ZEMANOVCACEK
15.9.2021
Kategorie: Společnost

Pan prezident a pan viceprezident

Sdílejte článek:

RED HOOK

Pan prezident Zeman byl hospitalizován ve Střešovicích. My od Hooka si myslíme, že na tom není nic divného. Možná si někteří vybavíte, že se pan prezident v roce 2015 chlubil, že má plíce nekuřáka a prostatu jako ochmýřený panic.

My od Hooka si myslíme, že se tyto dvě znamenité anomálie tlučou se strouchnivělým zbytkem, takže felčaři maj čas od času fofr, aby to ukočírovali. Proto ta hospitalizace.
 .
Džesika mi na výčepu povidal, že se diví, že na pana prezidenta nenasaděj čínskou medicínu. Uplíst pomlázku z čaker, vymrskat akupresurní body, seštelovat karmu a tak.
 .
Jsem mu řekL, že čínská medicína je prima, o tom žádná, ale pokud jsi marod, seš radši, když tě léčí někdo, kdo o tom má ponětí.
 .
V každém případě si my od Hooka přejeme, aby se pan prezident uzdravil, protože i když si přejem aby z Hradu zmizel, tak si též přejem, aby mu zdraví sloužilo co nejdýl.
 .
Vocaď pocaď, že.
 .
Zaznamenali jsme, my od Hooka, že pan viceprezident Ovčáček je z hospitalizace našeho Nejvyššího ve smyku.
 .
Uzavřel se do sebe, nebere telefon, horečnatě pobíhá v lánské oboře mezi jeleny sika a sází na Twitter jeden žalm za druhým.
 .
Mimochodem, tohle přepólování redaktora komunistických Haló novin, kdy se z kovaného funkcionáře stane pábící věrozvěst, jeden můj známý medikus dává do souvislosti s hnutím mysli v šestinedělí.
 .
Pan Ovčáček mimo jiné zveřejnil toto:
 .
Hlasitě jsem volal k Hospodinu, a vyslyšel mne ze své svaté hory. Klidně jsem ulehl a usnul. Probudil jsem se, protože mi Hospodin pomáhá. Nezaleknu se ani tisíců, kteří mě obkličují.
Žalm 3, 5-7
 .
My od Hooka tleskáme, ale myslíme si, že tento žalm je výstižnější:
 .
Hlasitě jsem volal k Hospodinu cosi, čemu jsem já ani on nerozuměl. Obklíčili mne tisíce. Nepomohl mi nikdo. Až bude po všem, nevím, kam se vrtnu, bo Hospodin řekl, že Království nebeské není nafukovací.
Hook 90, 110-110
 .
Mno. Tak vám nevím. Žijeme ještě ve světě, ve kterém lze potkat Normalitu?
 .
My do Hooka si myslíme, že potkat ji lze, ale musíte mít děsnou kliku.
 .
Ta hradní domobrana je fakt neuvěřitelná…)
 .
Jo.
 .
Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli je všechno takové, jak píšu. Jsem jim řekl, že ne. Že si trochu vymýšlím. Ale že si vymýšlím tak, že to prakticky nejde poznat.
 .
Dnes bude fajn. Pod mrakem. Vlaze a mile. Podzim je ve dveřích.
 .
To je zatím vše.
 .
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 172 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 3,13 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)