finalistky-miss-helsinky
11.1.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Pár slov o rasismu a diskriminaci aneb západní společnost je stále více rasistická

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK

Poslední roky k nám začíná přicházet z tzv. progresivního, rozuměj komunistického Západu nákaza pozitivní diskriminace. Píšu od začátku v negativním smyslu, protože stejně jako bombardování vždy zabíjí i když se nazve humanitární, i diskriminace postihuje negativními důsledky určité skupiny obyvatelstva, ačkoli ji vznešeně nazveme pozitivní. Důsledkem tohoto jevu je, že se preferuje někdo nebo něco, na úkor jiných.

Typickým příkladem je školství. Pokud máte skupinu obyvatel, která z nějakých důvodů – sociálních, mentálních či kulturních zaostává, kovaný marxista má nasnadě okamžitě řešení. Je třeba pozitivně diskriminovat – t. j. přizpůsobit pravidla školy tak aby se do vyšších stupňů zaručeně dostaly i zaostávající skupiny. Pokud je např. skupina takto charakterizovaných dětí 10% v populaci, správný komisař na Ústředním výboru lidskoprávních strany nařídí, že podle výsledků přijímaček je možné přijmout 100% dětí pouze v tom případě, že mezi nimi je 10% z vybrané skupiny. Pokud je tento podíl nula, pak je možné podle známek vybírat pouze 90% dětí a zbývajících 10% se doplní ze skupiny preferované. Během studia se pak musí částečně přizpůsobovat tomuto procentu i studijní hodnocení a výsledkem je minimálně to, že školu opustí určité procento lidí, které by se vzhledem ke své naturální blbost ke studiu skutečně nemělo. A protože v takto nastavené společnosti platí výběrové kritérium preferované skupiny i v kariérním žebříčku, do života vstoupil idiot s dekretem, který se jednou možná stane i ministrem školství, aby tuto deviaci dále šířil a podporoval.

Paradoxem této situace je, že v dnešní společnosti na Západě je formálně zakázáno zjišťovat, nebo sledovat rasu, náboženství či pohlavní kritéria a preference. Ale jelikož pozitivně diskriminujeme, bez zjišťování těchto kritérií nezajistíme, tu “správnou politiku“. Moderní západní společnost je založena na cynické dvojakosti a přetvářce. Ve skutečnosti je právě v dnešní době mimořádně rasistická, agresivně prosazující náboženství a sexuální minority pod záminkou ochrany jejich práv.

Známý leták Lidlu je jen jeden příklad. Vedení Lidlu tvrdilo, že oni nerozlišují rasu a leták je stejný pro celou Evropu. Není to pravda, rasu modela velmi pečlivě vybírali s ohledem na ideologický záměr “vychovávat kupující“, jak sami přiznali, přičemž přihlíželi na společenské podmínky trhu, pro který je leták určen. Takže například v Polsku nebo Bulharsku uvedli pro stejný sortiment bělocha. Proč asi?

mf2016Dalším příkladem je výsledek soutěže krásy ve finských Helsinkách. Přestože feministky tyto soutěže nenávidí, jsou i mezi ženami velmi oblíbené. Hlásí se do nich nejkrásnější, nejsebevědomejší a nejcharizmatičtější ženy z dané země. Parametry krásy jsou dány subjektivní kulturou, která je v zemi aktuální. Co se líbí nám, nemusí se líbit Asiatům, nebo Afričanům. Výsledek této soutěže ve Finsku byl šokující kvůli volbě ženy s jediným kladem – vyhovovala rasistické ideologii.

Komentáře zanícených, ideologicky vzorně vychovaných Finů byly docela zajímavé – prý konečně nevyhrála tupá blonďatá umělá krasavice, ale charismatická osobnost. A těšili se, jak bude Helsinky vzorně reprezentovat. Jenže při soutěži krásy se vyhodnocuje právě krása. Je to stejné, jako kdyby se na běžecké soutěži vyhodnocoval styl běhu a porota by zvolila za vítěze sice posledního běžce, ale “ten styl, viděli jste ten dokonalý styl?

Některé komentáře však byly i z jiného soudku: “Nejtemnější hodina. Rasisté vybrali královnu krásy v plné výši na základě barvy pleti.” S tímto komentářem se dá souhlasit. Pokud je základním kritériem pro posuzování nějaké činnosti rasa, pak jde o rasismus.

Aby bylo jasné, vůbec tu nejde o posuzování toho, jaké rasy je někdo. I černošky jsou krásné ženy a mnohé z nich strčí některé “blonďaté umělé krasavice ” do kapsy. Jenže pokud vyhraje černoška, která podle našich kulturních kritérií je zkrátka ošklivá, pak na soutěži Miss, tj. soutěži krásy nerozhodovala krása, ale ideologicky podmíněný rasový výběr – rasismus.

Stejně je to pak s preferencí dalších skupin obyvatelstva. Opět přichází na řadu farizejské chování o tom, jak je třeba zajišťovat “rovnost . Ale pod záminkou rovnosti chtějí tito lidé více moci, více totality a více nerovnosti. Co se divíte? Komunismus jsme si přece zažili, není to nic nového.

ZDROJ: Juraj Poláček, konzervativnyvyber.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.