letogirl
8.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Pár tipů na vánoční lechtivé dárky

Sdílejte článek:

Přemýšlíte, čím obdarovat svou drahou polovičku? Možná by bylo hezké vybrat dárek, který byste si užili společně. A ne, nemáme na mysli víkendový pobyt, letenky či večeři v drahé restauraci. Zkuste být letos trochu originálnější a darovat něco, co se pod stromečkem až tak často neobjevuje. Darujte erotickou hračku.

Máte-li děti, asi by nebylo příliš vhodné dávat pod stromeček vibrátor. V tomto případě dárek předejte raději v soukromí. Pokud si rozbalujete dárky na Štědrý den jen ve dvou, neváhejte a klidně zabalte dildo pod stromeček. Protože erotické pomůcky už v dnešní době rozhodně nejsou tabu.

Proč vůbec darovat takovou věc?

Tak například proto, že budete mít postaráno o zábavu na večer, a nejen na ten Štědrý. Vlastně tak trochu obdarujete i sami sebe, protože dárek si užijete společně. I když dost záleží na tom, co konkrétně vyberete.

Jestli už nějaké erotické hračky používáte, budete to mít snazší. Pokud půjde o vaši první, musíte prostě trochu zariskovat a počkat si na reakci. S odmítnutím se ale s největší pravděpodobností nesetkáte, možná spíš s nesmělostí a studem, které postupně přejdou. Ostatně i pro stydlivky se dá v sexshopu vybrat.

Skryjte erotickou hračku za masážní pomůcku

Jestli se bojíte, že byste se zlou pochodili, kdybyste pod stromeček zabalili přímo vibrátor, jděte na to jinak. Zaměřte se raději na masážní pomůcky. Masážní hlavice mohou samozřejmě sloužit pro masírování čehokoliv, včetně klitorisu. Uvidíte, na co se bude vaše drahá polovička tvářit.

Konkrétní tip: Masážní hlavice Svakom – Mini Emma. Má silné vibrace a skladné rozměry, takže si ji s sebou vezmete i na cesty. Baterie vydrží 2 hodiny nepřetržité práce, pomůcka je voděodolná.

Spousta pomůcek je určených i pro muže

Co koupit ženě, je celkem jednoznačné. Vibrátor, venušiny kuličky, vibrační vajíčko. Tyto hračky jsou notoricky známé. Ale co sortiment pro muže?

Jestliže hledáte pomůcku, se kterou si užije i o samotě, skvělou volbou bude masturbátor. Za zmínku pak stojí třeba návleky na penis, erekční kroužky či vakuové pumpy. Nutno podotknout, že s mnohými pomůckami si užijete oba nezávisle na pohlaví. Například erekční kroužek přivodí příjemné pocity muži i ženě. A naopak, i mužům mohou být příjemné vibrace vibrátoru.

Konkrétní tip: Masturbátor Tenga – Egg Wavy. Masturbátory ve tvaru vajíček jsou v poslední době hodně oblíbené. Je doporučeno je používat pouze na jedno použití, a tak si díky nim obdarovaný vyzkouší, jestli mu bude něco takového vyhovovat. Výhodou je nízká cena, za erotické hračky, které vám vylepší večer, nemusíte dávat tisíce.

Nákupy erotických hraček dnes probíhají jinak

Ještě na závěr bychom chtěli připomenout, že koupit erotickou hračku už dnes není žádný problém. Nakoupíte přes internet, anonymně a diskrétně. Záleží ovšem na tom, jaký obchod si zvolíte. Zkuste Sexio.cz, ten je v ČR považován za nejdiskrétnější. Zásilky posílá v neoznačených balících, navíc se nemusíte bát, že by vám po nákupu začaly všude na internetu vyskakovat reklamy s erotickou tématikou. Takže najde i vaše polovička pod stromečkem erotickou hračku?

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 171,54 Kč
Vybráno 43.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 751 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.