BABISVOJTECH
9.3.2020
Kategorie: Společnost

Pan premiér průser s koronavirem bere vážně

Sdílejte článek:

RED HOOK

Slovenský premiér České republiky pan Babiš na tiskovce utřel ministra zdravotnictví Vojtěcha jak nechtěnej sopel. Pustil jsem si to několikrát, protože to se jen tak nevidí. Dvě tři otázky a pan premiér byl doma. Ministr Vojtěch se nezmoh na nic. V tu chvíli by prozradil i heslo na fejsbůk. Fakt dokonalý. Jediný co je na tom blbý je, že je to realita. Jinak palec nahoru.
Mi při tom naskočil film Alois Nebel, kde má pan Švehlík repliku „…my se vždycky uměli zeptat…“.
Dodal bych jen, že se, soudruzi moji nejmilejší, umíte zeptat furt. To je jak jízda na vembloudu. Jednou se to naučíš a už to ze sebe nedostaneš.

Pan premiér průser s koronavirem bere vážně. Chodí v bílém plášti, kolem krku fonendoskop, kolenoskop a stroboskop. Vypadá trochu jako pan Hrušínský v Hradu v Karpatech.

Pan premiér má zachmuřenou tvář i přes to, že v boji s koronavirem jsme nejlepší v Evropě a před virem jsme o krok napřed.

Pro ty co se moc nehejbou – před virem jsme cca o pětasedmdesát centimetrů. Což není mnoho, ale jeden se musí spokojit i s málem.

V každém případě kdyby vir zrychlil, tak jsme v prdeli.

Pan premiér nás ale ujistil menem celé vládi, že nás nedá.

Díky moc. Mi spad kamen.

V Evropě se všechno roznáší z Itálie. Proto jsou třeba přímé lety do Itálie zrušeny. Jak jsem kdesi četl, je to proto, aby se muselo lítat oklikou, s mezipřistáním a byla tak větší šance chytit aspoň černej kašel. Nebo něco podobného. Což mi přijde rozumné.

Všude chyběj roušky. Nejvíc v Číně, bo jich je moc. Jako Číňanů.

Mimochodem, v Číně to s koronavirem začlo. Kardiochirurg pan Pirk řekl, že je to logické, protože když se někde něco přemnoží, Příroda zasáhne. Jako když se přemnožila prasata, tak přišel prasečí mor. Že je to s Číňany to samé. Jsou přemnožení.

Z Lán ještě k této úvaze nepřišla žádná reakce, bo tam zatím všichni vyděšeně fibrilují.

Pouze mluvčí pan Ovčáček se vzchopil a zveřejnil na twitteru jakousi nesouvislou úvahu připomínající kompilaci starozákonních textů. Bylo to hodně o pokoře, zavřených ústech, sváru, rozbrojích a příchodu andělíčka strážníčka. Z toho jsem usoudil, že situace je opravdu vážná, protože co vím, když je člověk doopravdy v hajzlu, většinou se obrací k Bohu jako poslední instanci, i když si z něj celý život dělal prdel.

Zpět k rouškám.

My od Hooka je nenosíme, protože nám chřipka nevadí. Taky by se s nima blbě lilo. Ale si pamatuju, že když byl ještě starej Hook, tak tam jednou jedna rouška byla. Visela u pánskýho záchodku. Jsme si ji před vstupem nasazovali, bo ten den na záchodku hned po otevření knajpy byl někdo, kdo sežral hadr na nádobí a chtěl se o to podělit s ostatníma. Se tam nedalo dejchat.

Tak.

Radši už toho nechám.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli se koronaviru bojím. Jsem jim řekl, že ani ne. Že když už, tak jako nuselského domovníka mne spíš děsí pes s průjmem.

Dnes bude docela fajn. Večer to chce vyrazit na jedno či víc.

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 171,54 Kč
Vybráno 43.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 926 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,31 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.