12800124_10206474773367948_5233466774267112395_n
31.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Otevřený dopis Angele Merkelové: Vyhlásila jste politiku kapitulace před kolonizací Evropy islámskými bojovníky

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VÁCLAV TROJAN 31|03|2016

Vážená paní kancléřko,

žiji v malém městě v Jižních Čechách, blízko bavorských hranic. Mám ženu a dvě děti. Kdybych bydlel na druhé straně hranice, pravděpodobně bych v r. 2013 volil Vás. Jste vzdělaná žena. V NDR jste si prožila, co znamená nesvoboda a totalita. Předpokládal jsem proto, že cenu svobody znáte.

Proto mám velký problém pochopit, co v současné době říkáte. Do Vaší země a do celé Evropy se valí nekontrolovaná masa lidí, kteří vyznávají islám. V současném světě není žádné učení, které by bylo tak totalitní a tak agresivní. Představa integrovaného muslima, který přijme evropské křesťanské hodnoty, je naivní iluze. Neboť není jiného Boha, kromě Alláha.

Nejsem xenofob. Imigrantů např. z Asie se nebojím ani neštítím. Budhismus, hinduismus či konfuciánství jsou náboženství tolerantní. Asijští přistěhovalci jsou pracovití. Nežijí ze sociálních dávek. Jejich cílem není ovládnutí a zničení evropské civilizace. Islámští duchovní naopak takový cíl otevřeně deklarují. Každý muslim se v madráse naučí, že islám musí zvítězit na celém světě. Neboť není jiného boha , kromě Alláha.

Vy jste, paní kancléřko, nejmocnější ženou dnešní Evropy. V islámském světě je žena jen jednou z manželek a majetkem svého muže.

Dnes je Váš hlas vnímán jako hlas Evropy. Leží na Vás nesmírná odpovědnost. Za německé občany, za občany ostatních zemí Evropy, i za moje děti.

Neumím pochopit, že jste vyhlásila politiku kapitulace před kolonizací evropského prostoru statisíci a zítra možná milióny silných mladých islámských bojovníků. Neumím pochopit, proč trváte na tom, aby následky Vašeho špatného rozhodnutí nesly proti své vůli i ostatní země.

Neumím pochopit, proč vy, která již jednu totalitu zažila, nevoláte po obraně naší civilizace. Po ochraně hodnot demokracie, tolerance, humanity, svobody slova a vyznání. Toto vše je v ohrožení. Neboť není jiného boha, kromě Alláha.

Nedávno jste prohlásila, že východoevropské země se nepoučily z komunismu. Právě naopak. Proto je nám svoboda tak drahá a budeme ji bránit.

Váš otec byl luteránský pastor. Věříte, že by nečinně přihlížel tomu, že Evropě hrozí návrat o tisíc let nazpět ?

Můj hlas je slabý. Volám na Vás z malého města z malé země. Ale uvažte prosím pečlivě, zda není dobré ubránit možnost svobodně vzdělávat svůj sad, jak to činil Voltairův Candid.

Občan, Václav Trojan, Česká Republika

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
73 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.