PEKAROVA
13.10.2021
Kategorie: Politika, Volby 2021

Pekarová demokratkou není

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Tak už nám fašounci z nově se rýsující vlády vystrkují růžky.  Zatímco oni sami sebe pasují na demokraty, tak ukazují, že neví, co je to demokracie. Jednoduše symbolicky poplivají hlasy více než půl milionu voličů, což je vyšší počet, než kolik volilo sebranku z TOP 0,09. Tato politická mrtvola by se navíc bez slepence do PS možná  vůbec nedostala. O tom, jakým „zázrakem“ se tam dostala v roce 2017, snad netřeba hovořit.

Demokracií se navíc ohání partaj, která roky zcela zřejmě kryla ve svých řadách sexuálního predátora Feriho, jehož odklidili záhy poté, kdy celý skandál praskl. Pekarová by tak měla jen držet hubu a krok a být ráda, že se díky slepenci dostala do PS a to ještě k lukrativnímu korytu. To jí ovšem nestačí, takže opět musí ukázat, jak sebe a své voliče povyšuje nad jiné.

.

Pekarová – Adamová prohlásila, že TOP0,09 nedopustí, aby byla SPD, která má více poslanců, než tato bruselofilní úderka, post místopředsedy Sněmovny. Tím de facto poplivala i všechny voliče SPD, kterých je víc, než voličů TOP0,09.

Pekarová konkrétně prohlásila:

„Nikdy jsme nepodporovali ve vedení Sněmovny do žádné funkce extremistu. Ministerstvo vnitra SPD zařazuje mezi extremistické subjekty v České republice. TOP 09 je stranou demokratickou, podporující demokracii, a nikoliv strany, které ji chtějí destruovat. Nemůžete tedy od nás očekávat, že v tomto volebním období bychom kdokoliv z nás volili zástupce této strany do nejužšího vedení Sněmovny, tedy do jedné z nejvyšších ústavních funkcí v této zemi.”

Takže (ne)vážená Pekarová – Adamová, demokratkou nejste ani za mák. A ještě jste nesmírně hloupá, neinformovaná nebo navedená. Podle našich zákonů by totiž nebyl žádný extremistický subjekt vpuštěn do politické soutěže. Všichni velmi dobře ví, že se jednalo čistě o politický boj ze strany stejně nedemokratického islamofila jako jste i vy sama, Hamáčka, jehož partaj už naštěstí naši politickou scénu opustila.

.

Jak se ukázalo, tak tyto zprávy o extremismu vypouštěl on, respektive, jeho lidé, dokonce i BIS – na níž se on odvolával – se od nich distancovala. K těmto závěrům došel nedávno při vyšetřování bezpečnostní výbor PS, jak  zaznělo například zde.  Věříte tak víc politické mrtvole v červené mikině nebo BIS??

Výmluvy na extremismus tak mají pouze zastřít vaši nedemokratičnost. Zatímco se systémem podporovanými extremisty z Antify se bratříčkujete a i přes pouhé 4 mandáty je cpete silou moci do vlády, tak stranu, která  na mandáty uspěla lépe než ta vaše, se snažíte zcela nedemokraticky vyloučit z vedení Sněmovny. Jste tak stejně nedemokratičtí jako vámi adorovaná EU, která zakazuje poměrně silné frakci ID vstup do vedení EP i přesto, že jde o jednu z nejsilnějších frakcí.

Je mi jasné, že vlastně ani není důležité, kdo ve vedení Sněmovny je, ale jde v podstatě o princip. Jen jste jako správná podporovatelka totalitních režimů (tedy takových, kdy musí být politika jen dle vašich představ a názorový oponent musí být ze soutěže nedemokraticky vyřazen) ukázala, že o demokracii nevíte vůbec nic.

.

Pokud totiž hned na samém počátku ukážete, že demokracie je vám vzdálená doslova na světelné roky,  pak si lze jen s hrůzou představit, v jakém stavu zůstane naše země po lidech jako jste vy a vám podobní…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 465,- Kč
Vybráno 46.75%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 146 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
106 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)