ZEMANOVCACEK
4.5.2020
Kategorie: Společnost

Ovčáček není Zeman

Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

Každý kdo sledoval včerejší díl pořadu 168 hodin na ČT 1 a nemá v hlavě vymeteno jako princ Jan z pohádky Korunní princ, musel zažít poměrně silný šok … i když, poté co všichni vidíme jak se politická kultura v zemích českých vyvíjí, ten šok zase tak velký být nemusel.

O co šlo?

Pokračující mysterium dopisu předsedovi Senátu panu Kuberovi z Číny. Kdo jej objednal, jakou roli v tom hrál Mynář a co s tím obecně má společného president. Zdálo by se, že se jedná o prosté otázky, na které lze odpovědět během několika málo minut. Jenže to si asi nemyslí ani pan Mynář, ani jeho capo di tutti capi, tedy Miloš Zeman a ani Zemanův mluvka Ovčáček. A tak se tato “svatá trojice obrnila mlčením a Hrad je v současnosti informačně nedobytnou tvrzí.

A protože tvůrci zmíněného pořadu nejsou, jak se zdá, nějaká jen taková obyčejná ořezávátka, jdou za celou kauzou s opravdovým nasazením. A zdá se, že zúčastněným začínají pořádně ujíždět nervy.

Zatímco pan Mynář včera setrval ve své komfortní zóně, tedy v pozici mrtvého brouka, Ovčáček své nervy na uzdě neudržel a vyletěl jako torpédo.

A přitom, znovu opakuji, šlo jen o naprosto prostý dotaz, na který bylo možné v rychlosti chůze odpovědět a “drzou” redaktorku odpálkovat s grácií a na úrovni.

To se ovšem panu Ovčáčkovi nepodařilo a jak už to tak vypadá, tak se od svého chlebodárce moc nenaučil. Protože i když nejsem příznivcem Miloše Zemana, jedna věc se mu upřít nedá. Schopnost reagovat promptně a trefně ( pozor – trefně neznamená že je to vždy slušné. Ovšem i neslušnost a arogance může mít formu).

Následné reakce a výkřiky na sociálních sítích, ať už ze strany frau Mynář nebo i samotného Ovčáčka svědčí o tom, že celá ta kauza dopisu předsedovi Senátu není zase tak nevinná, jak se nám snaží Hrad vnutit. V Číně je zvykem že když vláda a strana strana zadupe, lid se semkne a skloní hlavy a novináři ani nepípnou strachy. Jenže Česká republika není Čína. A jakkoliv chápu, že by si to někteří politici přáli, tak ani občané ani novináři, nejsou ochotní nechat se zastrašit. Tedy alespoň prozatím a doufejme že většina. Asi proto tak zuřivý Ovčáčkův hysterický záchvat. Proto jeho slova o praktikách StB, což je v jeho případě, když v minulosti psal pro bolševické Halo noviny, známé neostalinistickými články a postoji, vyvolává pocit, že on asi o praktikách StB možná ví více než se zdá.

Inu, Ovčáček není Zeman, u kterého i český překlad slova pussy, jakkoliv vulgární a naprosto nehodný presidenta republiky, mohl znít pro někoho noblesně. Ovčáček je ale jen takové arogantní jelito, naprosto nezvládající současnou krizovou situaci, do které se kancelář presidenta republiky dostala. A je jen v zájmu České republiky zjistit celou pravdu. Protože většina občanů nemá v hlavě vymeteno jako princ Jan z pohádky Korunní princ a je třeba zabránit “Karlům” aby veřejnosti podávali své lektvary zapomnění.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 628,00 Kč
Vybráno 38.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 960 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 3,31 out of 5)
Loading...
politicon.cz
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.