ZEMANFIALANEMOC
19.11.2021
Kategorie: Společnost

Panu prezidentovi už zase chutná

Sdílejte článek:

RED HOOK

Od voleb uběhl měsíc a vypadá to, že prvák budeme mít novou vládu a druhák, že pana prezidenta ve špitále vyléčili z nechutenství.

 .
Což je skvělé.
 .
Mimochodem, viděl jsem pana prezidenta jak teď dával rozhovor Nově a bylo evidentní, že si jeho stylista dal hodně velkou lajnu a jako mám k panu prezidentovi spoustu výhrad, ale proč sakra náš nejvyšší Taťka musí vypadat jak Čáryfuk, to opravdu nepobírám a aspoň ho moh někdo oblíznout, bo to bylo fakt jak když proběhne roštím a froté župan a pyjama z krimplenu se střízlivým vzorkem dalekých krajin a pan prezident říkal, že vládu jmenuje, bo situace je vážná a čínská chřipka se dostala do ajfru a nějaký otálení by znamenalo další mrtvé a že politikaření a pomstychtivost a zapšklost a žlučovitost teď musí jít stranou a snad jen, že pár ministrů se mu nezdá, bo podle něj o svým resortu nevěděj ničeho a navíc to jsou blbci nevídaní a jeden že je úplně marnej, přes toho že nejede Pendolíno a toho bude vetovat a jestli si pan Fiala myslí, že je v brejku, tak se šeredně mýlí a tady bude slyšet jen pláč a skřípění zubů a prostě vše je při starém a my od Hooka jsme rádi, že je pan prezident zpět a že se z nechutenství stala vybledlá vzpomínka, a že kejda z hradních oken opět lítá takovým fofrem, že i hrdina pan Ticháček z Trháku uznale přikyvuje.
 .
A pan slovenský premiér České republiky uctil sedmnáctý listopad v šest ráno, protože dostal info, že v sedm by dostal rajským na komoru a byla s ním paní Schillerová, která nás proinvestovala do bezvědomí a pan Havlíček, který byl hned tady a pak hned tam, bo je dvojministr a pohybuje se v kvantech a pan premiér se slzou v oku poděkoval studentům, bo kdyby jich nebylo, zřejmě by se pořád ještě smažil v Maroku.
 .
A pan exprezident Klaus prohlásil, že komunisti padli sami, že studenti a disidenti nepomohli ničemu, a že to říkal už tenkrát v Davosu, když po ránu pozoroval drevokocúry.
 .
My od Hooka si myslíme, že pana exprezidenta něco trápí.
 .
Jo.
 .
A statistici spočítali, že se letos k účasti pochodu na Národní třídě v roce devětaosmdesát přihlásilo o milon míň lidí než v předchozích letech, což přičítají jednak únavě z čínské chřipky a pak i tomu, že jak je těch účastníků tolik, je to vytahování se už celkem o ničem.
 .
A možná se taky ten absentující milion překrývá s milionem těch, co je s elektrikou zařízla Bohemka. Což by vysvětlovalo jejich apatii vůči společenskému dění, protože když si večer neposvítíte, neuvaříte a nazatopíte, jsou vám všechny revoluční výdobytky naprosto u prdele.
 .
Co se týče té Bohemky, my od Hooka samozřejmě uznáváme Neviditelnou ruku trhu, akorát máme pocit, že tentokrát měla proplesknout někoho jinýho, a ne ten milion nešťastníků.
Ehm, nebyl jich celý milion, ale zní to tak líp, že…)
 .
Tak.
 .
Ještě drobnost – pan Landa, který je vždy o krok napřed před kýmkoliv, to trochu neuřídil s hygienama.
Myslím ty mejly, kdy jím ponouknutí malomocní se hygien ptali, vo co jim jde.
 .
Když se začalo psát o tom, že způsobenou zahlcenost hygien můžou odsrat i děti, celou záležitost rozředil prohlášením, že on byl jen zesilovač.
 .
Mno.
 .
Jeden známý přispěvatel do časopisu Amatérské rádio mi řekl, že než zesilovač mu pan Landa přijde jako vysokofrekvenční rozmítač. Nebo jako krystalka.
 .
Nedokážu to posoudit, protože na elektrotechnické fakultě jsem skončil poté, co jsem nepochopil kondenzátor.
 .
Jo.
 .
Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli bude další lockdown. Řekl jsem jim, že nevím. Ale že si myslím, že už je to celkem jedno.
 .
Dnes bude fajn. Dnes bude podzimně. Dnes bude tak, že dát si jedno či několik je tak nějak samozřejmé.
 .
To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 16 033,00 Kč
Vybráno 45.80%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 387 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,46 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)