pravyprostor.cz
29.1.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Pánské mikiny – jsou lepší s kapucí nebo bez?

Sdílejte článek:

Jaké pánské mikiny rádi nosíte? Jste zásadně pro kapuci, nebo naopak kapuce na mikinách nesnášíte? A nebo v této oblasti nejste vyhraněni a záleží vám na jiných aspektech?

Kdy bez kapuce a kdy s ní?

Mikiny beze sporu můžete nosit ke spoustě příležitostí. Někdy je jedno, jaké vaše oblečení bude, jindy je však třeba zohlednit okolnosti či danou příležitost. Kdy tedy zvolit mikinu s kapucí a kdy bez?

Mikina s kapucí se rozhodně hodí v případě, že si nebudete brát bundu a mohlo by hrozit, že vám bude foukat za krk či na uši. V takovém případě udělá kapuce obrovskou službu. Oceníte ji i v případě, že si sice berete bundu, ale bez kapuce. Pak ta na mikině splní její účel. Vhodné jsou tedy především ke sportu a jiným outdoorovým aktivitám. 

Speciální kategorií příležitostí jsou pak bundy s kapucí. Lidé se tu rozdělují na dvě skupiny. Někteří kapuci pod bundou nesnesou. Další s tím nemají problém a kapuci od mikiny si například vyndají a vloží do kapuce bundy. Obojí má to své.

Mikina bez kapuce se tedy hodí například pod bundu, kdy je absence kapuce pohodlnější. Pokud má bunda navíc například vysoký límeček, nebývá pohodlné ani vyndání kapuce mikiny na bundu.

Mikiny ovšem nenosíme výhradně jen na sport, ale například i do města, do práce či na posezení s přáteli. Například do kanceláře, pokud nemáte vyloženě nějaký přísný dresscode, si bez starostí můžete obléci například jednobarevnou mikinu na zip a bez kapuce. Sportovní elegance je velmi in. 

Mikin všeobecně je spousta druhů. Například pánské mikiny Bolf nabízí širokou paletu designů i střihů.

Mikiny s kapucí a jejich design

I v této podkategorii si můžete vybrat z několika různých typů. Mezi ty nejoblíbenější rozhodně patří pánské mikiny na zip. Jejich nespornou výhodou je především možnost zapnutí zipu dle aktuálního pocitu chladu či horka. Nemusíte se tedy rozhodovat pouze, zda si mikinu necháte, nebo svléknete, ale můžete ji rozepnout či zapnout tak, jak vám to bude nejvíc pohodlné.

Pokud ale máte raději mikiny tzv. přes hlavu, i tady si rozhodně přijdete na své.

Stejně tak designů mikin s kapucí je nepřeberné množství. Můžete zvolit mikinu jednobarevnou či v několika barevných kombinacích, nebo dokonce s potiskem. 

Elegantní mikiny bez kapuce

Pánská mikina na zip bez kapuce v jednobarevné variantě působí elegantně a nemusíte se stydět přijít v ní mezi kolegy do kanceláře, případně i na oběd s klientem. Pokud neradi nosíte svetry, tento druh mikiny je plnohodnotně nahradí a vypadá stejně skvěle. 

Mikiny bez zapínání a bez kapuce vám zase perfektně doplní jakýkoliv outfit. Na výběr jsou mikiny jak jednobarevné, tak s potiskem nápisů, číslic, či různých vzorů. 

S čím pánské mikiny nosit

Mikina je obvykle velmi variabilní a snadno kombinovatelná. Pod ni stačí obléct jen triko, případně si ji můžete obléci rovnou na tělo. K ní se hodí jak sportovní kalhoty či tepláky, tak klasické džíny. Ke správně zvolenému typu mikiny si navíc můžete obléct například i elegantní chino kalhoty. Na ni se hodí jak bunda, tak kabát. 

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 284 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.