7.6.2013
Kategorie: Společnost

Pane Nečasi, běžte s těma kecama do p..dele!

Sdílejte článek:

FCB: KAREL RICHTER 07/06/2013

Vážený pane premiére Nečasi,

když jsem v TV viděl a slyšel o “pomoci v hmotné nouzi”, o které jste hovořil, říkal jsem si, klobouk dolů, vláda, premiér se snaží a opravdu jste mi zvedl náladu. Jsem ze Štěchovic, respektive přes vodu, z Brunšova. Dům jsme měli kompletně vytopený i v roce 2002. Takže máme repete po 11-ti letech. Pravda, Vltavská kaskáda “sehrála svou roli” a místo 2 metrů jsme měli v domě “jen” 70 cm – mimochodem záměrně jsem vybral fotku z obýváku s akvárkem – paradox …

 

Nyní zpátky k věci, příspěvek v hmotné nouzi:

 

Po vašem slavnostním vyhlášení příspěvku až 51 tisíc a nějaké drobné na osobu, jsme jako rodina vyrazili na Pracovní úřad pro Prahu-Západ s pocitem, že nám stát opravdu pomůže. Po vyplnění formuláře a přiložení veškerých potřebných údajů, které tento úřad vyžadoval a stále plni naděje, přistupujeme k úřednici, která nám během pár minut vzala veškeré naděje: manželka je na mateřské, od státu pobírá cca 7000,- , na 10-ti měsíční dceru pobíráte příspěvky, vy jste živnostník, oba rodiče máte v důchodu, každý z nich dostává důchod cca 7500,-. Co tady vlastně děláte? Tady se žádá o hmotnou nouzi ….!

 

I přes další dotazy byl pracovní úřad neoblomný. Jsem sice živnostník ale už 2 měsíce bez příjmu, jelikož jsem na neschopence a léčím se po operaci přetržené Achillovy paty. To úřad ale nezajímalo. Podle jakých si tabulek Pracovního úřadu si žijeme “výrazně” nad hranicí životního minima, takže od státu už nemáme nárok ani na špinavej hadr….

 

Pane Nečasi, běžte už s těma kecama do PRDELE! Lžete lidem, slibujete to co jim nikdy nedáte! Celé povodně, je jen obrovský průser státu a nikoho jiného. Kecy o tom jak se to zvládá, jak je Vltavská kaskáda úžasná …. JDĚTE I S TĚMITO KECY DO PRDELE!!!

 

 

Pro koho je tedy hmotná nouze? Snad ne pro bezdomovce, kriminálníky a permanentně nepracující zevlouny a zloděje? Ten formulář tomu odpovídá! Takže všichni, koho jsem teď uvedl, nebojte se vyrazit na Pracák! Dostanete každý nebo každá víc jak 51 tisíc, za to že neděláte, protože se vám prostě nechce. Já to jako živnostník-parazit přeci unesu!

 

PS: dneska se vytasil s další perlou pan ministr financí Kalousek: Živnostníci a firmy zasažené povodní nebudou platit za rok 2013 daně, nebo alespoň částečně jim budou sníženy…. Další populistický kec v předvolebním vábení! Pane Kalousku, jsem živnostník. Za rok si vydělám “tak moc” že ani daně neplatím. Ve švarc-systému nejedu, živím se poctivě. Jak se mne asi dotkne váš velkorysý “dar”?

 

Takže pane Kalousku, JDĚTE S TĚMI KECY DO PRDELE RUKU V RUCE S NEČASEM!

 

PS2: pane Prezidente Zemane, vaše gesto s Hradní stráží, to byla ale kravina co?

 

Než něco příště vypustíte, tak si míň přihněte a vaše nekonečné rýpání do čehokoliv a kohokoliv ničemu taky nepřidá! Radši si na Bulovce nebo v Bohnicích dohodněte alespoň ambulantní léčbu vaší chronické virózy.

 

S pozdravem všem,

nasraný a vytopený občan!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 46 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.