zeman2021
24.9.2021
Kategorie: Společnost

Ozdravný pobyt

Sdílejte článek:

RED HOOK

Pan prezident Zeman je z nemocnice venku a ve středu za ním byla paní ministryně Schillerová na zámku v Lánech a pan prezident jí řekl, že je strašně rád, že už je doma a byl dojatý a hlava mu myslela a aktivně reagoval na podněty a třeba když někdo tleskl, tak se hned otáčel po zvuku a taky prý povidal, že byl v nemocnici unavený, bo se mu tam špatně spalo a já jsem na výčepu u Hooka řekl, že mu asi dali pod prostěradlo hrášek a Džesika si poklepal na čelo a řekl, že podle něj by pan prezident nepoznal, ani kdyby mu dali pod prostěradlo meloun a pak jsme se chvíli hádali a pak jsme lili, abychom nebyli dehydratovaní a nemuseli na týden do špitálu.

Viceprezident a mluvčí Římskokatolické církve pan Ovčáček k tomu dodal, že pan prezident na jediné co se těšil bylo, že zaleze v Lánech do postele a nevyleze, ani kdyby hrom bil.

Nevim proč ale s tímto mne napadl jeden citát Paula Coelha – „Pokud je kůň mrtvý, je zbytečné ho sedlat.“
Jinak ale jsme my od Hooka rádi, že pan prezident funguje, bo nikomu nic zlého nepřejem.

Tak.

Nedávno jsem si všiml, kolik v Praze přibylo cyklostezek. Přijde mi to fajn. Myslím, že auta jsou již za zenitem. Myslím, že tímhle globálnímu oteplování zasadíme konečnou ránu. Všichni budem jezdit na kole a bude to prima.

Třeba taxikáři si to hodně pochvalujou, i když se mi jeden svěřil, že vyšlápnout se čtyřma naducanejma skopčákama Petřín je nadlidskej výkon.

A líbí se mi, že jak je to pětisetletý sucho a tudíž jak celý léto prochcalo, tak že jsem na cyklostezkách potkal jen pár skalních.

Jmenovitě nějakýho Macháčka z Michle a pak dva hipstery z Krymský na dvojkole, bo se nějak z jara registrovali.

Jo, a taky jsem četl, že EU v celosvětovém měřítku vyprodukuje 10% CO2. A že až za několik let nevyprodukujem ničeho a budem sedět v jeskyních zmrzlí jak drozdi, v Indii mezitím spustí dalších pár uhelných elektráren, čímž ten náš schodek v pohodě vyrovnaj, bo pořádek musí být.

Nám od Hooka celý ten Zelený úděl nepřijde jako boj proti změnám klimatu, ale jako boj proti Evropanům. Ale třeba tomu jen nerozumíme. Třeba jsme jen nepostřehli plány v plánech jiných plánů.

Třeba je bicykl před barákem a rašelina v kamnech to, co nás posune tam, kde bude uhlíková stopa stejně vzácná jako zdravý rozum u našich nejvyšších.

Jo.

Tačvůd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli umím jezdit na kole. Jsem jim řekl, že umím. Jako malý jsem měl kolo skládací. Vážilo asi osmdesát kilogramů. Díky tomu jsem doteď při síle.

Dnes bude pod mrakem. Dnes bude přísně. Podzim nám podává ruku.

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 218 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,77 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)