migrants
21.8.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Pařáty Velkého Manipulátora sahají všude

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:
MILOŠ HAKL 
.

Nejdříve jsme měli věřit, že k nám do Evropy proudí jen Syřané prchající z války. Lékaři, inženýři a jiní vzdělanci prchají před válkou, kterou naši spojenci vyprovokovali a za peníze daňových poplatníků financovali. Pak se nějak vytratilo, že všichni prchají před válkou a pak se vytratilo, že jsou všichni ze Sýrie.

 

A teď už zbývá jen syrová realita, kterou nám ovšem zase zabalí do nějakého navoněného obalu. Jenže ten obal nic nevydrží, za chvíli je pryč a v celé nahotě vidíme, že nám do Evropy neustále kdosi přiváží z celého zaostalého světa hory adolescentů sotva odrostlých pubertě, nevzdělaných, bez základních sociálních a pracovních návyků. Přinášejí k nám svoji nevzdělanost, středověké zvyky a velkou neochotu pracovat a splynout s naší kulturou.

Neprchají z domova před válkou, prchají před poctivou prací, a aby dostali sociální dávky, jsou připraveni udělat cokoli. Kdyby náhodou ony sociální dávky nedostali, klidně se bez mrknutí oka začlení do jakékoli zlodějny, tak jak jsou z domova zvyklí. V normální zemi by se dostali k soudu, ten by je poslal do vězení a deportoval domů. Ale my v normální zemi nejsme. Delikventy, kteří nezákonně vnikli na území Evropy, oslavujeme jako spasitele, darujeme jim občanství a bezpracný život.

A kdo že to dělá? Inu další uprchlíci, tentokrát uprchlíci před realitou. Jejich loutkovodiči je obsadili do politických stran, univerzit, soudů, neziskovek a dalších institucí, s jejich pomocí prosadili zákony, které popírají logiku a zvýhodňují lumpy všeho druhu, a pak si počkali na rok 2015, aby nám nutili Nový světový řád. Samotní loutkovodiči, kteří si v klidu užívající stínů a příšeří, ve kterém se pohybují jak ryby ve vodě, místo sebe nasadili tváře všelijakých blouznivců, frustrátů, pornoherců, kariéristů, Junckerů, Macronů a jiných, jejichž společným předpokladem není to, že něco umí, ale to, že na ně loutkovodiči něco vědí, a ti jsou pak loutkovodičům vděční, že si s nulovými předpoklady a z ničeho najednou mohou udělat výnosný byznys.

Nějak to ale pomaloučku přestává fungovat a tak je potřeba přidat. Víc zatlačit na omezení svobody slova pro dělný lid, víc přidat jekotu neziskovek, víc podivných soudních rozhodnutí o multikulti agendě a na mezinárodním poli je potřeba někoho bombardovat – je jedno koho, jen když se na chvíli odvede pozornost. A když i toto je málo, přidají se peníze. Bratru za 6 000 euro si můžete pořídit vlastního migranta.

Asi to vymyslel J. C. Junker. Jakmile ho totiž opustil jeho pověstný veselý ischias, který ho provázel celý summit NATO, propadl kocovině a navrhl obchod, který si v ničem nezadá s obchodem s otroky. Je, pravda, trochu naruby, tak jako celá Evropská unie. Pořiďte si migranta a já vám z vašich peněz dám 6 000 euro.

A první pomatenci už nadšeně souhlasí. Už se vidí, jak se zavděčí loutkovodičům v čele s Velkým Manipulátorem G. Sorosem a jeho Rothschildy. Už posílají žádosti o granty. Jenže Soros i Rothschildové jsou příliš hamižní na to, aby sami posílali svoje milované peníze.

Volí raději svoji síť intrik a zákulisních her jako vždy tak, aby zaplatil někdo jiný. Najdou nějakou politickou stranu, představuji si třeba bankrotáře ze sociální demokracie, a tlačí je, aby obsadili třeba ministerstvo práce a sociálních věcí jejich člověkem (nebo i jiné, hlavně že tam jsou státní peníze). A pak už jde vše jako po másle. Usměvavou ministryni budeme vidět všude – v tisku, televizi, internetu – samá pozitiva a sociální jistoty. A pak to hlavní – převelet naše finance do neziskového sektoru.

Pařáty Velkého Manipulátora sahají všude a vždycky najde stranu nebo jedince, kteří dají přednost vlastnímu prospěchu a kariéře před službou lidu. Peníze v neziskovkách plodí moc a ta další peníze v neziskovkách a taky něco do kapsy Velkého Manipulátora a jeho gangu. Jenom my už toho máme plné zuby.

Autor: Miloš Hakl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.