zamanaronemocnice
15.10.2021
Kategorie: Společnost

Pár slov o špitále

Sdílejte článek:

RED HOOK

Tak máme po volbách. Skončily v sobotu a v neděli se slovenský premiér České republiky stavil za panem prezidentem v Lánech a poté, co se hodinu věnovali magii pana prezidenta odvezla rychlá, bo byl katatonickej.


Musela to být mocná seance a si myslím, že při tom nechtěně vytočili nějaký ementály, protože to jinak není možný.

Pan prezident je ve špitále a my od Hooka mu přejem, ať to dá. My mu vůbec přejem zdravíčko a aby se věnoval sám sobě a byl opatrnej a do ničeho většího se nepouštěl, protože když začnou bílý myšky dělat tanyny a tanana, je to těžkej okamžik v životě lidským a není úplně nejlepší se rozptylovat tím, koho zase podjebu, že.

A končící předseda Poslanecké sněmovny pan Vondráček se včera pochlubil, že pana prezidenta ve špitále navštívil. Na pokoj ho protáhl pan kancléř Mynář proti všem, protože čte Jiráska.

A prý pan prezident má mozek nabroušený a oko bystré a pokud byste otevřeli jakýkoliv penál, vykoukne na vás pan prezident jako ten nejostřejší krajón a prostě kecy o podivných světech, ve kterých pan prezident momentálně trekuje jsou opravdu jen kecy a deset minut že si vyprávěli vtipy a koukali na žertovná videa a pan prezident dojedl vinnou klobásu s meruňkovejma knedlíkama a zapil to skleničkou láku od znojemských okurek 7 – 9 cm a na každém monitoru, co jich má pan prezident kolem sebe je prý puštěný nějaký kanál a dohromady je těch kanálů sedmadvacet, protože monitoring někoho, kdo je krstným otcom nás všetkých se dramaticky liší od monitoringu kohokoliv jiného.

No, tak hlavně aby se pan prezident z toho dostal. A přejeme mu zdravíčko stejně upřímně, jako mu ho přeje pan Ovčáček, který nás od Hooka baví moc, bo poté, co vyměnil Morální kodex budovatele komunismu za Zdrávas Maria nám přijde skvěle posunutej.

Akorát si myslíme, že tiskového mluvčího prezidenta republiky by měl dělat někdo, kdo když nemá pohromadě všech pět, tak jich má pohromadě aspoň dva, nebo tři.

A pan prezident prý podepsal, že se nová Sněmovna sejde osmého listopadu, což bylo celkem zbytečné, protože by se sešla i bez podpisu.

Navíc by se nemuselo řešit, že podpis je prý zfalšovaný a datum že taky nesedí a ten flek vlevo dole sice je od knedlíku, ale chlupatýho a celý že je to šméčko i když pan předseda Vondráček tvrdí, že má fotografii a video a spolu s ním že na pokoji bylo dvanáct svědků. Rozhněvaných.

Doslechli jsme se, že jeden hipsterský vizualista z Krymský chce celý pokoj včetně postele, monitorů, knedlíků a dalších propriet vytisknout na 3D tiskárně a vozit na valníku po poutích a důvod, proč to ještě není je ten, že mu tiskárna hází chybové hlášení, že na tisknutí takovýho bizáru není stavěná.

On to totiž bizár je. Pan prezident na tom není dvakrát, takže by bylo fajn říct národu, co mu vlastně chybí, jestli zvládne co zvládnout má a pak ho nechat, ať ho z toho doktoři dostanou. To je vše.

Bohužel, hradní Parta brusiče Karhana to vidí jinak.

Jo.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli se pan prezident uzdraví. Jsem jim řekl, že určitě.

A že myslím, že tohle je moment, kdy nás poprvé všechny spojil, protože zdraví by měl člověk přát každýmu.

Dnes bude docela fajn. Podzimně fajn. Myslím, že večer na balkóně dočtu Tajuplný ostrov.

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 895 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 3,17 out of 5)
Loading...
67 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)