papeznohy
15.4.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Papež těžce onemocněl?

Sdílejte článek:

J3K

Pravděpodobně. Svět totiž obletělo video, na němž hlava katolické církve František I. opět v předklonu až na zem líbá nohy černošské delegaci. Jeho velmi aktivní činnost při ponižování celého křesťanského světa chováním samotného papeže, který při setkání se svými ovečkami ucukával před políbením prstenu, což je dlouhodobý zvyk, s výmluvou na hygienu, pak jeho vášnivé líbání nohou černochů, při kterém dokonce jeho hlavu opustil papežský kulich, poukázalo na jeho pravděpodobné onemocnění.

Lidé podléhají různým nemocem. Psychicky postižení jedinci mohou v rámci svých představ a fobiím někdy působit komicky, jindy nebezpečně. Vzhledem k tomu, že František I. působí velmi směšně a navíc je pro křesťanský svět svým odpadlictvím od podstaty křesťanství skutečným nepřítelem schovávajícím se lidskost a modernizování církve, zdá se, že je skutečně nemocný. Ztráta smyslu pro realitu může mít několik důvodů. Buď Svatý otec nedostává informace o důsledcích řízené migrace, nebo je chabého rozumu a naslouchá špatným rádcům, je úplatný a za peníze udělá cokoliv, možná na stolci ve Vatikánu sedí skutečný kacíř, antikrist a satan v jedné osobě, nebo je to …. magor. Svou proimigrantskou agitací, se kterou se už dostal, podobně jako neziskový prostor, do škol, aby ovlivňoval myšlení těch nejtvárnějších mozků, vystupuje proti křesťanům a Ježíšovi samotnému. Jeho úvahy jsou už dávno za hranou oddělující normálního člověka od toho s narušenou psychikou. Fóbie vedoucí k olíbávání černošských pařátů, někdy doplněná i o mytí dolní části končetin, by bylo možné brát za zvyk tehdy, kdyby to bylo jednou za rok při obřadu patřícím k historii papežství. Ale vrhání se v křeči na zem při běžné státnické návštěvě a ocucávání nártů hostům je projevem vážné choroby. Nevíme, co na to vatikánský protokol, ale Afričané při vítacím obřadu měli vytřeštěné oči a evidentně jim to nebylo příjemné.

Ponižování se ve funkci papeže na straně jedné a na té druhé vybízení k podřizování se agresivním muslimům ničemu nepomáhá. Přestavby kostelů na mešity, odstraňování křížů a dalších symbolů křesťanství vede v očích dobyvatelů z Afriky a islámem zamořené části Asi k pocitu nadvlády a nadřazenosti. Jejich ponižující chování k ženám bylo předzvěstí k skutečné devastace evropského obyvatelstva a jeho kultury. Obhajoba, že staroevropané byli také migranti, neobstojí. Jistě, kdysi náš kontinent osídlovali kmeny s původem jinde, ale Evropa byla velmi řídce osídlená a s nájezdníky přicházela sice jiná kultura, ale vedla k rozkvětu pozdější Evropy. Nynější migranti naopak patří k zaostalejší formě civilizace a nepřichází sami, ale buď na pozvání dalších psychicky narušených jedinců, nebo jsou sem dokonce dováženi, protože by sem nikdy jinak nedorazili. A aby vůbec přežili, musí být ubytováváni, vybaveni kreditními kartami, telefony a dlouhodobě přidělenými sociálními dávkami. Bez toho by dlouho nevydrželi. Ani to však nezabrání jejich kriminální budoucnosti. Z poskytnutých výhod vznikly nároky, jejichž množství se zvyšuje a korektní politici jim sami podstrkují daleko větší porce luxusu a pohodlí, než je únosné pro národní rozpočty. To se s příchodem Keltů, Germánů a Slovanů nedá srovnávat. Naopak nájezdům Hunů a muslimů centrální Evropa vždy odolávala.

Papež František I. je vzorem pro mnoho věřících, přestože si uvědomují jeho odlišnost od předešlých Svatých otců. Řada významný církevních hodnostářů vyčkává, najdou se ostří kritici papeže v řadách církve. Také mnoho katolíků se od vlády ve Vatikánu odklání a nevěřícně kroutí při vystoupeních hlavy katolické církve před veřejností nad jeho projevy. Jihoamerický prelát přinesl do Evropy děs a pokoru. Děsem lze nazvat jeho liberálně-demokratický přístup odsuzující obranu národních zájmů jednotlivých států včetně ochrany hranic, pokorou poté jeho obraznému nastavování tváře fackám od agresorů. Jenže papež ze sebe udělal fackovacího panáka, kus hadru a děvku plnící přání tvůrců nových pořádků. Ještě nikdy nebyl v moderní historie papežem tak jednoznačně na dálku řízený šílenec. Když už ani naprostým ateistům není jedno, jak je vedením katolíků nakládáno se svými podřízenými věřícími, je něco divné v státě vatikánském. Možná řada katolíků vyhlíží netrpělivě na další Konkláve. Obřad, při kterém se volí další nový papež. Tento totiž musí zákonitě skončit v pekle, nebo v blázinci.

Autor: J3.K


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 373 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
70 komentářů