temple-mount-jerusalem-israel
16.12.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Paní Merkelová, pane Putine, kolik Židů ještě musí zemřít

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

Brutální násilí palestinských teroristů si vybralo svoji daň v podobě předčasného porodu novorozence těžce zraněné matky, kterou na autobusové zástavce postřelil islamistický zločinec.

Ani nepřekvapuje, že Hamás označil barbarský útok na lidi čekající na autobusové zastávce za hrdinský. Já jen dodám, že byla těžce zraněná jednadvacetiletá těhotná žena, u které museli lékaři vyvolat předčasný porod, bohužel novorozenec po několika dnech zemřel. Zraněno bylo dalších šest lidí, dobrou zprávou je, že mladá žena s největší pravděpodobností přežije.

Je hrozné, že německá spolková kancléřka Angela Merkelová místo odsouzení palestinského terorismu docela nevybíravě tlačila na některé představitele členských zemí Evropské unie, aby zabránili přesunu velvyslanectví z Tel Avivu do Jeruzaléma. Tato zrůdnost nepotřebuje další komentář. Já naopak žádám, aby Česká republika přemístila svoji ambasádu do Jeruzaléma. – legitimního hlavního města Izraele, co nejdříve.

Většina členů EU by se také měla zamyslet nad podporou palestinské samosprávy, která zneužívá evropské peníze na pomoc rodinám muslimských teroristů, kteří v Židovském státě vraždí civilisty včetně žen a dětí. To je něco nehorázného a skandálního. EU by měla následovat USA, které finanční pomoc Palestincům zrušily.

Ruský prezident Vladimír Putin tvrdí, že Izrael je spojencem Ruska v boji proti terorismu. Pak je ovšem třeba se ptát, proč Rusko hlasuje v OSN pro každou protiizraelskou rezoluci? Rusko rovněž posílá peníze palestinské samosprávě. Vděční Palestinci pak jednu z ulic v Jerichu pojmenovali po ruském předsedovi vlády Dmitriji Medveděvovovi. Rusko se rovněž přímo podílí na vyzbrojování muslimského teroristického Hizballáhu a nepřímo prostřednictvím Sýrie též Hamásu

Šokující rozhovor poskytl před časem ruský velvyslanec v Izraeli Alexandr Šejn pro tamní ruskojazyčnou televizi Kanal 9. Vrazi Židů prý nejsou teroristé. Podle něj Rusko nepovažuje Hamás a Hizballáh za teroristické organizace, ale pouze za radikální. Prý by bylo chybou je klást na úroveň s islámským státem. Tak to je zlé, hodně zlé. Uznávám, že islámský stát je více fanatický, než ony dvě další zločinecké bandy. Ty ale pro Židy představují horší nebezpečí, protože zničení Izraele je jejich hlavním cílem, kdežto islámský stát považuje za nepřátele číslo jedna sekulární muslimy.

Je ovšem dobře, že izraelská vláda s premiérem Benjaminem Netanjahu přijala proti muslimským teroristům další razantní opatření. Bezpečnost Izraele především.

 

blogerzie 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 138 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,83 out of 5)
Loading...