pedofilia-e-crimine-minutouno_1862585
16.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Pedofilie legální?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝLáska k dětem může mít různé polohy. Tou nejnormálnější je vztah rodič a dítě. Samotné zplození potomka patří k nejkrásnějším zážitkům, ke kterému jsou samečci a samičky přírodou předurčeni. Samozřejmě existují výjimky, kterými je obcování s kudlankou nábožnou, která je přes vynikající službu partnera schopná po aktu lásky ukousnout svému protějšku hlavu, případně pokud k početí dítěte dojde důsledkem násilného činu. Nicméně za normálních okolností poté matka nějakou dobu buď nosí své následníky v sobě, případně je třeba pečovat o vajíčka kdesi mimo tělo. Samozřejmě existují i druhy, kde se rodiče chovají relativně chladně a mláďata jsou odkázána velmi brzy sama na sebe, ale v tom je příroda tak rozmanitá.

Opusťme říši zvířat, zůstaňme v té naší. Maminky nosí devět měsíců své děti stále u sebe a ani samotný porod není úplně procházkou růžovým sadem. Jejich trpělivost je vykoupena zprvu bolestí, zábleskem první radosti a nesmírnou dávkou dřiny. Aspoň většinou. Je li někdo kudlankou v lidském převleku, dokáže své starosti přehodit jinam a udělat si život pohodlnější. Ale v normálním vztahu matka-dítě je to právě žena, která minimálně v prvních třech až pěti letech pečuje o narozeného potomka a vytváří si s ním těsný vztah. Muž zpočátku zastává roli ochránce, živitele a nějakou dobu trvá, než je pro něj dítě zároveň parťákem. Přeci jenom muži jsou hračičkové a s malým řvoucím uzlíkem vyžadujícím nonstop pozornost moc srandy není. Ta přichází pozděj,i a pokud jde o kluka, v určitém věku se muž stává podstatnou součástí jeho směrování do dalšího života.

Jedná li se o dívku, má muž jinou úlohu. Kluka vede k zájmům, které jsou blízké jemu, takže ke sportu, řemeslné zručnosti či jiným koníčkům. U dcery to může být různé a záleží i na tom, jakým typem holka je. Někdy má smůlu a je vedena mužsky, jindy se z ní stává princezna. Vždy je však tátou chráněna, a to především před ostatními muži. Chlap totiž ví, jak okolí uvažuje, protože vychází ze svých vlastních představ a rozhodně se snaží svou maličkou uhlídat před predátory. Vždy totiž uvažuje o variantě, že jeho krásku budou chtít ti ostatní nadržení samci jen zneužít. A často se nemýlí. Proto je jejich dohled pro mladou dámu sice občas otravný, ale to pouze proto, že tato netuší, do jakého světa je vypuštěna.

Ženská krása vzniká pomalu a je patrná už v dětství. Normální muž je trpělivý a počká si na to, až se z dívky stane žena. Vynechme to, že se starším mužům líbí mladé slečny, je to dané uvědoměním si krásy a živelnosti mládí. Vizuální obdiv a pozornost bez snahy o kontakt je asi naprosto běžný, občas při vzájemných sympatiích či profesionálních vztazích může docházet ke sblížení, to se ale pořád bavíme o dospělých lidech. Přestože jsou velké věkové rozdíly často kritizované, pokud dojde k něčemu podobnému u dospělých, je to jejich rozhodnutí. Jenže existuje skupina lidí, kteří postrádají všechny zábrany a ve styku s mladými lidmi hledají více než jen výchovu. Tato záležitost se netýká jen dívek, pedofilové jsou zaměření na obě pohlaví, což je ještě méně pochopitelné. Představa homosexuála zaměřeného na malé chlapce je skutečně odporná a těžko vstřebatelná. Že se může chlapovi líbit desetileté děvče, se dá ještě pochopit, nikoliv tolerovat to, pokud se o něco pokusí. Ale aby byl někdo úchylný hned 2x, to je ještě horší.

V poslední době stále častěji narážíme na informace o tom, že obchod s dětmi jede ve velkém. V Amsterdamu dokonce funguje oficiální veletrh s dětmi předurčenými k adopci. Opuštěné dítě je nejjednodušší obětí zvrhlých dospělých. Někdy se snaží o jejich adopci homosexuální páry, které mají potřebu někoho vychovávat, byť jde o nepřirozené prostředí. Jenže existují i způsoby, jak získat děti jinak. Řada rádoby charitativních organizací vznikla proto, aby mohly dodávat děti z oblastí postižených chudobou, přírodními pohromami či politickou destrukcí do sítě řízené právě pedofily. Kde končí tyto děti? Prosakují zprávy, že jsou využívány v prostředí bohatých a životem unuděných politiků, obchodníků a vysokých úředníků k zábavě a někdy se jde ještě dále a v podstatě slouží jako zásobárna náhradních dílů pro stárnoucí elity. Jde o děti především z rozvojových oblastí, ale můžeme sem zařadit i nesčetné množství únosů a zmizení jednotlivců v jinak vyspělých zemích. Výjimkou nejsou ani obřady prováděné ve jménu Satana, při kterých dochází k obětování dětí. Pokud se Vám to zdá přitažené za vlasy, měli byste vědět, že minimální informovanost o podobných jevech je způsobena zainteresováním špiček do této činnosti. Není Vám divné, jak vysokého věku se dožívají někteří politici, byznysmeni a elity? A co všechno k tomu může vést?

Ve světě zaznamenáváme snahy o postupnou legalizaci pedofilie a pokusy postavit ji na úroveň homosexuality, kterou už řada zemí legalizovala a bere ji za normální. Důvodem není pouze pokus akceptovat sňatky s dětmi spojené s islámem, kde si starý muž za úplatu může koupit nezletilou nevěstu bez určení vhodného věku a provozovat s ní sex s odkazem na praxi, kterou zavedl prorok Mohammed. Příčinu ve snaze legalizovat pedofilii vidíme i v tom omezit právo v možnosti trestat zrůdnou úchylnost vězením. Pedofilové apelují na vzájemnou dohodu mezi sebou a vyhlédnutou obětí, aniž by byli ochotní připustit, že vnímání a uvažování bezbranného dítěte nemá s tím jejich absolutně nic společného. Jestliže úchyla žene chtíč, u dítěte jde maximálně o zvědavost. A o opatrnosti u malého človíčka mluvit nelze vůbec, chybí mu zkušenosti.

Snaha bránit trestání pedofilů má za úkol umožnit jim vylézt z úkrytů a anonymity. Možnost opustit internetové prostředí, být viděni s dětmi venku a nebudit pohoršení, umožnit je přepravovat i jinak než pod křídly humanitárních neziskovek. Ostražitost rodičů se tak stává ještě aktuálnější, zvláště, když se řada států podepsala pod Istanbulskou úmluvu. Protože i její ratifikace zvyšuje riziko postupné legalizace pedofilie. Elity jsou schopné prosadit řadu zvráceností. A toto jedna z nich. Máme li bránit normální svět, pak právě tato oblast musí být jednou z nejvíce prioritních. Overtonovo okno je totiž už značně pootevřené.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 945 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)