cor_TITVIRPENIÍZE
12.9.2021
Kategorie: Společnost

Peníze vyhozené oknem

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝTak jsme se z médií zase dozvěděli, kolik bude stát další kolo intenzivní propagace vakcinace národa. Po 400 000 korun investovaných do reklamy na podstoupení očkování přímo na karlovarském festivalu věnovaném filmové tvorbě, tedy přehlídce české umělecké a podnikatelské smetánky, což není nijak malá částka, to bude nyní dalších 50 milionů věnovaných na ovlivňování mysli lidí, které má vést k dokončení procesu získání kolektivní imunity.

Vynechme na chvilku peníze, za které by ve skutečnosti šli postavit dvě mateřské školky, malá škola či obecní zdravotní středisko. Nebo by za ně bylo možné pomoci s léčbou několika lidem trpícím chorobou v zahraničí, se kterou si naši odborníci neví rady. Prostě je utratit skutečně efektivně. Ne, místo toho půjdou do propagace soukromých a extrémně bohatých farmaceutických kolosů, které by do reklamy mohly samotné investovat mnohonásobně více, aniž by to jejich pokladníci zaregistrovali. Stát se chová jako proslulé zvíře z pohádky proslulé větou ,,Oslíčku otřep se“.

Co je podle našich covidzvěstů kolektivní imunita, to nám ukazuje Izrael. I přes informační embargo, kdy média doslova mlčí o dění ve světě, takže většina národa netuší, jak velké demonstrace proti proticovidovým opatřením probíhaly včera například v Rakousku, Francii, Austrálii či jinde, se k nám aspoň některé informace dostávají. Oficiálně se nic neděje, ale australské lágry pro neočkované, karanténní hotely pro ně v Kanadě, na Srí Lance či jinde, to je realita dnešních dnů. A také to, že v nejproočkovanějších zemích, například v Izraeli, řádí další vlna, kde posmrkává pár neočkovaných a umírají převážně ti, kteří mají v sobě dvě dávky mRNA vakcín, tedy spíše genové terapie. Přestože média mlží, snaží se poměr hospitalizovaných otočit v opačný poměr, ve skutečnosti izraelský ministr zdravotnictví ve veřejném projevu přiznal, že problém s dalším kolem onemocnění se ze ¾ skutečně týká těch, kteří měli mít za sebou naši proslulou ,,Tečku“, tedy druhou dávku. A tak se začalo s třetím kolem a již dopředu se avizuje čtvrté a další. Výmluva na Deltu nezabírá, když se ví, že jde stále o stejný mix, jako v případě první a druhé dávky. Tečka je tak v nedohledu a po zjištění, jak pseudovakcíny pracují v těle, za ni možná budeme záhy považovat její dřevěnou variantu.

Občané už začínají procitat, tedy aspoň ti více přemýšlející. Sliby o tom, že po dvou návštěvách očkovacího centra budou mít klid, zajištěnou imunitu vůči chorobě a svobodu v cestování, povolání, vzdělání a celkovém žití, se ukázaly být lichými. Místo toho je každý půlrok budou vyzývat k tomu, aby opakovali návštěvu lékaře ochotného podílet se na zločinu na lidském zdraví a podstoupili tak opakovaně akt vpichu. Navíc budou potěšeni další možností nechat do sebe dostat jinou cizorodou látku, kterou bude vakcína proti chřipce. Bude zajímavé sledovat, kolik podobné zátěže lidský organismus vydrží a co to s ním udělá. Když uvážíme, že po aplikaci mRNA mixu se sportovci půl roku potýkají se svou výkonností (u Johnsona je to měsíc),, zvláště když je narušena nejen motorika, ale i psychická stránka (to jsme si nevymysleli, to je zkušenost z profesionálního sportu a je dost individuální), pak jak bude takový člověk odvádět výkony, když by každý půlrok chodil na další dávku, to si asi logicky domyslíme. A podobné je to poté s každým jedincem, byť nemusí podávat vrcholné výkony. Takže zůstat neočkovaný je vlastně takový přirozený doping, vezmeme li v potaz, že ostatní tím budou procházet s jistotou nekonečnosti.

Propagace produktů soukromých firem placená státem je něco naprosto nového. Pokud bychom sečetli všechny náklady spojené s podpory Pfizeru, Moderny a několika dalších koncernů, vystoupaly by do nebeských výšin. Nových 50 milionů je jen kapkou v moři, protože mimo propagace musíme přidat i prostředky investované do represe obyvatel. Již zmiňované lágry a další místa předurčená pro lidi považující vakcinaci za podvod, a že jich je, jsou také velmi nákladným prostředkem směřujícím k přesvědčení lidí. A připočítáme li hospodářský propad a ekonomické ztráty způsobené celosvětovou covidovou kampaní, statisíce mrtvých z důvodu neochoty hledat a používat vhodné léky, které dávno jsou k dispozici, to jen proto, aby se mohlo stále dokola očkovat, dostaneme se k takovým částkám, že i hlupákovi musí být jasné, o co tu jde. Není mu to jasné. V tom má prsty právě ta propaganda, proto se to ní dává tolik peněz. Část z nich zůstane těm, kteří tyto peníze ze státní pokladny vyvedou, další přímo zaprodaným tvářím kampaně, zbohatnou média, což je vlastně také solidní pračka peněz. Poslední, o co tu jde, je občan a jeho zdraví. Zdaleka ne každý to chápe, bohužel to ale my všichni platíme. My a naše děti. Tedy i ti, kteří se prostě k vpichu přinutit nedají. Vakcinace totiž žádnou kolektivní imunitu nepřinese. Spíše naopak. Sledujeme jen obrovskou show. Jen už nás téměř nikoho nebaví.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 849,00 Kč
Vybráno 50.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 189 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)