migrants
21.8.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Pařáty Velkého Manipulátora sahají všude

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:
MILOŠ HAKL 
.

Nejdříve jsme měli věřit, že k nám do Evropy proudí jen Syřané prchající z války. Lékaři, inženýři a jiní vzdělanci prchají před válkou, kterou naši spojenci vyprovokovali a za peníze daňových poplatníků financovali. Pak se nějak vytratilo, že všichni prchají před válkou a pak se vytratilo, že jsou všichni ze Sýrie.

 

A teď už zbývá jen syrová realita, kterou nám ovšem zase zabalí do nějakého navoněného obalu. Jenže ten obal nic nevydrží, za chvíli je pryč a v celé nahotě vidíme, že nám do Evropy neustále kdosi přiváží z celého zaostalého světa hory adolescentů sotva odrostlých pubertě, nevzdělaných, bez základních sociálních a pracovních návyků. Přinášejí k nám svoji nevzdělanost, středověké zvyky a velkou neochotu pracovat a splynout s naší kulturou.

Neprchají z domova před válkou, prchají před poctivou prací, a aby dostali sociální dávky, jsou připraveni udělat cokoli. Kdyby náhodou ony sociální dávky nedostali, klidně se bez mrknutí oka začlení do jakékoli zlodějny, tak jak jsou z domova zvyklí. V normální zemi by se dostali k soudu, ten by je poslal do vězení a deportoval domů. Ale my v normální zemi nejsme. Delikventy, kteří nezákonně vnikli na území Evropy, oslavujeme jako spasitele, darujeme jim občanství a bezpracný život.

A kdo že to dělá? Inu další uprchlíci, tentokrát uprchlíci před realitou. Jejich loutkovodiči je obsadili do politických stran, univerzit, soudů, neziskovek a dalších institucí, s jejich pomocí prosadili zákony, které popírají logiku a zvýhodňují lumpy všeho druhu, a pak si počkali na rok 2015, aby nám nutili Nový světový řád. Samotní loutkovodiči, kteří si v klidu užívající stínů a příšeří, ve kterém se pohybují jak ryby ve vodě, místo sebe nasadili tváře všelijakých blouznivců, frustrátů, pornoherců, kariéristů, Junckerů, Macronů a jiných, jejichž společným předpokladem není to, že něco umí, ale to, že na ně loutkovodiči něco vědí, a ti jsou pak loutkovodičům vděční, že si s nulovými předpoklady a z ničeho najednou mohou udělat výnosný byznys.

Nějak to ale pomaloučku přestává fungovat a tak je potřeba přidat. Víc zatlačit na omezení svobody slova pro dělný lid, víc přidat jekotu neziskovek, víc podivných soudních rozhodnutí o multikulti agendě a na mezinárodním poli je potřeba někoho bombardovat – je jedno koho, jen když se na chvíli odvede pozornost. A když i toto je málo, přidají se peníze. Bratru za 6 000 euro si můžete pořídit vlastního migranta.

Asi to vymyslel J. C. Junker. Jakmile ho totiž opustil jeho pověstný veselý ischias, který ho provázel celý summit NATO, propadl kocovině a navrhl obchod, který si v ničem nezadá s obchodem s otroky. Je, pravda, trochu naruby, tak jako celá Evropská unie. Pořiďte si migranta a já vám z vašich peněz dám 6 000 euro.

A první pomatenci už nadšeně souhlasí. Už se vidí, jak se zavděčí loutkovodičům v čele s Velkým Manipulátorem G. Sorosem a jeho Rothschildy. Už posílají žádosti o granty. Jenže Soros i Rothschildové jsou příliš hamižní na to, aby sami posílali svoje milované peníze.

Volí raději svoji síť intrik a zákulisních her jako vždy tak, aby zaplatil někdo jiný. Najdou nějakou politickou stranu, představuji si třeba bankrotáře ze sociální demokracie, a tlačí je, aby obsadili třeba ministerstvo práce a sociálních věcí jejich člověkem (nebo i jiné, hlavně že tam jsou státní peníze). A pak už jde vše jako po másle. Usměvavou ministryni budeme vidět všude – v tisku, televizi, internetu – samá pozitiva a sociální jistoty. A pak to hlavní – převelet naše finance do neziskového sektoru.

Pařáty Velkého Manipulátora sahají všude a vždycky najde stranu nebo jedince, kteří dají přednost vlastnímu prospěchu a kariéře před službou lidu. Peníze v neziskovkách plodí moc a ta další peníze v neziskovkách a taky něco do kapsy Velkého Manipulátora a jeho gangu. Jenom my už toho máme plné zuby.

Autor: Miloš Hakl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 5 369,00 Kč
Vybráno 15.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.