brusel
24.3.2016
Kategorie: Politika

Paní Merkelová! “Děkujeme” za Paříž, Kolín a za Brusel. V budoucnu i za Prahu nebo Bratislavu?

Sdílejte článek:

Vilibald Kičina 24 | 03 | 2016

Merkelovou přezdívají v Německu jako “matku islamistů”. Nyní se její “děti” opět zavděčili jí a Evropě za sebevražednou politiku otevřených dveří a neomezeného pozvání islámského světa do Německa a za její nátlak na jejich přerozdělení po celém kontinentu.

[Ad # Článek-Respo]

Bylo by zajímavé vědět, jak se Merkelová cítí, když vidí záběry stovek obětí teroristů, kterým ona umožnila a nadále umožňuje volný a nekontrolovaný vstup do naší unie a volný pohyb po jejích členských státech.

Merkelové přidání se do obvyklé kakofonie projevů otřesení, solidarity s oběťmi a podobnými frázemi, se kterými politici stereotypně vystupují po každé tragické události, jí jistě nepřidají na důvěryhodnosti osoby a její ničivé politiky. Její nečinnost a dokonce až blokáda odpovědných obranných prostředků v evropském kontextu vůči nebezpečí islámského terorismu je minimálně nezodpovědná.

Místo uzavření hranic, které se ukázalo na Balkáně jako jediné účinné opatření, a za které patří balkánským státům a Rakousku naše díky, nám německá kancléřka indoktrinovala bezvízový styk s Tureckem a tím další příliv statisíců imigrantů. Ne uzavření hranic, ale pravý opak, jejich opětovné zrušení v rámci Schengenu je Merkelové lék, kterým chce léčit imigrační krizi a s tím spojený terorismus. No tato léčba má i než jiné, i nežádoucí účinky, které jsme viděli včera v Bruselu a nechceme je vidět u nás.

brusel

Je dokázáno, že mezi dosavadními ilegálními imigranty se nacházejí i bojovníci IS a jiní teroristé, kteří se nyní v rámci EU volně pohybují a jejich aktivity koordinují. Tento bezpečnostní problém jasně existuje a týká se každé jednotlivé země Unie. Např. německé bezpečnostní složky klasifikují nebezpečí teroristických akci na území jejich státu podle WELT.de jako “velmi, velmi vysoké.” Je nepochopitelné, proč německá kancléřka neposlouchá své vlastní bezpečnostní experty a neřídí se jejich doporučeními, ale raději upřednostňuje nárůst rizika pro Německo a celou Evropu .

Kromě tohoto extrémního rizika terorismu nás ohrožuje i nárůst kriminality ilegálních imigrantů, který již např. v Německu dosáhl obludných rozměrů, ale ze strany politiky jsou zamlčované a informace o nich zakázané. V této souvislosti řekl jeden vysoký policejní důstojník deníku BILD: “U jiných trestných činů pachatelů, kteří mají cizí státní příslušnost a jsou přihlášeni v uprchlickém táboře, odložíme spis okamžitě ze stolu na kraj. Existuje přísně nařízení vedení úřadu neinformovat o přestupcích spáchaných uprchlíky. “

Při takové informační politice není divu, že na veřejnost se trestné činy uprchlíků dostanou jen náhodou a rešeršemi pouze těch médií, které stojí mimo mainstream, který se přidává, až když jsou už věci na veřejnosti. Tak jako například v případě, kdy mladá zfanatizovaná dívka v Hannoveru vrazila policistovi do hrdla nůž, nebo ve městě Celle azylant z Afghánistánu železnou tyčí utloukl německého učitele, který vypomáhal v uprchlickém táboře jako tlumočník.

Takové a další “výdobytky” islámské invaze jako sociální nepokoje, ztráta identity a kultury očekávají i nás, když neodmítne Merkelové zhoubnou cestu a nebudeme se prioritně inspirovat zeměmi Balkánu, Maďarskem a Rakouskem, které své hranice uzavírají, jelikož tam lidé pochopili, že okupace bude při nezměněné politice pokračovat nadále. Okupanti se svých cílů nevzdají a budou je realizovat jinými trasami, z nichž jedna může vést i přes naši zemi.

Připravme se také na uzavření hranic a zastavení přílivu nežádoucích imigrantů. S tím souvisí i odmítnutí bezvízového styku s Tureckem a jeho členství v EU, jelikož tato rozhodnutí představují pouze dveře otevřené dokořán dalšímu, tentokrát legálnímu přílivu statisíců islámských imigrantů.

[Ad # Článek-Respo]

Věřme, že i naše vláda se bude ubírat zodpovědnou cestou a jejím konáním a rozhodováním bude chránit zájmy našeho národa a odmítne destrukci naší vlasti. Abychom podobné záběry jako z Bruselu, Paříže a Kolína nemuseli vidět i z Prahy, Brna nebo Ostravy.

ZDROJ: Vilibald Kičina

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 12 172,00 Kč
Vybráno 34.77%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 132 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.