palestine-1184100_960_720
9.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Palestinci hrozí vyvražděním Izraelců, aby pak u nich žebrali o vakcínu

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

blogerzieIslamistický fanatismus bují mezi Palestinci jako rakovina. Mnozí z nich však, jako například Židy silně nenávidějící šejk Ikrima Sabri, podle webu Izrael.cz při vážném onemocnění vyhledávají specializované izraelské kliniky.

Guvernérka Ramalláhu Laila Ghannam není bezvýznamnou palestinskou političkou. Tato žena se podle komentáře Hany Lukešové na webu Neviditelný pes rozplývala štěstím nad novým hudebním videem Target Identifiled svého krajana zpěváka Abdullaha Al-Saideha z Gazy, který v něm vyzývá k vraždění všech Izraelců. Není normální, aby představitelka samosprávy v takové významné pozici veřejně tleskala podněcovanému násilí na skupině lidí, v tomto případě na Židech.

Ovšem to není ojedinělý případ. Jeruzalémský šejk Ikrima Sabri se choval stejně. Mnoho let hlásal v mešitách nenávist k Židům a Američanům, neváhal vyzývat i k jejich likvidaci. Pak však onemocněl vážnou srdeční chorobou a světě div se. Když musel na operaci, tak si nevybral nějakou palestinskou kliniku, ale izraelskou nemocnici aHadassah v Jeruzalémě. Židovští lékaři mu zachránili život a on se svým zachráncům odvděčil jako klasický muslimský radikál, znovu začal podněcovat zášť proti Židům.

V současné době se koná v Izraeli velmi účinné očkování vakcínou proti koronaviru. To již během krátké doby podstoupilo přes milion Izraelců, tedy asi 12% obyvatelstva. Nicméně Palestinci si stěžují, že se na ně nedostává.

Zmíněné příběhy dokazují neskutečné pokrytectví Palestinců, kteří útočí na Izrael, kde mohou, aby pak přicházeli s brekem o pomoc, když je trápí nějaké bolístky. Zdejší Arabové často vraždí Židy z pouhé nenávisti. Když Izraelec zabije Araba, tak jde před soud, který jej pošle na hodně dlouhou dobu za mříže, někdy i na doživotí. Když je tomu opačně, tak mnozí Palestinci oslavují takovou kreaturu jako hrdinu.

Arabové podnikají teroristické útoky proti Židovskému státu a ten je nechává léčit ve svých nemocnicích, protože palestinské zdravotnictví je vinou tamní samosprávy ve špatném stavu a v pásmu Gazy, které ovládá islamistická teroristická Hamás, přímo v katastrofálním. Některé tzv. lidskoprávní organizace, kritizuji Izrael za to, že neposílá na palestinská území vakcíny proti COVIDu 19, poněvadž prý zodpovídá i za ně. To je jenom další podlá přetvářka. Kdyby vedení palestinské autonomie neutrácelo peníze za podporu rodin vězněných teroristů a nenechalo je v rámci obrovské korupce mizet na svých kontech, tak má na vakcíny financí dost.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 333 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,48 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)