vakcina-na-covid-19-
22.10.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Ozbrojte se, za dveřmi může být vakcinační komando

Sdílejte článek:

NAFTALI

Nastal čas se ozbrojit. Zamknout dveře svých domů a bytů a mít se na pozoru. Nepouštět dovnitř nikoho, koho neznáme a v případě, že jde o člověka, kterého známe od vidění nedovolit mu přiblížit se na víc než deset metrů. Jinak hrozí, že budete přepadeni doma ve svém bytě a naočkováni experimentálním svinstvem proti vaší vůli. Ne to není poplašná zpráva, ale fakt. V pátek 22. října na titulní straně Lidových novin čtu otřesný titulek. Koalice chce navštěvovat s vakcínou občany doma v jejich bytech, protože miliony lidí v banánové republice Čechistán unikli masové pichnizaci experimentálním sajrajtem. Kšeftaři s vakcínou už ztratili veškeré zábrany a rozhodli se jít cestou Šmejdů. Ano, těch lidských zrůd, které oblézají po ulicích měst a obcí, přepadají doma bezbranné důchodce, nutí je za pomoci řevu, vyhrožování a manipulací přepsat dodavatele energií nebo koupit potlučené hrnce.

Tihle Šmejdi se rozhodli přepadnout nás doma. Porušit domovní svobodu a nacpat do nás cokoliv, od čeho dává ruce pryč výrobce, stát i lékaři. Především je šokující, že někdo naprosto cizím ksichtům rozdá seznamy lidí, kteří dosud nepodstoupili pichnizaci. Kdo má takové seznamy? Kdo je sestavuje? Jakým právem? Nebo snad někdo věří tomu, že vakcinační komando bude bezcílně bloudit ulicí dům od domu a ptát se: „Máte očkování? A můžu ho vidět?” ONI půjdou najisto, přesně podle seznamu sestaveného lidskými zrůdami.

Že to někomu připomíná praktiky STB? Ale to je jen náhoda.  Zajímavé bude i to, co se stane, pokud přepadená ovce pichnizaci odmítne.  Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby pichnizační hlídka chodila v doprovodu několika statných svalovců, kteří přepadenou ovci rychle zpacifikují. Že je to poplašná zpráva? Je jen otázkou času, kdy se najde tak zrůdné pichnizační komando, kterému se zachce větší porce pochval od svých chlebodárců za provedený výkon, neboť za každou opíchanou ovci budou jistě tučné prémie. Kde není žalobce, není soudce. Marně se bude přepadený člověk bránit tím, že důvěřivě otevřel dveře domu nebo bytu, v tom ho statní chlapíci srazili k zemi, podrželi mu ruce, zatímco do něj jakási lidská zrůda bodla jehlu. Neboť první otázka soudu nebo policie bude znít: „A vy jste jim otevřel, pustil je dovnitř, takže to co říkáte, se stalo s vaším svolením. A máte na to svědky? “

Přesně to se stalo lidem, kteří si na policii stěžovali na praktiky Šmejdů. Znova opakuji, kde není žalobce, není soudce. Co se stalo doma v bytě, bez svědků nikdo neodsoudí. Zvlášť když vy budete sami a ty zrůdy tři nebo čtyři.  Ale vážení, tady končí veškerá legrace. Tady už jde o zdraví, život a domovní svobodu. Příště k vám může domů vrazit kdokoliv a dělat si co chce. Takže nejlepší rada asi zní, nepouštět od této chvíle do bytu cizí lidi, upozornit staré rodiče a malé děti aby NIKOMU bez vás neotvírali a připravit si k obraně třeba jen obyčejné poleno nebo horký pohrabáč. Spustit povyk, a pokud to jde prchnout, zamknout se za bytelné dveře, přivolat pomoc. A pokud bydlíte v přízemí i skočit z okna je lepší než se nechat opíchat sajrajtem ve fázi experimentu, na který už tolik lidí zařvalo. A hlavně přestat sedět na zadku, zízat na hloupé seriály, zajímat se jen o slevy v marketu, protestovat, bránit se. Protože, a to znova opakuji pro ty méně chápavé, začíná  jít do tuhého v sázce jsou naše životy, zdraví a poslední zbytky svobody.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 951 times, 9 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
70 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)