maxresdefault
15.8.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Pennyboard nebo longboard? Najdi svůj styl!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR)

Dalším oblíbeným dopravním prostředkem, který slouží i k zábavě, se staly různé varianty klasických skateboardů. Konkrétně se jedná o nové odvozené typy s názvem longboard a pennyboard. Co obnáší jízda na těchto zařízeních a pro koho je vhodnější právě pennyboard?

Ježdění na longboardu

Longboard je delší a o něco širší, než klasický skateboard. Díky tomu nabízí o něco lepší stabilitu. Vše začíná správným výběrem vhodné délky. Řádně se seznamte s tím, jakou velikost potřebujete právě vy, protože jinak hrozí, že se vám bude velmi obtížně ovládat a z pohodlné jízdy se stane horor. Jízda na prkně pomáhá zlepšovat stabilitu a mnoho dalších pohybových dovedností. Jezděte na longboardu a posílíte svaly na nohou i střed těla, který bude držet stabilitu.

V čem je pennyboard lepší?

pennyboard-tempish-silic-w800-nowatermarkPennyboard je ještě lepší verzí longboardu. Jedná se o barevné plastové prkno, které je o kousek kratší. Díky tomu je skladnější a dá se sním lépe manévrovat. Pennyboard snadno připnout k batohu a to z něj dělá skvělý dopravní prostředek pro ježdění po městě nebo například do školy. Široká nabídka různých barevných provedení, vzorů a specifických typů umožní jasně zvýraznit každý styl. Hodí se i pro ty, kterým ježdění na obyčejném skateboardu příliš nejde a nejsou obdařeni skvělými rovnovážnými schopnostmi.

Sestavte si naprosto jedinečný pennyboard

Žádná barevná kombinace z nabídky není dokonalá a vždy tomu něco chybí? Využijte možnost sestavení pennyboardu podle sebe, kdy si vyberete barvu prkna i koleček a dorazí vám už hotový a smontovaný výrobek. Až si pořídíte jeden podle svých představ, jistě za chvíli budete chtít i další. Tento způsob cestování totiž pomáhá se spalováním kalorií, definuje vaši image a navíc je skvělou cestou, jak se vyhnout přeplněným dopravním prostředkům.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.