JMENOVANI
2.12.2021
Kategorie: Humor

Pan prezident za sklem a jiné anomálie

Sdílejte článek:

RED HOOK

.
OBRAZ XIII:

Doktor Hannibal Lecter se ze své cely upřeně dívá na Clarice Starlingovou. Bez mrknutí oka. Bez jakékoliv emoce.

Pak se skoro neslyšně zeptá: „Jehňátka stále mlčí, Clarice?“

Nevim proč, ale tohle se mi v poslední době vybavuje furt dokola. Zhruba od jmenování pana Fialy premiérem.

Uff.

Pan prezident v cele z plexiskla, aby nemohl utéct a zřízenec ve skafandru, co ho přiveze, natočí správným směrem a zabrzdí.

Tohle je prostě skvělej bizár. Navíc to pokračuje, bo si pan prezident zve jednotlivé kandidáty na ministry a dělá s nima sborku a rozborku jejich rezortu.

Pan Bartoš, který má být přes digitalizaci už na téhle seanci byl a řekl, že pan prezident se v oboru dokonale orientuje a i když nemá mobil a počítač mu každou chvíli hekne nějaký úchyl z Alabamy, drží nastupující trendy za límec a že ho třeba velice překvapily vize pana prezidenta ohledně dalšího rozvoje teletextu, zvláště pak jeho úvaha o možném propojení teletextu s jiným teletextem.

Ach jo.

A další adepti na ministry stojí ve frontě a pokorně čekají, až je pan prezident vyzkouší.

A venku čínská chřipka tančí odzemek, statisíce domácností nevěřícně zírá na účty za plyn a elektřinu, zelení aktivisté odlévají uhlíkové stopy svých méně uvědomělých spoluobčanů a slovenský premiér České republiky v demisi nervózně čeká, kdy se toho neskutečného průseru, ve kterém se potácíme, zbaví.

Tohle je fakt dokonalý.

A jsme slyšeli, my od Hooka, že EU zkouší upozadit Vánoce a další záležitosti, které se týkají ne úplně všech, protože ti, jichž se to netýká, by si to mohli vzít osobně.

Proto by se třeba nemělo psát, že se blíží Vánoce, ale že se blíží posezení u stromu, který může být takový, nebo jiný, nebo nemusí být vůbec.

Mně osobně se líbí moc, jak se ti nejvyšší klepou, aby někoho nenasrali, takže lavírujou a soukaj ze sebe jednu korektnost za druhou a místo aby řekli „Vítám vás, dámy a pánové“ vypadne z nich „Vítám množinu všech, i těch, co jsem z nevědomosti nejmenoval“ a pak z nich padaj perly o tom, jak za pár let budem šťastný a uhlíkově neutrální a každý z nás že bude mít svou malou devítivoltovou baterku a nic víc a jeden hipster z Krymský mi povidal, že díky tomu se zastaví globální oteplování když ne na celém světě, tak alespoň ve Vršovicích a možná i v Nuslích.

Jak jsem ale mluvil se týpkama co se potulujou po Synkáči a momentálně docela mrznou, tak ti proti oteplování jako takovýmu nemaj vůbec nic.

No, a teď se v tom vyznejte, že.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli budem slavit Vánoce. Jsem jim řekl, že jo. Že to k České republice a Praze a Nuslím tak nějak patří.

Byli rádi.

Dnes bude zima, bo je prosinec.

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 433 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,41 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)