papeznohy
15.4.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Papež těžce onemocněl?

Sdílejte článek:

J3K

Pravděpodobně. Svět totiž obletělo video, na němž hlava katolické církve František I. opět v předklonu až na zem líbá nohy černošské delegaci. Jeho velmi aktivní činnost při ponižování celého křesťanského světa chováním samotného papeže, který při setkání se svými ovečkami ucukával před políbením prstenu, což je dlouhodobý zvyk, s výmluvou na hygienu, pak jeho vášnivé líbání nohou černochů, při kterém dokonce jeho hlavu opustil papežský kulich, poukázalo na jeho pravděpodobné onemocnění.

Lidé podléhají různým nemocem. Psychicky postižení jedinci mohou v rámci svých představ a fobiím někdy působit komicky, jindy nebezpečně. Vzhledem k tomu, že František I. působí velmi směšně a navíc je pro křesťanský svět svým odpadlictvím od podstaty křesťanství skutečným nepřítelem schovávajícím se lidskost a modernizování církve, zdá se, že je skutečně nemocný. Ztráta smyslu pro realitu může mít několik důvodů. Buď Svatý otec nedostává informace o důsledcích řízené migrace, nebo je chabého rozumu a naslouchá špatným rádcům, je úplatný a za peníze udělá cokoliv, možná na stolci ve Vatikánu sedí skutečný kacíř, antikrist a satan v jedné osobě, nebo je to …. magor. Svou proimigrantskou agitací, se kterou se už dostal, podobně jako neziskový prostor, do škol, aby ovlivňoval myšlení těch nejtvárnějších mozků, vystupuje proti křesťanům a Ježíšovi samotnému. Jeho úvahy jsou už dávno za hranou oddělující normálního člověka od toho s narušenou psychikou. Fóbie vedoucí k olíbávání černošských pařátů, někdy doplněná i o mytí dolní části končetin, by bylo možné brát za zvyk tehdy, kdyby to bylo jednou za rok při obřadu patřícím k historii papežství. Ale vrhání se v křeči na zem při běžné státnické návštěvě a ocucávání nártů hostům je projevem vážné choroby. Nevíme, co na to vatikánský protokol, ale Afričané při vítacím obřadu měli vytřeštěné oči a evidentně jim to nebylo příjemné.

Ponižování se ve funkci papeže na straně jedné a na té druhé vybízení k podřizování se agresivním muslimům ničemu nepomáhá. Přestavby kostelů na mešity, odstraňování křížů a dalších symbolů křesťanství vede v očích dobyvatelů z Afriky a islámem zamořené části Asi k pocitu nadvlády a nadřazenosti. Jejich ponižující chování k ženám bylo předzvěstí k skutečné devastace evropského obyvatelstva a jeho kultury. Obhajoba, že staroevropané byli také migranti, neobstojí. Jistě, kdysi náš kontinent osídlovali kmeny s původem jinde, ale Evropa byla velmi řídce osídlená a s nájezdníky přicházela sice jiná kultura, ale vedla k rozkvětu pozdější Evropy. Nynější migranti naopak patří k zaostalejší formě civilizace a nepřichází sami, ale buď na pozvání dalších psychicky narušených jedinců, nebo jsou sem dokonce dováženi, protože by sem nikdy jinak nedorazili. A aby vůbec přežili, musí být ubytováváni, vybaveni kreditními kartami, telefony a dlouhodobě přidělenými sociálními dávkami. Bez toho by dlouho nevydrželi. Ani to však nezabrání jejich kriminální budoucnosti. Z poskytnutých výhod vznikly nároky, jejichž množství se zvyšuje a korektní politici jim sami podstrkují daleko větší porce luxusu a pohodlí, než je únosné pro národní rozpočty. To se s příchodem Keltů, Germánů a Slovanů nedá srovnávat. Naopak nájezdům Hunů a muslimů centrální Evropa vždy odolávala.

Papež František I. je vzorem pro mnoho věřících, přestože si uvědomují jeho odlišnost od předešlých Svatých otců. Řada významný církevních hodnostářů vyčkává, najdou se ostří kritici papeže v řadách církve. Také mnoho katolíků se od vlády ve Vatikánu odklání a nevěřícně kroutí při vystoupeních hlavy katolické církve před veřejností nad jeho projevy. Jihoamerický prelát přinesl do Evropy děs a pokoru. Děsem lze nazvat jeho liberálně-demokratický přístup odsuzující obranu národních zájmů jednotlivých států včetně ochrany hranic, pokorou poté jeho obraznému nastavování tváře fackám od agresorů. Jenže papež ze sebe udělal fackovacího panáka, kus hadru a děvku plnící přání tvůrců nových pořádků. Ještě nikdy nebyl v moderní historie papežem tak jednoznačně na dálku řízený šílenec. Když už ani naprostým ateistům není jedno, jak je vedením katolíků nakládáno se svými podřízenými věřícími, je něco divné v státě vatikánském. Možná řada katolíků vyhlíží netrpělivě na další Konkláve. Obřad, při kterém se volí další nový papež. Tento totiž musí zákonitě skončit v pekle, nebo v blázinci.

Autor: J3.K


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 472,00 Kč
Vybráno 15.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 940 times, 6 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
70 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.