migrnemecko2
14.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Pákistánec pobodal Němce, aby se vyhnul deportaci

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

moody-prikrylova8629960_0Před několika dny, ráno 9. 9. 20 v německém Cottbusu napadl 29letý Abdulsalam R. z Pákistánu 19letého Němce Ralfa P a pobodal ho. Důvodem bylo, že Pákistánského odmítnutého žadatele o azyl měli brzy deportovat a on měl za to, že když někoho náhodně zraní či zabije, z Německa nebude moci být deportován.

 

Velmi cynické a přesně to dokládá vztah muslimských migrantů ze Středního Východu a z Afriky k životu, obzvláště k životu bílého Evropana. Nějak se to liší od těch „milých, klidných, vděčných“, které nám představovaly když se obří vlna migrantů jako kobylky hnaly před 5 lety evropskou krajinou.

Pákistánský násilník v tramvaji bez předchozí hádky nebo komunikace přistoupil s kuchyňským nožem k Ralfovi a bodl ho do zad. Podle svědků šlo o muže tmavé pleti s černým turbanem a nožem v ruce. Během útoku se smál a po něm utekl. Oběť měla velké štěstí, že přežila. Podařilo se mu doplazit k řidiči a ten zavolal záchranku. Jeho život visel na nitce. Naštěstí pro něj doktoři v nemocnici mu zachránili život okamžitou operací.

Hajzlíka poznali podle záznamu z kamer a jak už to tak chodí, byl policii známý, měl už dřív na krku úmyslné nebezpečné zranění, výhružky a vloupání. Policie ho chytila jen několik hodin po útoku, došla si pro něj k němu domů.

Motiv pachatele všechny šokoval. Pokusil se spáchat vraždu na náhodném kolemjdoucím čistě aby úřady musely oddálit deportaci a on si tak prodloužil pobyt v Německu.

Tento případ vypovídá o zoufalé naivitě německé vlády a politiků, ale také levicových médií, jichž je většina a tzv. liberálních demokratů, kteří neomezenou masovou migraci dlouhodobě podporují. Už od samého začátku bouřlivě hlásali, že sice nechají do země vstoupit kohokoli, ale kdo nedostane azyl „bude se muset vrátit domů“.

No a ono s tím návratem domů to – překvapivě – zadrhává.


Zdroj

Migranti zahazují doklady a ač by jim to mělo teoreticky spíše způsobit problémy, vše se pro ně zjednodušuje. Němci jim vystaví papíry s narozením 1. ledna a už zůstanou. Azyl neazyl, prý že je není kam vrátit, když se nezná země původu. Jednat protizákonně tedy jednoznačně přináší výhody. Dárečci dostanou tzv. status strpění, Duldung. Tento status užívá u našich sousedů okolo 200 000 lidí a znamená, že dotyčný nebude nuceně vyhoštěn.

Další statisíce po nepřiznaném azylu jednoduše zmizí v podsvětí, živí se krádežemi a prodejem drog. V lepším případě si na ulici postaví malý krámek a prodávají cizincům cetky.

No a pak je tu většina migrantů. Na azyl neměli nárok, nebyl jim tudíž přiznán a je zahájen velmi pomalý proces deportace. Tady se dostáváme k tomu, že to podle levicových idiotů má být snadné. Jenže Sorosem placení právníci dělají co můžou, aby se odvoláváním proces návratu do zemí původu oddálil co nejvíce. Dokonce se s Německem soudí. Neziskovky aktivně brání deportacím často i vlastním tělem a vymysleli síť propracovaných kroků, kdy deportovaný není v čase deportu na svém místě a skrývá se, protože dostal echo. Migranti se do poslední chvíle brání a ohrožují policisty i posádku letadla.

No a pak jsou tady ti, kteří už pomocí právních kliček svůj pobyt ve vysněném Merkelandu prodloužili, co to šlo. Se svým IQ na hranici retardace si vymyslí důmyslný plán, že v německém vězení je to přece jen pořád v Německu a cokoli se může stát.

Není nic, žádná hodnota nebo morálka, soucit či empatie, která by jim zabránila zabít nevinnou oběť.

V řeckém táboře na ostrově Lesbos hoří tábor Moria a evropské země už rozevírají náruč, aby si vzali k sobě další migranty bez dokladů a s trestní minulostí nebo s trestní budoucností.

Můžeme si tak leda klepat na čelo a bude nám to prd platné, že.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 948 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
politicon.cz
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.