ministryní obrany a Blinken ministrem zahraničí nebo šéfem bezpečnostních poradců, od konce osmdesátých let střídají funkce ve vojensko-průmyslovém komplexu, mezi Pentagonem a válečnými štváči různých think-tank subvencovanými americkou vládou a zbrojařskými společnostmi. Za Clintonova prezidentování byla Flournoy autorem doktríny permanentní války (full spectrum dominance), Flournoy zastává názor unilaterálního použití vojenské síly v přístupu k trhům, energii a strategickým zdrojům. Tony Blinken stojí Bidenovi řadu let velmi blízko, v období Bushovy ilegální invaze do Iráku, byl Biden předsedou senátního výboru zahraničních vztahů a prosadil podporu senátu Bushově invazi, Blinken byl jeho klíčovým poradcem. USA uvrhly Irák do dlouholeté války a chaosu, Blinken byl autorem dokumentu „Progressive Internationalism“, který popisoval lepší a efektivnější styl permanentní války, USA si mají podržet technologicky nejvyspělejší armádu a neváhat od jejího použití kdekoliv, kde jsou narušeny jejich zájmy. Blinken byl jedním z architektů protiruských sankcí v Obamově administrativě, už jako mladý diplomat v roce 1987 napsal dokument „Spojenci proti spojencům“, proti plynovodu z Ruska do Evropy, naštěstí tenkrát Blinkenovy ideje nezvítězily, ve východní Evropě by dál vládly komunistické strany.

  • meras.cz
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 483,00 Kč
Vybráno 41.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 324 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
politicon.cz
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.