Matteo-Salvini
16.7.2018
Kategorie: Společnost

Paradox Salvini

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Zajímavý paradox, komunistická ideologie porazila západ, osmašedesátníci a jejich pohrobci se tam zmocnili úplně všeho, ale prohrává ve východní Evropě, kterou komunismus řadu let ovládal. Aspoň doposud, pokud se i těchto částí světa definitivně nezmocní evropskounijní ideologie.
 .
 .
Globalistická levice ovládla téměř kompletně tradiční média, proč k tomu došlo, není zcela zřejmé, proces začal rozpadem sovětského bloku. I tradiční velká média, která se půl století považovala za referenční etalon novinářské kvality, jako FAZ a Le Monde, se proměnila v nejsilnější hlásné trouby globalistické liberální levice. Ovšem jejich propagandistická síla koroduje, podle kvantitativních analýz vlivu médií se občan západní Evropy čím dál méně rozhoduje podle médií. Dokonce se dá pozorovat, že důsledkem propagandy politickokorektních médií je vzdalování občana od politiky globalistických partají. Čím větší propagandistický tlak médií, tím méně lidí volí jimi propagované strany.
 .
Hlásná trouba politické korektnosti a protitrumpovské propagandy New York Times má tak korodující čtenářskou základnu, že dnes nabízí 50% slevy při abonování, v Guardianu mají pod každým článkem prosbu o finanční podporu. Nepříjemnou taktiku pro čtenáře má italská La Republica, něco je zadarmo a když se navnadíte, pak už musíte platit.
 .
Hvězda současné politiky Matteo Salvini se netěší přízni velkých médií, ale o to větší přízni italského občana. V jedněch italských novinách se dokonce píše, že politik, který nevede v Itálii žádnou propagandistickou kampaň, ale proti němuž vedou média dennodenní nenávistnou kampaň, se těší po Salvinim největší přízni Italů – Vladimír Putin.
 .
Salvini je názorným příkladem toho, jak fascinující účinek má muž akce na lid. Lidem je nevolno z neschopné, arogantní a v podstatě přihlouplé a líné politické kasty, která není schopna činu. Média vydávají pšouky těchto lidí za politickou aktivitu. Salvini má ovšem velkou výhodu, je konfrontován s programovými hlupáky, kteří preferují opakování politickokorektních tam-tamů globalistické pokrokovosti, kterou normálně myslící občan nutně musí odkopnout.
 .
Salvini vyrostl v tomto mediálním paradoxu, nekonečnému opakování téhož a nenávistným kampaním čelí akcemi, které se netýkají pouze imigrantů, zásadním způsobem podpoří např. i ekonomické ministry, jejichž rozhodnutí by se často rozplynula v politické vágnosti s nulovým efektem. Salviniho gesta a akce dávají občanovi jistotu, že právě on je pravým vůdcem.
.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 400,00 Kč
Vybráno 35.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 128 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...