Děti-672x372
24.6.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Pelikánův nápad se změnou pohlaví u dětí bez operace? Žádný úlet, ale mor! A bude hůř!

Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Dosluhující ministr Pelikán a skupina poslanců, včetně Pocheho spojence Petra Dolínka, navrhuje, aby si děti od 12ti let věku mohly nechat na matrice změnit úřední pohlaví bez skutečné medicínské přeměny.

Může to vypadat úsměvně, papír přece snese všechno, nějaký puberťák se třeba z blbosti nechá přepsat na holku…, časem dostane rozum…, jenže ona to zdaleka není taková legrace.

„Resort spravedlnosti reaguje novelou na rozsudek Evropského soudu pro lidská práva, který řešil spor transsexuálů z Francie. Podle instituce změnu pohlaví nelze podmiňovat podstoupením chirurgického zákroku nebo jiné léčby, které mají za téměř jistý následek sterilitu.“

Nabízí se jednoduchá otázka: pokud se středoškolský student prohlásí za studentku, nechá si přepsat pohlaví z muže na ženu, ovšem stále bude disponovat plně funkčním mužským „vybavením“, co ubytování na internátě? Půjde ke klukům, nebo k holkám? A když půjde k holkám, nebude tam docházet k nějakým těm čuňačinám, nebo co hůř, i ke znásilněním, viz kauza Jiří Marie Feryna a jeho údajné znásilnění min. dvou žen na tzv. Autonomním sociálním centru Klinika? A půjde-li ke klukům, nebude to „diškriminácia“? Nebude tam docházet k šikaně, ať už skutečné či smyšlené? Jak se k takové osobě mají spolubydlící chovat? Mužské či ženské sprchy? Nebo se to „v zájmu všeobecného dobra“, vyřeší hezky posluníčkářsku…, a budou smíšené „unisex“ sprchy?

Ale to ještě zdaleka nic není. Ne jen ve velké Británii se několika stovkám dětí od 10ti let věku (podle Daily Mail) podávají tzv. „puberty blockers“, tj. silné hormony na zastavení puberty, než se milé dítě rozhodne, zda se mu jeho biologické pohlaví již „neokoukalo“ a nechce nějakou tu změnu.

Máme se tedy ještě na co těšit, možná opět povstanou z hrobu doktorové Mengeleové, kteří budou dělat na dětech podobně laděné genderové pokusy. V Británii už povstali, doslechl jsem se, že už snad i stará dobrá Itálie povolila jakési pilulky, určené původně k léčbě karcinomu prostaty, jež mají rovněž u dětí blokovat pubertu.

Je třeba jednou pro vždy odmítnout papouškování se po velmocích! Před 1989 byl naším vzorem Sovětský svaz, dnes USA, Německo a Británie, tedy „západ“, jako bychom nemohli být sami sebou, Středoevropany myslící vlastní hlavou, kteří nemusí hned přejímat každou zhůvěřilost, jen proto, že ji zavedl náš momentální „protektor“, ať už „východní“ či „západní“? Dosti bylo ohnutých páteří, buďme hrdým, nezávislým a suverénním národem, braňme zavádění neomarxistických zrůdností podle západního mustru!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 44 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
111 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.