Matteo-Salvini
16.7.2018
Kategorie: Společnost

Paradox Salvini

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Zajímavý paradox, komunistická ideologie porazila západ, osmašedesátníci a jejich pohrobci se tam zmocnili úplně všeho, ale prohrává ve východní Evropě, kterou komunismus řadu let ovládal. Aspoň doposud, pokud se i těchto částí světa definitivně nezmocní evropskounijní ideologie.
 .
 .
Globalistická levice ovládla téměř kompletně tradiční média, proč k tomu došlo, není zcela zřejmé, proces začal rozpadem sovětského bloku. I tradiční velká média, která se půl století považovala za referenční etalon novinářské kvality, jako FAZ a Le Monde, se proměnila v nejsilnější hlásné trouby globalistické liberální levice. Ovšem jejich propagandistická síla koroduje, podle kvantitativních analýz vlivu médií se občan západní Evropy čím dál méně rozhoduje podle médií. Dokonce se dá pozorovat, že důsledkem propagandy politickokorektních médií je vzdalování občana od politiky globalistických partají. Čím větší propagandistický tlak médií, tím méně lidí volí jimi propagované strany.
 .
Hlásná trouba politické korektnosti a protitrumpovské propagandy New York Times má tak korodující čtenářskou základnu, že dnes nabízí 50% slevy při abonování, v Guardianu mají pod každým článkem prosbu o finanční podporu. Nepříjemnou taktiku pro čtenáře má italská La Republica, něco je zadarmo a když se navnadíte, pak už musíte platit.
 .
Hvězda současné politiky Matteo Salvini se netěší přízni velkých médií, ale o to větší přízni italského občana. V jedněch italských novinách se dokonce píše, že politik, který nevede v Itálii žádnou propagandistickou kampaň, ale proti němuž vedou média dennodenní nenávistnou kampaň, se těší po Salvinim největší přízni Italů – Vladimír Putin.
 .
Salvini je názorným příkladem toho, jak fascinující účinek má muž akce na lid. Lidem je nevolno z neschopné, arogantní a v podstatě přihlouplé a líné politické kasty, která není schopna činu. Média vydávají pšouky těchto lidí za politickou aktivitu. Salvini má ovšem velkou výhodu, je konfrontován s programovými hlupáky, kteří preferují opakování politickokorektních tam-tamů globalistické pokrokovosti, kterou normálně myslící občan nutně musí odkopnout.
 .
Salvini vyrostl v tomto mediálním paradoxu, nekonečnému opakování téhož a nenávistným kampaním čelí akcemi, které se netýkají pouze imigrantů, zásadním způsobem podpoří např. i ekonomické ministry, jejichž rozhodnutí by se často rozplynula v politické vágnosti s nulovým efektem. Salviniho gesta a akce dávají občanovi jistotu, že právě on je pravým vůdcem.
.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 38 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.