1,w=993,q=high,c=0.bild
24.2.2020
Kategorie: Společnost

Panika v severní Itálii? Před supermarkety se tvoří fronty

Sdílejte článek:

TM

… nyní si musíme umět odpovědět na otázku, proč právě Itálie byla zvolena jako centrum vypuknutí epidemie v EURO ZÓNĚ. Je tomu skutečně tak? Nebo stojí za tímto krokem další vyšší cíle, které obyvatelé hotelu Země zatím neumějí rozšifrovat?

Před pár dny celkem poklidné zprávy o šíření corona viru v Evropě. Původně má fungovat jenom na obyvatel Číny s jejich DNA a na ostatní prý nefunguje.  V Itálii byli jenom dva nakažení lidé coronavirem ve vysokém věku a to 77 a 78 let, kteří viru podlehli.  Je tomu skutečně tak?

V každém případě během dvou dnů vzniká naprostá hysterie okolo čínského viru v severní Itálii. Uzavřeli také některá města a hlavně jsou přeplněné supermarkety. Lidé mají obavu, že nedostanou koupit jídlo. Vzali si asi ponaučení z Číny…..

V Benátkách také zrušili veškeré akce a karneval se nekoná. Bylo řečeno, že pokud někdo bude chtít uprchnout z uzavřených měst a policie ho chytne, skončí ve vězení. Podobné drakonické děje jako v Číně. Pročpak asi?

Popřemýšlejme, proč před pár dny se skoro nic neodehrávalo, a najednou 11 měst uzavřených. Oproti tomu v Německu tomu dávají volný průběh a prý se nic moc neděje. Nepochopitelné. Kdo má nyní pravdu?

Podívat se můžeme na situaci v Itálii na následujícím serveru, kde do obchodu pouští jenom 20 lidí postupně a mají čas na nákup jenom 10 minut. Pak musejí ihned zaplatit a odejít…..

A nyní se mohu zeptat čtenářů. Jste připraveni? Nechci být zlý prorok, ale bylo by dobré se co nejdříve, dnes už minutu po dvanácté, aspoň doma zásobit potravinami. Nebo je to jen strašení?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 936,00 Kč
Vybráno 8.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 833 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.