CT TELEVIZE
20.11.2020
Kategorie: Společnost

Pár poznámek k aktuálnímu rojení okolo České televize

Sdílejte článek:

PETR ŠTĚPÁNEK

stepanekZa prvé: Management České televize žádný souhlas Rady ČT k odkupu těch ostravských pozemků nepotřebuje. Správná otázka proto zní: Proč o něco takového generální ředitel žádal? A jediná odpověď, která mě napadá, zní: Žádal proto, aby měl alibi. A z toho vyplývá další otázka: K čemu či na co generální ředitel potřebuje alibi?

Za druhé: Česká televize je skvělý indikátor politické idiocie. Těch nesmyslů a demagogie, které různí zákonodárci, namátkou Smoljak, Drahoš, Jurečka, Pekarová Adamová a mnozí další, okolo odvolání Dozorčí komise Rady ČT napovídali, je tolik, že to jen potvrzuje podezření, že v parlamentu zasedají – a bohužel i hlasují a rozhodují – zcela nekompetentní osoby.

Za třetí: Způsob, jakým tito ubožáci atakují Hanu Lipovskou a spol. je natolik povýšenecký a elitářský, ve skutečnosti však pokleslý, podpásový a nebezpečný, že je prakticky vylučuje z normální diskuse.

Za čtvrté: Výše jmenovaní i nejmenovaní neobolševičtí politici na sebe zároveň prozrazují, že úplně to poslední, o co jim jde, je nějaká demokracie. Oni nechtějí, aby byly slyšeny všechny názory, které se ve společnosti vyskytují, oni se toho dokonce bojí. Demokracie sice mají plnou hubu, ve skutečnosti ji ale vyznávají pouze tehdy, když je po jejich. Každý jiný názor chtějí zašlapat.

Za páté: Útokem na nezávislost České televize není to, že Rada ČT dělá přesně to, k čemu je ze zákona zřízena, totiž že Českou televize kontroluje, jsou jím naopak ataky právě těchto neobolševických politiků.

Za šesté: Svým usnesením, že Rada ČT odvoláním své Dozorčí komise porušila zákon, se Senát dopouští přesně toho, z čeho sám Radu ČT nesmyslně obviňuje, totiž porušení zákona. Vstupuje totiž na území, kam vůbec vstupovat vůbec nemá, neb mu to dle zákona nepřísluší. Přesně toto je politický útok na nezávislou instituci.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 933 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
politicon.cz
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.