MORAVECOVM
9.2.2018
Kategorie: Společnost

OVM: Pořad kluků a holek, co spolu mluví…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JOSEF HAVRÁNEK

Nic proti tomu, že si Václav Moravec zve do svých pořadů především kamarády – hosty názorově spřízněné, převážně z rodu pravdoláskařů a komunistů, případně ty, kteří mu hrají do karet…

.
Samozřejmě, že občas se tu vyskytnou i názoroví oponenti. Chybí jen pan prezident, který aktivistického Moravce – podobně jako před ním prezident Klaus, bojkotuje. Totiž, bez premiéra, představitelů ANO, komunistů, či okamurovců…, snad ani nejde v ČR žádný politický diskusní pořad provozovat. A tak se tu pravidelně hraje alespoň taková rafinovaná přesilovka. Tipuju to, při zdi – tak na deset ku třem…Opravdu, nic proti tomu, koho si vymývač mozků vybírá do svých pořadů. Jenže ČT je přece jen jaksi veřejnoprávní a také dobře placená koncesionáři.

Jen je nepochopitelné – absurdní, že v tom televizním molochu také neexistují diskusní pořady, v kterých by naopak hlavní slovo zase měli ti, co reprezentují názory většinové společnosti. Stačí jen kouknout na volební výsledky!

Tenhle stav mi přijde nejen nespravedlivý, ale i neslušný.

Nicméně, nebudu nic předstírat, vlastně se ani nedivím, že tahle samozřejmost doposud ještě nikoho z vedení České televize nenapadla.

Pro tyhle veřejnoprávníky je to taková mission impossible! Naprosto nerealizovatelná fantasmagorie.

Každému myslícímu člověku je přeci jasný, že v té jejich České televizi evidentně není k dispozici ani jeden jediný redaktor – moderátor, který by byl schopen, či ochoten zastávat skutečné názory české veřejnosti.

Dost dobře nerozumí, proč si my koncesionáři, necháváme takovej švajnerajn líbit!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.