temple-mount-jerusalem-israel
16.12.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Paní Merkelová, pane Putine, kolik Židů ještě musí zemřít

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

Brutální násilí palestinských teroristů si vybralo svoji daň v podobě předčasného porodu novorozence těžce zraněné matky, kterou na autobusové zástavce postřelil islamistický zločinec.

Ani nepřekvapuje, že Hamás označil barbarský útok na lidi čekající na autobusové zastávce za hrdinský. Já jen dodám, že byla těžce zraněná jednadvacetiletá těhotná žena, u které museli lékaři vyvolat předčasný porod, bohužel novorozenec po několika dnech zemřel. Zraněno bylo dalších šest lidí, dobrou zprávou je, že mladá žena s největší pravděpodobností přežije.

Je hrozné, že německá spolková kancléřka Angela Merkelová místo odsouzení palestinského terorismu docela nevybíravě tlačila na některé představitele členských zemí Evropské unie, aby zabránili přesunu velvyslanectví z Tel Avivu do Jeruzaléma. Tato zrůdnost nepotřebuje další komentář. Já naopak žádám, aby Česká republika přemístila svoji ambasádu do Jeruzaléma. – legitimního hlavního města Izraele, co nejdříve.

Většina členů EU by se také měla zamyslet nad podporou palestinské samosprávy, která zneužívá evropské peníze na pomoc rodinám muslimských teroristů, kteří v Židovském státě vraždí civilisty včetně žen a dětí. To je něco nehorázného a skandálního. EU by měla následovat USA, které finanční pomoc Palestincům zrušily.

Ruský prezident Vladimír Putin tvrdí, že Izrael je spojencem Ruska v boji proti terorismu. Pak je ovšem třeba se ptát, proč Rusko hlasuje v OSN pro každou protiizraelskou rezoluci? Rusko rovněž posílá peníze palestinské samosprávě. Vděční Palestinci pak jednu z ulic v Jerichu pojmenovali po ruském předsedovi vlády Dmitriji Medveděvovovi. Rusko se rovněž přímo podílí na vyzbrojování muslimského teroristického Hizballáhu a nepřímo prostřednictvím Sýrie též Hamásu

Šokující rozhovor poskytl před časem ruský velvyslanec v Izraeli Alexandr Šejn pro tamní ruskojazyčnou televizi Kanal 9. Vrazi Židů prý nejsou teroristé. Podle něj Rusko nepovažuje Hamás a Hizballáh za teroristické organizace, ale pouze za radikální. Prý by bylo chybou je klást na úroveň s islámským státem. Tak to je zlé, hodně zlé. Uznávám, že islámský stát je více fanatický, než ony dvě další zločinecké bandy. Ty ale pro Židy představují horší nebezpečí, protože zničení Izraele je jejich hlavním cílem, kdežto islámský stát považuje za nepřátele číslo jedna sekulární muslimy.

Je ovšem dobře, že izraelská vláda s premiérem Benjaminem Netanjahu přijala proti muslimským teroristům další razantní opatření. Bezpečnost Izraele především.

 

blogerzie 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 606,00 Kč
Vybráno 27.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 48 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,83 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
256 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.