BABISZEMANRODINA
30.12.2020
Kategorie: Politika

Papaláši spolu poobědvat chtěli, ale plebs jim to zhatil

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

FLASKATak nejdříve se prezident s premiérem chtěli setkat s rodinami, nakonec se setkají bez nich. A myslíte si, že uznali svou chybu? Samozřejmě omyl. Je to na základě kritiky jejich kroku.

To jsou prostě papalášské manýry hodné nejvyšší komunistické věrchušky. Už jen fakt, že je to jen napadlo, je výsměchem všem. Směšné pak je, jak se ministři a právníci předháněli ve vysvětlování, že je to vlastně v pořádku. Nakonec tedy oba nejvyšší (nechci radši psát co) ustoupili nátlaku a setkání s rodinami odvolali. Ale že by řekli: promiňte spletli jsme se. Nebo třeba: omlouváme se, to bylo za čarou. Nikoliv. Tváří se uraženě, že se tedy podvolují nátlaku.

A tak se setkají jen ve dvou. Připomeňme si, že vláda nařídila omezit pohyb na veřejně přístupných místech na dobu nezbytně nutnou a až na výjimky pobývat v místě svého bydliště. Na „nezbytně nutnou míru“ mají být omezeny kontakty s jinými osobami. Nevím, nevím. Je ten novoroční oběd opravdu nezbytně nutný? Není to jen společenská záležitost? Prostě další výsměch nám všem.

Ale přistupme na hru těch dvou našich nejrozumnějších a nejchytřejších a na obhajobu jejich kroků ze strany jejich právnického a ministerského aparátu. Stále totiž nepřiznali, že by bývali byli svým setkáním s rodinami něco porušili. Náš upřímný pan premiér k tomu řekl: “Je to jako návštěva v domácnosti, neboť lánský zámek je sídlem prezidenta republiky a pan prezident tam de facto bydlí. Taková návštěva je zcela v souladu s platnými protiepidemickými opatřeními.

Takže pokud to chápu správně, tak ať jsou opatření jakákoliv, mí příbuzní mě doma mohou navštívit v libovolném počtu. Kam se až ti příbuzní počítají? Co vzdálené sestřenice a jejich nevlastní sourozenci? Jak jsou na tom páry stejného pohlaví? Co má bývalá manželka a její rodina? Mohou mě navštívit všichni společně s rodinou mé současné manželky? A co lidé ze společné domácnosti, kteří na to nemají papír? Vidíte, jak je to celé absurdní.

Vždyť i naše akceschopná vláda nám radila ať se řídíme rozumem. A rozum říká, že bychom se měli snažit omezovat setkání na minimum.

Naši papaláši nám ale sdělují, že oni jsou něco víc a na ně se to přeci nevztahuje. Ale když se vám to nelíbí, tak my tedy ustoupíme a setkáme se (nezbytně nutně) jen dva. Tohle je prostě pohrdání těmi dolními deseti miliony. Navíc nezakrytě, veřejně a je u toho slyšet i to pověstné mlaskání.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 757 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,91 out of 5)
Loading...
93 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)