ZEMANOVCACEK
4.5.2020
Kategorie: Společnost

Ovčáček není Zeman

Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

Každý kdo sledoval včerejší díl pořadu 168 hodin na ČT 1 a nemá v hlavě vymeteno jako princ Jan z pohádky Korunní princ, musel zažít poměrně silný šok … i když, poté co všichni vidíme jak se politická kultura v zemích českých vyvíjí, ten šok zase tak velký být nemusel.

O co šlo?

Pokračující mysterium dopisu předsedovi Senátu panu Kuberovi z Číny. Kdo jej objednal, jakou roli v tom hrál Mynář a co s tím obecně má společného president. Zdálo by se, že se jedná o prosté otázky, na které lze odpovědět během několika málo minut. Jenže to si asi nemyslí ani pan Mynář, ani jeho capo di tutti capi, tedy Miloš Zeman a ani Zemanův mluvka Ovčáček. A tak se tato “svatá trojice obrnila mlčením a Hrad je v současnosti informačně nedobytnou tvrzí.

A protože tvůrci zmíněného pořadu nejsou, jak se zdá, nějaká jen taková obyčejná ořezávátka, jdou za celou kauzou s opravdovým nasazením. A zdá se, že zúčastněným začínají pořádně ujíždět nervy.

Zatímco pan Mynář včera setrval ve své komfortní zóně, tedy v pozici mrtvého brouka, Ovčáček své nervy na uzdě neudržel a vyletěl jako torpédo.

A přitom, znovu opakuji, šlo jen o naprosto prostý dotaz, na který bylo možné v rychlosti chůze odpovědět a “drzou” redaktorku odpálkovat s grácií a na úrovni.

To se ovšem panu Ovčáčkovi nepodařilo a jak už to tak vypadá, tak se od svého chlebodárce moc nenaučil. Protože i když nejsem příznivcem Miloše Zemana, jedna věc se mu upřít nedá. Schopnost reagovat promptně a trefně ( pozor – trefně neznamená že je to vždy slušné. Ovšem i neslušnost a arogance může mít formu).

Následné reakce a výkřiky na sociálních sítích, ať už ze strany frau Mynář nebo i samotného Ovčáčka svědčí o tom, že celá ta kauza dopisu předsedovi Senátu není zase tak nevinná, jak se nám snaží Hrad vnutit. V Číně je zvykem že když vláda a strana strana zadupe, lid se semkne a skloní hlavy a novináři ani nepípnou strachy. Jenže Česká republika není Čína. A jakkoliv chápu, že by si to někteří politici přáli, tak ani občané ani novináři, nejsou ochotní nechat se zastrašit. Tedy alespoň prozatím a doufejme že většina. Asi proto tak zuřivý Ovčáčkův hysterický záchvat. Proto jeho slova o praktikách StB, což je v jeho případě, když v minulosti psal pro bolševické Halo noviny, známé neostalinistickými články a postoji, vyvolává pocit, že on asi o praktikách StB možná ví více než se zdá.

Inu, Ovčáček není Zeman, u kterého i český překlad slova pussy, jakkoliv vulgární a naprosto nehodný presidenta republiky, mohl znít pro někoho noblesně. Ovčáček je ale jen takové arogantní jelito, naprosto nezvládající současnou krizovou situaci, do které se kancelář presidenta republiky dostala. A je jen v zájmu České republiky zjistit celou pravdu. Protože většina občanů nemá v hlavě vymeteno jako princ Jan z pohádky Korunní princ a je třeba zabránit “Karlům” aby veřejnosti podávali své lektvary zapomnění.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 333,00 Kč
Vybráno 40.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 955 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 3,31 out of 5)
Loading...
politicon.cz
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.