islam72018

Pachatel muslim, islámský radikál? Zákaz zveřejnit!

Sdílejte článek:

ROBERT TROŠKA

troskaČeská televize manipulativně o atentátech v Paříži 2015

Česká televize je stále ve svěrací kazajce politické korektnosti. Již delší dobu referuje odlišným způsobem o atentátech z rukou islámských radikálů oproti pachatelům pocházejících z řad původních obyvatel Evropy. Naposledy byl tento rozdíl vidět i slyšet na ČT v pořadu Události, komentáře věnované začínajícímu soudnímu projednávání pachatelů vražedných útoků v Paříži v listopadu 2015.

Pachatel muslim, islámský radikál? Zákaz zveřejnit!

Dotyčná reportáž ČT o pachatelích těchto hrůzných činů vyzněla neurčitě, jako něco vzdáleného bez jakéhokoliv vysvětlení. Předně za celou dobu reportáže redaktor ČT i zpravodaj v Paříži nevypustili ze svých úst jakýkoliv přívlastek, který by jen naznačil souvislosti jednání nebo dokonce původ atentátníků. Neustále jsme slyšeli o teroristech bez zmínky o islámu, muslimech, mešitách nebo džihádu.

Je komické, jak se nám veřejnoprávní a některá další média hlavního proudu snaží zakrýt původ a příčinu vražedných útoků islámských teroristů, přesněji islámských radikálů. Z krátké reportáže ČT by si neinformovaný jedinec mohl odnést informaci, že šlo o krajně pravicové, nacionalisticky orientované nebo psychicky vyšinuté jedince, kteří provedli teroristický útok. Jde o modelový příklad mediální manipulace, kdy se divákovi záměrně nesdělují podstatné informace. Přívlastky jako islámský nebo muslimský jsou zakázány, pojmenovat události pravými jmény se nesluší. Jaký rozdíl oproti teroristickému útoku na Novém Zélandu provedeném bělošským aktivistou, kdy z reportáží bylo téměř vždy slyšet přívlastky typu krajně pravicový nebo extrémistický bělošský aktivista (i když se ve skutečnosti jednalo nejspíš o levicově smýšlejícího pachatele).

Levicoví pokrokáři ovládající zpravodajství ČT zavedli korektní slovník, u kterého je patrná snaha když ne úplně zakrýt, alespoň zneutralizovat původ pachatelů, pokud jsou příslušníky menšin. Jak bychom asi reagovali na dokumenty o napadení Polska nacistickým Německem v roce 1939, ve kterých bychom slyšeli o „teroristech“, kteří okupovali západní část Polska a dalších „teroristech“ okupující východní část Polska bez zmínky o armádě nacistického Německa a Rudé armádě Stalinova Sovětského svazu?

Záměrné zamlčování hlavní příčiny atentátů spáchaných radikálními muslimy

Možná si říkáte, že přeháním, ale bez pravdivého pojmenování příčin teroristických útoků nebo dokonce jejich zakrýváním se boj proti terorismu nemůže posunout ani o krůček kupředu. Tak jako v případě napadení Polska byla hlavní příčinou nacistická ideologie, v případě koordinovaného útoku v Paříži v roce 2015 byla hlavní příčinou islámská ideologie (někdy se používá termín politický islám) vyvěrající bohužel ze samotných základů islámského učení.

Ve své knize Mračna nad Evropou jsem islámským atentátům v Paříži věnoval celou jednu kapitolu, poněvadž tyto krvavé útoky znamenaly bod obratu a zásadní porážku multikulturalistické ideologie. A to je právě fakt, který si dnešní liberálně levicoví marxisté ovládající Českou televizi nechtějí připustit. Proto slyšíme jen o o „teroristech“ nebo o „mladících“ oslavujících po útocích v Paříži brutální vraždy. Tak jako pro Američany je předělem 11.září 2001, pro Evropany jde o atentáty v Paříži v roce 2015. Jen připomínám, že šlo o kruté (často i bestiální) vraždy vedené proti občanům, kteří se nemohli bránit a toto krvavé běsnění probíhalo koordinovaně na několika místech v Paříži najednou.

A shrnutí? Pokud se Česká televize ráda zaštiťuje odkazem Václava Havla a jeho heslem „Pravda zvítězí“, pak toto krásné heslo by si měli vzít k srdci především redaktoři a vedení zpravodajství ČT. Zatím tomu bohužel není a obávám se, že za šéfování současného generálního ředitele ČT pana Dvořáka jde jen o nesplnitelný sen.

Autor je nezávislým kandidátem hnutí Trikolóra/Svobodní/Soukromníci ve Středočeském kraji

  • Atraktivní kniha nyní v prodeji.

TROSKAKNIHA

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 719 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)