13.11.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Paříž: Ještě jen “pouhý” terorismus nebo už faktický začátek války s islámem? (aktualizováno)

Sdílejte článek:

RED 14|11|2015

To o čem píšeme již několik měsíců, to před čím jsme varovali a to, za co jsme různými pokryteckými pseudohumanisty osočování jako rasisté a xenofobové se dnešní noci stalo skutečností. Krvavý černý pátek 13. v Paříži se do historie nejspíše zapíše jako faktický začátek války. Války muslimů proti tradiční evropské civilizaci.

Při sérii násilných útoků v Paříži bylo zabito nejméně 60 lidí. Dalších patrně sto lidí útočníci zajali a drží v koncertním sále Bataclan na ulici Boulevard Voltaire, kde se konal koncert kapely Eagles of Death Metal. 

12193733_1491671714496294_3717496526047056597_n

Francouzský prezident François Hollande vyhlásil v televizním přenosu výjimečný stav, který má platit po celém území Francie. Zároveň se rozhodl uzavřít francouzské hranice.

Toto už není obyčejný teroristický útok. Zdá se, že islamisté posílení imigrační vlnou získávají stále více sebevědomí a dávají nám takto najevo, že přichází bod zlomu. Tato noc nejspíše navždy změní naše životy. 

Aktualizace 01:17 

Zadržený pravděpodobný pachatel prohlásil, že byl naverbován Islámským státem a že přijel s ostatními ze Sýrie pouze za účelem útoku.

Všechny ty mrtvé mají na svědomí hlavně ti, kteří “přijímali”; multikulturalisté, neomarxisté a Hatefree devianti. Ti jsou pravou příčinou. Nebýt nich, nic takového se v podobné míře nestane. Krev těch desítek je na jejich rukou.

Aktualizace 07:30

Podle nejnovějších hrubých odhadů zemřelo celkem více než 150 lidí. Policie zabila pět útočníků. Teroristé útočili na 7 místech – v restauraci, u fotbalového stadionu, v obchodním centru, ale i v koncertní hale. K útoku se sice stále ještě nikdo nepřihlásil, ale indície jasně ukazují na Islámský stát. Podle svědků teroristé vykřikovali hesla jako “Alláh je veliký” nebo “Toto je pomsta za Irák”.

Očitá svědectví:

  • „Šel jsem k oknu a uviděl jsem muže střílejícího z kalašnikova. Bylo to na rohu a pálil do všech stran. Potom se k němu přiblížilo auto, zastavilo, on nastoupil a odjeli. Viděl jsem tři osoby, které střelec nezabil. Vůbec jsem nechápal, co se děje. Zavolal jsem policii a sešel dolů na ulici. V baru za rohem jsem pak uviděl dalších asi pět těl. Bylo tam také auto, jehož řidič a spolujezdec byli mrtví. Policie všem řekla, aby okamžitě šli domů. Poslechl jsem a zhasl jsem všechna světla a byl doma potmě. Asi po pěti minutách mi na dveře zaklepala policie, jestli může použít můj byt. Schoval jsem se v koupelně, protože to bylo to nejbezpečnější místo. Oni obsadili pozice u oken. Byli plně ozbrojeni.“
  • “Lidé křičeli a všichni leželi na podlaze. Útočníci na nás stříleli deset až patnáct minut. Nebyli maskovaní, oběti si vybírali náhodně. Měli kalašnikovy, jsem si jistý. Ta hala byla přeplněná. Měli to hodně jednoduché. Byla to krvavá lázeň.”
  • „Lidé křičeli, jako by je mučili. Všude byla spousta krve, mrtvých lidí, zraněných lidí. To není pravda, je to noční můra.“
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
122 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.