babeet
16.11.2018
Kategorie: Ekonomika

Otevřený dopis Všem poslankyním a poslancům Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky: Zastavte EET

Sdílejte článek:

RB

V Praze dne 16. listopadu 2018

Vážené poslankyně, vážení poslanci,

se vší pravděpodobností budete na prosincové schůzi Poslanecké sněmovny mj. projednávat 1. čtení vládního návrhu zákona, jehož cílem je zavedení 3. a 4. vlny elektronické evidence tržeb (EET), kterou cca před rokem zrušil Ústavní soud.

Jsme přesvědčeni, že každý z Vás, 200 členů parlamentu, má ve své rodině nebo nejbližším okolí někoho, kdo je drobný, malý nebo střední soukromník. A Vámi už odsouhlasená 1. a 2. vlna EET mu přinesla, v kombinaci s dalšími Vámi odsouhlasenými restrikcemi, velké až likvidační problémy. Navíc jsme přesvědčeni, že v dnešní době už víte, stejně jako velké množství ekonomických odborníků, že fanatická kampaň předsedy vlády a ministryně financí o prudkém zvýšení výběru daní, nejsou pravdivé.

Pravdivé je ale to, že Vámi odsouhlasená 1. a 2. vlna EET, v kombinaci s dalšími parlamentem odsouhlasenými restrikcemi, už zlikvidovala stovky převážně malých firem hlavně na českém, moravském a slezském venkově. Upozorňujeme Vás tímto na to, že biblické „nevědomost hříchu nečiní“ pro Vás do budoucna pozbylo platnosti. Vy už víte, co způsobujete.

Vážené paní poslankyně, vážení páni poslanci,

zdvořile, ale důrazně Vás žádáme, najděte v sobě odvahu a zamítněte schválení výše uvedeného zákona. Zároveň Vás prosíme, zamyslete se nad možností zrušení 1. a 2. vlny EET. Přiznat chybu je lidské. Pokračovat ve vědomé likvidaci drobných, malých a středních soukromníků, a tím i jejich rodin, je lidsky i politicky 29 let po 17. listopadu nepřijatelné.

S pozdravem

Petr Bajer                                                                     Ladislav Linek
předseda                                                                      1. místopředseda
Strany soukromníků České republiky                   Strany soukromníků České republiky

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 15 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.