sussanaf
16.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Paní Merkelová, na vašich rukou lpí krev nevinných

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Píše v dopisu kancléřce matka zavražděné Susanny.

Německá kancléřka už určitě musela dostat mnoho podobných listů, odkdy otevřela zcela svévolně dokořán německé hranice, aby do země proudilo množství migrantů, z velké části neidentifikovaných osob z Afriky a z muslimských zemí. Převážná část z nich byli mladí muži, z nichž nejeden neměl v hlavě nic jiného, ​​než myšlenku na to, jak se dostat na tělo nějaké Evropanky, a to i násilím.

Žádný z těchto dopisů nebyl zveřejněn nikdy v žádných hlavních médiích, v nejlepším případě na některých internetových portálech. List matky zavražděné Susanny je emocionální a velmi dlouhý. Přeložím z něj jen některé části. Je otevřenou a tvrdou obžalobou německé kancléřky.

Vážená paní Merkelová,

Po kruté vraždě mé milované dcery Susanna 23.05.2018 (její tělo bylo pohřbeno jen o 14 dní později, kdy byla nalezena vedle železniční tratě, bylo jí jen 14 let!!) stále velmi těžce hledám ta správná slova.

Když se noční můra stala horkou realitou, můj život se náhle změnil z jednoho na druhý a nikdy nic už nebude jako dříve.  To je to nejhorší, co se může stát matce, když dáte jako matka své dítě hrobu, které bylo zcela zdravé a potom ve svém mládí tak surově a nesmyslně roztrhané.

Nechci vás urazit, ale musím říct, že nikdy nebudete chápat tento pocit smutku, hněvu, bolesti a bezmocnosti, protože nemáte děti.

Vážená paní Merkelová, jako naše kancléřka máte také krev na rukou a spoluzodpovědnost za tolik mladých dívek, žen a mužů, kteří zemřeli a pravděpodobně ještě zemřou!

Přes svou velkorysou, někdy mimo kontrolu pohostinnou povahu pro mnoho i těch „chudých“ uprchlíků a tím mám na mysli spoustu mladých mužů, kteří jsou ekonomičtí uprchlíci a využívají tuto jedinečnou příležitost k útěku do lepší země, kde jsou anonymní, nemusí oznámit své správné jméno nebo datum narození a přitom musí být uvítáni s otevřenou náručí. V zemi, kde je mnoho věcí, pro ně otevřených a volných, kde jsou ženy považovány za lovnou zvěří bez respektu, v zemi, kde mohou krást a obchodovat s drogami a užívat je bez strachu, že mají nějakou zodpovědnost, protože údajně “válka a mučení” , které prožili je velmi traumatizuje. Tito  lidé mají problémy s integrací (ani se o to nepokoušejí), ale myslí si, že se nemusí chovat jako hosté, ale chovají se jako vlastníci této země, kteří si myslí, že každý, kdo jim stojí v cestě, musí být znásilněn, poražen, bodnut nebo zavražděn !!!

Vážená paní Merkelová, přijala jste s otevřenou náručí vaše hosty, aniž jste položila někdy otázku německému lidu, těm, kteří se zde narodili a pracují dlouhou dobu, jak se na to dívají, že z jejich daní budou placeni Vaši hosté.

Toto rozhodnutí jste učinila sama, aniž byste si pomyslela, co děláte pro svou zemi!

Nejsou pro vás naši lidé ničím? Opravdu vás nezajímá, že vaši hosté zničí tuto zemi pomalu, ale jistě, že rodiny mají přijít o své děti, matky, otce, sourozence, prarodiče paní Merkelová?

Všichni vaši hosté jsou toho názoru a plným přesvědčením, že toto vše je samozřejmé a mají zde stále více práv než němečtí občané! A vy jste úplně sama, drahá paní Merkelová, za vše zodpovědná!

Moje 14letá dcera musela zemřít ve věku 14 let, protože jsem jí nemohla zajistit bezpečnou budoucnost.

Silně se domnívám, že tento dopis nikdy nebudete číst a přesto zkouším své štěstí, protože budu bojovat za to, aby se šílenství nakonec zastavilo a pachatelé, kteří ničí náš život a život mé dcery, dostali svůj trest! Dlužím to mé milované dceři !!!
Diana F.

 

Autor: Roman Bednár, hlavnespravy.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 52 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.