pandemic-4933793SPOLVIR
2.1.2021
Kategorie: Společnost

Pár všetečných novoročních otázek k “pandemii” a opatřením

Sdílejte článek:

TLAMICZKA

Pokud sledujete i něco jiného než apokalyptické ČT a Novinky/Seznam Zprávy, určitě vám přišel rok 2020 fascinující. Ne tím, že k obrovskému množství existujících virů zase přibyl jeden nový, ale kvůli tomu, jak totální rozpor je mezi tím, co kolem sebe vidíme vlastníma očima a vnímáme vlastním rozumem a tím, co prezentují velká média a politici.

Je Nový rok a místo toho, abychom vzhlíželi k budoucnosti s optimismem a s plány, co všechno v roce 2021 zlepšíme, tak na nás velká média dál sypou další a další apokalyptické vize (mimochodem, prakticky žádné mediální vize vymírání lidstva se za posledních 10 měsíců ani náhodou NESPLNILY). Z naprosto nesmyslných čísel počítaný PES hrozí, že splní plán na 105% a zdraví lidé budou mít domácí vězení asi až do konce světa…nebo dokud se všichni absolutně nepodvolí novému řádu světa a “novému normálu”.

Klaus Schwab i jeho žvižátka si mocinky přejí Nový Světový Řád

K podivné reakci mnoha “vyspělých” států na nový virus mám řadu otázek, které jistě nejen mě nedají spát.

 • Víme, že vitamín D má obrovský význam pro prevenci vážnějšího průběhu nemoci COVID-19. Proč o tom velká média nemluví a proč vláda vitamín D nedistribuuje zranitelným skupinám?
 • Proč jsou cenzurovány informace o léku Isoprinosine, který se zdá být poměrně účinným pro zmírnění vážného průběhu nemoci? Je to proto, že jde o poměrně levné generikum, na jehož prodej není napojena žádná farmaceutická mafie? Proč se místo něj používá/používal neuvěřitelně drahý Remdesvir, který zřejmě nemá žádný účinek?
 • Proč jsou cenzurovány informace o tom, jak účinné jsou pro zmírnění některých závažných komplikací COVID-19 léky na “ředění krve” jako je Warfarin? Je k tomu stejný důvod jako u vitamínu D a Isoprinosinu?
 • Nemoc COVID-19 je takřka bezvýznamná pro 80% populace – proč tedy tyranizujeme totalitními zákazy 100% populace a nesoustředíme se jen na ohroženou skupinu těch cca 20%, zatímco by zbylých 80% mohlo normálně fungovat dále?
 • Proč každé tvrdé opatření, které vláda vydá, vždy nejvíc zasáhne nižší a střední třídu a malé podnikatele, zatímco podporuje obří korporace a obchodní řetězce, které za rok 2020 vykazují rekordní zisky?

 • Proč velká média a tzv. “big tech” společnosti (Google/YouTube, Twitter, Facebook, Apple) tak brutálně cenzurují jakékoli informace o nemoci COVID-19 – o účinné prevenci proti ní, o možných způsobech léčby, o reálném počtu mrtvých NA tuto nemoc atd. a povoluje jen jediný možný styl informování ala “šíření poplašné zprávy”?

 • Proč se tak extrémně spoléháme na WHO jako na jediný zdroj Velké Pravdy, když i WHO samo sebe konstantně a kompletně rozporuje?
 • Nevadí, že aktuálně je WHO prakticky soukromým projektem Billa Gatese (po odchodu USA dostává WHO nejvíce peněz právě od Gatese)? Nevadí, že Bill Gates je vakcinační fanatik, který otevřeně mluví o potřebě rychle zredukovat lidskou populaci?
 • Proč WHO náhle nenápadně změnila definici “skupinové imunity” a přepsala ji tak, že jediná možnost pro její získání je plošné očkování? Jak získávali imunitu naši předci po předchozí miliony let?
 • Proč je cenzurována většina lékařů a zdravotníků, a to od lidí naprosto nevzdělaných ve zdravotnictví, tj. od politiků a novinářů? Odkdy rozumí mainstreamoví novináři nemocem a zdraví lépe než lékaři a zdravotníci?
 • Proč se v televizi a pořadech neustále točí jen několik “expertů”, kteří šíří katastrofické scénáře a nikdo jiný v hlavních médiích takřka nedostává prostor?
 • Víme, že naprosto největším faktorem zhoršujícím průběh nemoci COVID-19 je kombinace morbidní obezity, vysokého tlaku a cukrovky – proti těmto věcem se dá poměrně snadno bojovat zdravým životním stylem a sportem/zdravým pohybem. Proč vláda nehrne finance do podpory sportu a rekreace, jejichž přínos je naprosto obrovský (nejen proti covidu!) a místo toho naopak omezuje pohyb, zavírá fitness centra a rekreační zařízení?

