brusel
24.3.2016
Kategorie: Politika

Paní Merkelová! “Děkujeme” za Paříž, Kolín a za Brusel. V budoucnu i za Prahu nebo Bratislavu?

Loading...
Sdílejte článek:

Vilibald Kičina 24 | 03 | 2016

Merkelovou přezdívají v Německu jako “matku islamistů”. Nyní se její “děti” opět zavděčili jí a Evropě za sebevražednou politiku otevřených dveří a neomezeného pozvání islámského světa do Německa a za její nátlak na jejich přerozdělení po celém kontinentu.

[Ad # Článek-Respo]

Bylo by zajímavé vědět, jak se Merkelová cítí, když vidí záběry stovek obětí teroristů, kterým ona umožnila a nadále umožňuje volný a nekontrolovaný vstup do naší unie a volný pohyb po jejích členských státech.

Merkelové přidání se do obvyklé kakofonie projevů otřesení, solidarity s oběťmi a podobnými frázemi, se kterými politici stereotypně vystupují po každé tragické události, jí jistě nepřidají na důvěryhodnosti osoby a její ničivé politiky. Její nečinnost a dokonce až blokáda odpovědných obranných prostředků v evropském kontextu vůči nebezpečí islámského terorismu je minimálně nezodpovědná.

Místo uzavření hranic, které se ukázalo na Balkáně jako jediné účinné opatření, a za které patří balkánským státům a Rakousku naše díky, nám německá kancléřka indoktrinovala bezvízový styk s Tureckem a tím další příliv statisíců imigrantů. Ne uzavření hranic, ale pravý opak, jejich opětovné zrušení v rámci Schengenu je Merkelové lék, kterým chce léčit imigrační krizi a s tím spojený terorismus. No tato léčba má i než jiné, i nežádoucí účinky, které jsme viděli včera v Bruselu a nechceme je vidět u nás.

brusel

Je dokázáno, že mezi dosavadními ilegálními imigranty se nacházejí i bojovníci IS a jiní teroristé, kteří se nyní v rámci EU volně pohybují a jejich aktivity koordinují. Tento bezpečnostní problém jasně existuje a týká se každé jednotlivé země Unie. Např. německé bezpečnostní složky klasifikují nebezpečí teroristických akci na území jejich státu podle WELT.de jako “velmi, velmi vysoké.” Je nepochopitelné, proč německá kancléřka neposlouchá své vlastní bezpečnostní experty a neřídí se jejich doporučeními, ale raději upřednostňuje nárůst rizika pro Německo a celou Evropu .

Kromě tohoto extrémního rizika terorismu nás ohrožuje i nárůst kriminality ilegálních imigrantů, který již např. v Německu dosáhl obludných rozměrů, ale ze strany politiky jsou zamlčované a informace o nich zakázané. V této souvislosti řekl jeden vysoký policejní důstojník deníku BILD: “U jiných trestných činů pachatelů, kteří mají cizí státní příslušnost a jsou přihlášeni v uprchlickém táboře, odložíme spis okamžitě ze stolu na kraj. Existuje přísně nařízení vedení úřadu neinformovat o přestupcích spáchaných uprchlíky. “

Při takové informační politice není divu, že na veřejnost se trestné činy uprchlíků dostanou jen náhodou a rešeršemi pouze těch médií, které stojí mimo mainstream, který se přidává, až když jsou už věci na veřejnosti. Tak jako například v případě, kdy mladá zfanatizovaná dívka v Hannoveru vrazila policistovi do hrdla nůž, nebo ve městě Celle azylant z Afghánistánu železnou tyčí utloukl německého učitele, který vypomáhal v uprchlickém táboře jako tlumočník.

Takové a další “výdobytky” islámské invaze jako sociální nepokoje, ztráta identity a kultury očekávají i nás, když neodmítne Merkelové zhoubnou cestu a nebudeme se prioritně inspirovat zeměmi Balkánu, Maďarskem a Rakouskem, které své hranice uzavírají, jelikož tam lidé pochopili, že okupace bude při nezměněné politice pokračovat nadále. Okupanti se svých cílů nevzdají a budou je realizovat jinými trasami, z nichž jedna může vést i přes naši zemi.

Připravme se také na uzavření hranic a zastavení přílivu nežádoucích imigrantů. S tím souvisí i odmítnutí bezvízového styku s Tureckem a jeho členství v EU, jelikož tato rozhodnutí představují pouze dveře otevřené dokořán dalšímu, tentokrát legálnímu přílivu statisíců islámských imigrantů.

[Ad # Článek-Respo]

Věřme, že i naše vláda se bude ubírat zodpovědnou cestou a jejím konáním a rozhodováním bude chránit zájmy našeho národa a odmítne destrukci naší vlasti. Abychom podobné záběry jako z Bruselu, Paříže a Kolína nemuseli vidět i z Prahy, Brna nebo Ostravy.

ZDROJ: Vilibald Kičina

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč


Celkem za měsíc: 14 787,78 Kč
Vybráno 42.24%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 96 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.