Leila_Khaled
4.10.2017
Kategorie: Společnost

Palestinská teroristka veřejně vystoupila, komunisté aplaudovali vražedkyní žen a dětí

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

Zabíjela izraelské ženy, zabíjela izraelské děti, unášela letadla, přesto minulý týden pozvali španělští komunisté do Evropského parlamentu palestinskou teroristku Leila Khaled ze zakázané teroristické organizace PFLP.

Komunisté této zrůdě při jejím projevu tleskali vestoje a zatínali ruce v pěst. Naštěstí ne všem se tohle extempore líbilo. PFLP, která se podílela na unášení letadel a vraždění lidí.Český europoslanec Tomáš Zdechovský proti vystoupení palestinské vražedkyně podal protest, s tím, že tohle už je s hranou. „Demokracie má své hranice, to bychom příště mohli pozvat třeba Anderse Breivika nebo jiného teroristu,“ řekl Zdechovský.

Přesně tak. Leila Khaled je obyčejným zločincem, nikoliv bojovnicí za svobodu Palestinců. Vraždy civilistů jsou neomluvitelné v každém případě. Arabští teroristé neuznávají právo Izraele na existenci, a proto nemohou být v žádném případě považování za solidní partnery k jednání. Ti, co auty najíždějí do bezbranných lidí, odpalují bomby v metrech, letištích nebo restauracích jsou gangsteři a islamističtí fanatici. Takoví nemají právo vystupovat v demokratických institucích.

To, že jí aplaudovali komunisté, by nás nemělo překvapit. Rudí soudruzi ze všech zemí už desítky let podporují palestinské radikály včetně islamistických fanatiků, tolerují a dokonce oslavují jejich vraždy. Jako Čech se stydím za to, že tuhle ženu kdysi velebili i naši komunisté a socialistické Československo cvičilo a vyzbrojovalo palestinské teroristy včetně muslimských radikálů.

Je mně rovněž smutno z toho, že některé členské státy Evropské unie jako Francie, Švédsko, Itálie nebo Španělsko podporují Palestince včetně teroristů. Přehlížejí však přitom, že palestinská samospráva nijak nebrání vrahům z Hamasu nebo Hizballáhu v útoku proti Židovskému státu. Stejně tak šéfka diplomacie EU zahraničí EU Federica Mogherini z nějakého důvodu s Palestinci sympatizuje. Prý mají nárok na vlastní stát. Jistě, ten už mohli mít dávno, kdyby se chovali normálně a nezpochybňovali právo Izraele na existenci.

blogerzie
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 163 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.