I_______MG_20190708_WA0000
9.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Pedofilové se hlásí o práva

Sdílejte článek:

J3K

Genderové šílenství odstartované před několika roky prvními pokusy legalizovat vztah mezi homosexuály sebou postupně přináší další snahy vytvořit z nestandardních přístupů k rodině, pohlaví a sexu normu společensky nejen únosnou, ale zároveň často i preferovanou. Homosexuálové jsou již pro část obyvatelstva naprosto běžnou součástí života a nikdo se nepozastavuje nad jejich existencí a prezentací. Zvrhlost v podobě téměř nahých účastníků pochodů typu Pride Prague při účasti dětí a nezletilých by ještě před pár léty byla posuzována jako trestný čin a s pravděpodobně dvouletým posezením ve věznici. Nyní jde o akci podporovanou magistrátem, politiky, médii a významnými sponzory.

Že to není v pořádku, o tom nelze pochybovat. LGBT komunitě však nestačí pouze promenáda po ulicích hlavních evropských měst a exhibice v podobě kožených řemínků, bičíků a dalších sexuálních pomůcek přímo před zraky diváků rozdílného věku, ale berou děti už přímo do průvodu. Zároveň se objevují případy, kdy je mládež vychovávaná lesbickým či gay párem relativně násilně začleňována do komunity, dokonce dochází na přeměny pohlaví a nátlakově vytvářené prostředí pro naprostou změnu osobnosti. Přestává tak být respektováno právo dítěte na přirozený vývoj a dospělí utváří budoucí sexualitu dítěte dle vlastních představ a nikoliv dle přírodních zákonů. Celý tento proces vede k psychickým poruchám, ztrátě identity a posouvá vývoj dítěte směrem od klasické rodiny. Snaha lišit se za každou cenu, vzepřít se zvyklostem, tradicím a přirozenosti dosahuje extrému a velmi často se dozvídáme o vzniku dalšího pohlaví.

Přestože se lidé rodí jako dívky a chlapci, pozdější pokusy přetransformovat se do něčeho odlišného se stávají stále častějšími. Svým způsobem to přináší mimo velkých problémů i byznys pro mnoho odvětví. Kde je byznys a točí se peníze, je prostor pro cokoliv. Takže se na nastalé situaci přiživují politici, právníci, média, lékaři, psychologové, oděvní a filmový průmysl. To vše dále podněcuje kdysi relativně nenápadnou komunitu k nebývalé aktivitě a z jisté formy postižení vytváří výhodu a potřebu zviditelňovat se. Homosexuálové a jejich odnože se postupně prosazují do mnoha vedoucích funkcí a často své prezentované sexuální odlišnosti zneužívají způsobem, který hraničí s diskriminací normálních lidí. Všude je nejen vyžadovaná, ale zákonem přímo nařízená tolerance toho, co bylo do nedávna nazýváno úchylností. A objevuje se jich stále více. Jestliže by řada z právě teď chráněných úchylů byla ještě poměrně nedávno zavírána do blázince, nyní ti samí lidé sedí ve vedení politických stran, firem a různých dalších institucích. Samozřejmě je plno jedinců, kteří si uvědomují svou odchylku a nemají potřebu se veřejně projevovat, žijí v klidu a mají právo na to být váženými spoluobčany, bohužel jsou v menšině. Většina homosexuálů totiž získala potřebu být vidět, slyšet a vznášet požadavky, uzurpovat si výhody a práva.

Při pohledu na průvody gayů a leseb, kterých se účastní i s dětmi získanými často specifickým způsobem, bylo otázkou času, kdy se objeví snahy legalizovat sexuální experimenty s dětmi. Přestože jsou pedofilové dlouhodobě v hledáčku policie všude ve světě, není ničím novým, že mezi ně patří řada elit z prostředí politiky, umění a byznysu. Dětská nevinnost je pro některé lidi prostě rudým hadrem, který je dráždí, přitahuje a jsou ochotni překonat mnohá rizika jen proto, aby dali průchod své vášni. Možná i odsud pramení podpora LGBT komunit islámu. Muslimové sice nemají příliš pochopení pro homosexualitu, ale na druhou stranu si nedělají hlavu s věkem vhodným k prvním sexuálním stykům. Není tedy nijak výjimečným sňatek dospělého muže s dívkou, která ještě nedosáhla dospělosti. To po stránce věku, ale i fyzického stavu těla. Právě v tomto vidí možnost legalizovat své choutky řada pedofilů.

V slovenském deníku Sme se obhajobou pedofilie již oficiálně zabývají a rozhodně nejsou jediní. Vždyť na postupné snižování hranice trestnosti sexuálního vztahu s nezletilými čeká řada pedofilů a jejich snem je její úplné zrušení. To bez ohledu na veškeré následky podobného konání a zdravotní i psychické dopady na samotné děti. Pomalu se tak pootevírají dvířka, kterými se budou nyní tito z našeho pohledu zvrhlíci a trestně odpovědné osoby snažit uniknout z rizika vlastního pronásledování a zároveň si začnou podobně, jako právě homosexuálové, vyžadovat výhody a práva. Pokud tak bude vše nadále pokračovat, bude pedofilie jednou z nominačních výhod při získání postu ředitele mateřské školky. Pokud se Vám to zdá absurdní, pořádně se rozhlédněte a zjistíte, že i homosexuálové postupně získali status nedotknutelných. Svět se mění ve jménu tolerance i k těm největším zvěrstvům, kterých jsou lidé schopní. Jestliže se stalo normou zamlčování znásilnění a vražd páchaných především migranty, často v minulosti i významnými osobnostmi považujícími se za vyvolené, pak umožnění řádění pedofilů není ničím nereálným. Opravdu se své o děti nebojíte?

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 283 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
139 komentářů