PAPEZNOHY
7.5.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Papež opět vyzval k otevření hranic a přijímání muslimů

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Každý, kdo dlouhodobě sleduje kroky Bergoglia, nemůže pochybovat, že byl na post papeže dosazen zcela jistě i s cílem rychlejší islamizace Evropy. Ostatně, coby Jihoameričanovi mu na Evropě nikterak nezáleží. Nyní – rozhodně ne poprvé – vyzval k bourání zdí, tedy otevírání hranic a podpoře multikulturalismu. Zde tedy vyzývá k bourání zdí ten, kdo sám dlí za zdmi Vatikánu, kam se jen tak někdo nedostane. ovšem Evropané mají přijímat muslimské teroristy s otevřenou náručí.

Papež František ve čtvrtek řekl, že dnešní církev je povolána “rozšířit svůj svatostánek tak, aby objímal všechny, zejména migranty a cizince.”

“Jsme povoláni spolupracovat, aby už nebyly žádné zdi, které nás oddělují, už ne ostatní, ale jen jediné “my”, zahrnující celé lidstvo,” uvedl papež ve svém Poselství ke Světovému dni migrantů a uprchlíků v roce 2021, který se bude slavit letos 26. září.

“Musíme se vynasnažit zbořit zdi, které nás oddělují, a uznat naše hluboké propojení a vybudovat mosty, které podporují kulturu setkávání,” řekl papež. “Dnešní migrační toky nám nabízejí příležitost překonat naše obavy a nechat se obohatit rozmanitostí darů každého člověka.”

“Pak, pokud si to budeme přát, můžeme proměnit hranice v privilegovaná místa setkání, kde může narazit zázrak stále širšího ‘my’,” dodal.

Papež řekl, že zejména katolíci mají šanci růst ve své víře tím, že vítají lidi odlišné od sebe, čímž měl na mysli muslimy.

“Při setkání s rozmanitostí cizinců, migrantů a uprchlíků a v mezikulturním dialogu, který může z tohoto setkání vzejít, máme příležitost růst jako církev a vzájemně se obohacovat,” řekl.

“Jednota lidské rasy je zlomená a roztříštěná, zraněná a znetvořená,” řekl Bergoglio, z velké části kvůli nacionalismu a individualismu. Tím tedy nabádal k míchání ras, Kalergi by měl jistě z tohoto satanáše ohromnou radost…

“Naše ‘my’, jak v širším světě, tak v církvi, se rozpadá a praská kvůli myopickým a agresivním formám nacionalismu a radikálního individualismu,” řekl. “A nejvyšší cenu platí cizinci, migranti, marginalizovaní, ti, kteří žijí na existenciálních periferiích.”

“Mezi těmi, kdo přebývali na těchto existenciálních periferiích, najdeme mnoho migrantů a uprchlíků, vysídlených osob a obětí obchodování s lidmi. Pán chce, aby se jim projevila jeho láska a kázalo jeho spasení,” dodal.

Papež také řekl: “Současný příliv migrantů v mnoha částech světa lze přijmout jako nové  poslání, privilegovanou příležitost hlásat Ježíše Krista a poselství evangelia.”

“Přivítáním migrantů budou mít naše společnosti pestrou budoucnost, obohacenou o rozmanitost a kulturní výměny,” řekl.

Připomínám, že to, jak taková “kulturní výměna” vypadá, můžeme vidět takřka denně na příkladu multikulturně obohacovaného Švédska a Francie, ale i dalších zemí, v nichž se nachází muslimská ghetta.

Ve svém nejodvážnějším návrhu papež vyzval k “závazku, který nerozlišuje mezi domorodci a cizinci, mezi obyvateli a hosty, protože je to záležitost pokladu, který máme společný, z jehož péče a výhod by nikdo neměl být vyloučen”.

“Jsme povoláni, abychom společně nebojácně snili jako jediná lidská rodina, jako společníci na stejné cestě, jako synové a dcery stejné země, která je naším společným domovem, sestry a bratři všichni,” uzavřel.

Shrneme-li tedy včerejší Bergogliovo kázání, jednoduše on, který je uzavřený za vysokými zdmi, chce po Evropanech, aby zdi – čímž má na mysli hranice – bourali a vpouštěli do svých zemí muslimské džihádisty, jejichž cílem je mimo jiné i převzetí a totální islamizace našeho kontinentu. A zvýšenou kriminalitu – krádeže, loupeže, znásilnění, pouliční nepokoje, vraždy, bombové útoky – máme považovat za obohacení, k němuž samozřejmě patří i jím uvedené míchání ras.

Kdypak tedy půjde Bergoglio příkladem, nechá zbourat vatikánské zdi a ubytuje si tam alespoň pár set džihádistů, jichž jsou nyní v Itálii statisíce, ne-li miliony?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 603 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
63 komentářů
  1. texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)