 • K čemu testujeme zdravou populaci, a to navíc nevhodnými a velmi drahými PCR testy? Nešly by desítky miliard, které propálíme na těchto testech, využít racionálněji, např. na zlepšení vybavení nemocnic, budování míst pro sport a rekreaci, zlepšení stavu domovů důchodců apod.?
 • Pokud je nejvyšší hranice citlivosti PCR testů cca 30 cyklů, aby byl výsledek alespoň jakž takž validní, proč používáme naprosto absurdních 40+ cyklů, které dají pozitivní výsledek i u manga nebo řitního otvoru leguána?
 • Když už musíme provádět nesmyslné plošné testování zdravé populace, proč místo drahých a pomalých PCR testů nepoužíváme sice také nepřesné, ale alespoň zásadně levnější a rychlejší antigenové testy?
 • Praktické studie z reálného světa ukazují, že vliv plošného nošení roušek na šíření virového onemocnění je prakticky nulový. Proč umanutě trváme na jejich nošení, a to za cenu policejního tyranizování a dokonce i fyzického napadání lidí bez roušek?
 • Gigantická studie na 10 000 000 milionech lidí ukázala, že tzv. “bezpříznakový přenos” je v podstatě nesmysl, respektive že je naprosto nepodstatný. Proč se tedy chováme ke zdravým lidem, jako kdyby měli mor?
 • Pokud budeme brát, že plošné testování nakonec má nějakou vypovídací hodnotu a virus už tedy podle něj prošel skrz cca 40% populace, jaký smysl má pokračovat v totalitních lockdownech? Koho vlastně dál chráníme, když virus proběhl možná už polovinou populace a nic tak extrémního se nestalo?
 • Celkový počet mrtvých za rok 2020 podle všeho nijak výrazně nevybočuje z průměru za několik předchozích let – neměla by se nejvražednější epidemie za posledních 100 let alespoň trochu projevit na tomto čísle?

 • Zdravotničtí analfabeti ve vládě i velkých novinách prezentují jako jedinou naši spásu experimentální mRNA vakcínu od Pfizeru a Moderny. Proč se tak koncentrujeme právě na tyto dvě vakcíny? Proč jsou ignorovány standardnější a pravděpodobně bezpečnější vektorové vakcíny od AstraZeneca, Sputnik 5 apod.? Jde opět o peníze? (tj. potřebujeme nakoupit tu nejdražší a zároveň nejméně bezpečnou variantu? Proč?)

 • Řada zemí už kvůli nebezpečně zrychlenému vývoji a řadě brutálních nežádoucích účinků distribuci Pfizer vakcín pozastavila. Proč má být Česko (a Slovensko) testovací laboratoří pro tuto vakcínu? Jsou pro vládu a SÚKL Češi jen něco jako laboratorní potkani?
 • Kam v roce 2020 zmizela chřipka a ostatní respirační nemoci? Jak je možné, že je najednou všechno COVID-19?
 • A konečně hlavní otázka – země, které nemají žádná nebo jen mírná “protipandemická” opatření jsou na tom ohledně počtu mrtvých na nový virus stejně nebo lépe než ty, které přicházejí s naprosto drakonickými, totalitními opatřeními – proč v opatřeních umanutě pokračujeme, když prokazatelně nemají žádný význam pro zdraví a jediné, co přináší je, totální rozvrat společnosti, deprese, sebevraždy, krachování malých firem, osobní bankroty, zhoršení zdraví a tikající bomba v podobě omezeného diagnostikování nádorových onemocnění? Příklady zemí, které podle apokalyptiků už měly dávno vymřít – celá Afrika, Bělorusko, Florida, Rusko, Japonsko, Švédsko, Ukrajina…

Uvidíme, co nám rok 2021 přinese. Hodně to záleží i na nás všech a na tom, jak se budeme chovat.

Všem přeji, aby se do společnosti opět vrátilo aspoň trochu zdravého rozumu, znovu se navázaly normální a zdravé sociální vazby a pustili nás z nesmyslného domácího vězení.

PF 2021!

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 583,- Kč
Vybráno 33.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 552 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)