papez
12.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Papež: Do pekla půjde Visegrad a Salvini

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL 

Bergoglio je v úzkých, aby se zachránil, rozjede ve velkém stylu uprchlíky. A stalo se, v dlouhém interview v Sole24ore. Tisíce pedofilních skandálů v katolické církvi po celém světě, homosexuální mafie v kurii, papež podle nuncia Vigana kryl amerického sexpredátora kardinála McCarricka, pomalu sílí i v církvi přesvědčení, že by měl odstoupit.

Papež vyrazil k útoku a štítem jsou mu uprchlíci. „Nechte je vstoupit do vašich příbytků a nechte vstoupit do svého srdce jejich kulturu“ – nechte islámskou vlnou zabydlit váš svět a konvertujte svá srdce k jejich náboženství, to je logický překlad papežovy zvěsti. Jaká jiná verze je možná? V Evropě už několik let nejsme svědky žádného rozporu mezi někým elitním a prostým lidem. Elitní se přestalo vyskytovat. Jsme svědky chrlení nejprimitivnějších rétorik z úst mocných, co jiného říká papež, Merkelová nebo Macron. Kde zůstala teologie popř. filozofie, a když už na to nemá, ať zůstane u modlitby. Dnes už elitní v Evropské unii je totéž co hloupý, trapný a vlezle obtěžující a což je významný posuv, už se to ničím nemaskuje.
.
Neexistuje mírová budoucnost lidstva bez přijímání imigrantů, tento papežův výrok svědčí o jistém stupni pomatenosti. Papež přímo obvinil italskou vládu a země Visegradu, které jsou explicitní v odmítání masové imigrace. Ještě víc a co nejvíc imigrantů ze severní Afriky, „Kristus tě žádá, otevři náruč a všechny přijmi“. Kde to stojí psáno? Zdálo se mu to nebo ho někdo z pedomafie vydírá, ti vyznávají ideologii totálního otevření. Papež říká, že jsou dvě cesty, oni připlouvají k nám a my jdeme cestou srdce a otevíráme je k pochopení imigrantů a jejich kultury. Církev podle papeže objímá cestu všech, zatím mu jde pořád jen o muslimy, na blízkovýchodní křesťany si možná v budoucnosti taky vzpomene. Papež říká, že imigranti k nám přicházejí s nadějí na lepší život a jsou protagonisty příští historie (muslimské), a my s plným žaludkem prý už nejsme schopni vědět, co naděje vůbec znamená. Jak dlouho se evropská populace ještě nechá urážet tímto Argentincem?
.
Katolická církev je evidentně v rozkladu ve všech směrech, od negování Krista, vlažné víry až k mizernému politizování. Papež vnesl do církve to nejhroznější, co ji mohlo potkat – schizma. Křesťané proti křesťanům.
.
Italská biskupská konference s papežovým požehnáním přijala kolem padesáti imigrantů z lodi Diciotto, ubytovala je v církevním zařízení v Rocca di Pappa, několik desítek z nich okamžitě zmizelo bez identifikace. Problematické až do té míry, že se k tomu vyjádřil EU komisař Avramopoulos. Naivní šéf Caritasu Francesco soudí, že jsou  svobodní, mohou jít kam chtějí, popř. se vrátit, nemusí dokazovat svoji identitu, my je jenom živíme. Několik desítek velmi rychle sbalilo kufry a odjelo na sever do Německa.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 199 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.