laurastar-lift2
8.11.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Perfektně rovné a hygienicky čisté oblečení s parní žehličkou LAURASTAR

Sdílejte článek:

Žehlení nepomáhá pouze s dokonalým srovnáním látky, ale zaručuje také hygienickou čistotu oblečení. Stačí si vybrat tu správnou parní žehličku. Přečtěte si více informací o unikátní švýcarské značka LAURASTAR a pořiďte si moderní přístroj pro dokonalou úpravu oblečení. 

Parní žehlící systém patentované technologie

Revoluci v žehlení přináší parní generátor Laurastar. Praktická přenosná stanice pro efektivní tvorbu páry za účelem upravených oděvů i maximální čistoty existuje díky patentované technologii vyvinuté švýcarskou společností. Ve spolupráci s lehkou žehličkou jde o výborný přístroj pro každodenní použití. Efektivní technologie páry o vhodné teplotě spolu se speciálně navrženou žehličkou výrazně ulehčí a hlavně zrychlí žehlení nejrůznějších materiálů. 

Hygienická čistota s odstraněním virů a bakterií

Představte si žehlící systém pro účinné odstranění až 99,999 % bakterií a virů. Přesně tohle dokáže žehlící systém LAURASTAR. Laboratorní testy ukázali, že toto parní ošetření účinně likviduje také COVID-19, který se může vyskytovat na oblečení. 

Například taková profesionální žehlička LAURASTAR LIFT XTRA, která vytváří právě hygienickou páru. Propracovaná 3D aktivní žehlící plocha usnadní a výrazně urychlí proces rovnání látky. Funkce automatického nastavení teploty umožňuje efektivní nastavení. 

Výrobky navrženy s důrazem na dlouhou životnost

Švýcarská značka LAURASTAR neustále pracuje na inovacích a veškeré výrobky jsou navrženy pro jednodušší použití, ale zároveň s ohledem na životní prostředí.  Díky tomu se u každého produktu snaží o co možná nejdelší funkčnost, takže nabízí 10 záruky na náhradní díly. Jde to dokonce tak daleko, že existuje asistent žehlení ve formě mobilní aplikace, kde najdete videa s tipy a radami, jak žehlení zvládat co nejlépe. 

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 184 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...