zazitek
10.6.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Pánové, zažijte trochu adrenalinu díky těmto zážitkům

Sdílejte článek:

Pokud přemýšlíte nad adrenalinovým zážitkem, nemusí se jednat pouze o tandemový seskok padákem, který vás napadne zřejmě asi jako první. V současné době společnosti nabízející zážitkové akce mají mnohem širší nabídku, stačí si pouze vybrat podle toho, co se vám zamlouvá nejvíce. Připraveny jsou zážitky jak pro milovníky rychlých automobilů, tak i nadšence do vodních sportů.

Snad každý malý chlapec si prošel obdobím, kdy se chtěl stát vojákem. Jestliže si chcete tento chlapecký sen splnit, máte možnost, protože mezi zážitky pro muže je skvělá možnost stát se vojákem na zkoušku.

Simulátor ponorky, nebo řízení obrněného transportéru?

S vojenskou tematikou jsou spojeny i další zážitky jako třeba simulátor ponorky, které se používaly i během světových válek. Staňte se kapitánem ponorky, pracujte s periskopem a ovládejte zbraňový systém. Dále mezi adrenalinové zážitky patří řízení obrněného transportéru. Pro někoho sice nuda, ale pro jiného neskutečně silný zážitek prohánět se tak mohutným vozidlem rozbahněným terénem.

A co takové zážitkové jízdy autem?

Jestliže rychlá auta doslova milujete, nabízí se vám zážitkové jízdy autem. Co třeba usednout do simulátoru Formule 1 a vyzkoušet si, jaké by to bylo sedět na místě závodníka? Stát se můžete alespoň na chvíli řidičem rallye auta a projíždět smykem zatáčky. Právě v takový okamžik se ukážou, jak rychle dokážete na danou situaci reagovat. Projet se můžete také v Lamborghini či Ferrari.

Velice zajímavý zážitek je létání ve virtuální realitě. Jedná se v podstatě o větrný VR tunel, kdy si nasadíte bezdrátové VR brýle a budete si připadat, jako byste byli parašutistou. V tunelu proudí vzduch rychlostí až 270 kilometrů za hodinu, takže si opravdu budete připadat, jako kdybyste zrovna vyskočili z letadla.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč

Celkem za měsíc: 7 066,00 Kč
Vybráno 20.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 134 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.