palestine-1184100_960_720
9.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Palestinci hrozí vyvražděním Izraelců, aby pak u nich žebrali o vakcínu

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

blogerzieIslamistický fanatismus bují mezi Palestinci jako rakovina. Mnozí z nich však, jako například Židy silně nenávidějící šejk Ikrima Sabri, podle webu Izrael.cz při vážném onemocnění vyhledávají specializované izraelské kliniky.

Guvernérka Ramalláhu Laila Ghannam není bezvýznamnou palestinskou političkou. Tato žena se podle komentáře Hany Lukešové na webu Neviditelný pes rozplývala štěstím nad novým hudebním videem Target Identifiled svého krajana zpěváka Abdullaha Al-Saideha z Gazy, který v něm vyzývá k vraždění všech Izraelců. Není normální, aby představitelka samosprávy v takové významné pozici veřejně tleskala podněcovanému násilí na skupině lidí, v tomto případě na Židech.

Ovšem to není ojedinělý případ. Jeruzalémský šejk Ikrima Sabri se choval stejně. Mnoho let hlásal v mešitách nenávist k Židům a Američanům, neváhal vyzývat i k jejich likvidaci. Pak však onemocněl vážnou srdeční chorobou a světě div se. Když musel na operaci, tak si nevybral nějakou palestinskou kliniku, ale izraelskou nemocnici aHadassah v Jeruzalémě. Židovští lékaři mu zachránili život a on se svým zachráncům odvděčil jako klasický muslimský radikál, znovu začal podněcovat zášť proti Židům.

V současné době se koná v Izraeli velmi účinné očkování vakcínou proti koronaviru. To již během krátké doby podstoupilo přes milion Izraelců, tedy asi 12% obyvatelstva. Nicméně Palestinci si stěžují, že se na ně nedostává.

Zmíněné příběhy dokazují neskutečné pokrytectví Palestinců, kteří útočí na Izrael, kde mohou, aby pak přicházeli s brekem o pomoc, když je trápí nějaké bolístky. Zdejší Arabové často vraždí Židy z pouhé nenávisti. Když Izraelec zabije Araba, tak jde před soud, který jej pošle na hodně dlouhou dobu za mříže, někdy i na doživotí. Když je tomu opačně, tak mnozí Palestinci oslavují takovou kreaturu jako hrdinu.

Arabové podnikají teroristické útoky proti Židovskému státu a ten je nechává léčit ve svých nemocnicích, protože palestinské zdravotnictví je vinou tamní samosprávy ve špatném stavu a v pásmu Gazy, které ovládá islamistická teroristická Hamás, přímo v katastrofálním. Některé tzv. lidskoprávní organizace, kritizuji Izrael za to, že neposílá na palestinská území vakcíny proti COVIDu 19, poněvadž prý zodpovídá i za ně. To je jenom další podlá přetvářka. Kdyby vedení palestinské autonomie neutrácelo peníze za podporu rodin vězněných teroristů a nenechalo je v rámci obrovské korupce mizet na svých kontech, tak má na vakcíny financí dost.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 750,00 Kč
Vybráno 33.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 294 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,48 out of 5)
Loading...
politicon.cz
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.