7.8.2013
Kategorie: Společnost

Otevřená agrese estébáckých pohrobků

Sdílejte článek:

REDAKCE PP 07|08|2013

Komunistům 23 let po “sametu” rostou křídla. Užívají si plody tlusté čáry za minulostí a po moci hospodářské, kterou nikdy neztratili, ucítili i příležitost k oficiálnímu návratu k moci politické, kde zatím tahají za provázky schovaní za svoje loutkové koně v různých “demokratických” partajích. Jejich velkolepý návrat má jméno “Sjednocená levice – SPOZ, ČSSD a KSČM”. Roste tedy i jejich sebevědomí a agresivita při jakémkoliv střetu s odlišným názorem. Jiří Bob Asher k tomu napsal:

 

 

Erich Maria Remarque v románu Cesta zpátky popisuje šok, který dostalo několik bývalých frontových vojáků když v lese potkali nacistického vůdce v čele oddílu mladých chlapců, kteří pod jeho velením skandovali heslo “frontě zdar”. Otřesený Willy tehdy prohodil: Tak už to zase začíná…

 

Tato scéna mi kdysi bleskla hlavou když jsem před lety viděl jednu z prvních akcí Mladých komunistů. Pak už jsem se divit přestal. Bylo jasné, že v rodinách bývalých pilířů totalitního režimu dorostla nová generace. Estébáci, vyšetřovatelé, milicionáři, komunističní politrukové a bachaři předali svým nástupcům školu, kterou kdysi sami prošli. Po 23 letech oprášili tyto asociální existence staré estébácké metody, mezi které patří i agresivní výhružky včetně hrozeb smrtí i neuvěřitelně primitivní slovní útoky. 

 

Není se vlastně čemu divit. Komunisté kdysi do služeb státu povolali zástup společenské spodiny a geny se přenášejí z generace na generaci. Můžeme se s nimi setkat každý den. Na facebooku, v internetových diskusních fórech, i pod články na zpravodajských portálech. Nikdy se ale nespokojí s občasným slovním výronem v anonymním davu. Tak začínají vyhrožovat v telefonických hovorech, nabourávají soukromé emailové schránky, likvidují facebookové profily a občas ti inteligentnější napadají i klasické weby. To je tzv. druhý stupeň.

 

Otevřenou agresi tedy třetí stupeň už ventilují i veřejně. O tom se letos mohli přesvědčit antikomunističtí aktivisté před pražským výstavištěm. Když se člověk zaposlouchal do urážek a neuvěřitelných vulgarit a především když si pozorně prohlédl obličeje, ze kterých doslova tekla nenávist, tak právě tady bylo možné najít mnoho odpovědí na své otázky.

 

 

Například jak bylo možné, že kdysi komunisté spolupracovali s nacisty, jak bylo možné, že se někteří vyšetřovatelé chovali u výslechů hůř než gestapáci, že tito lidé odstřelovali svoje spoluobčany na hranicích jako dobytek, že na šibenice poslali elitu národa a na vlastní lidi kdysi pozvali cizí tanky.

 

Po listopadu jsme se nechali zblbnout heslem “Nejsme jako oni” a všichni si naivně mysleli, že sklopí hlavu a začnou se alespoň trochu stydět za všechno zlo, které mají na svědomí. Byl to tragický omyl. V revoluční eufórii nikdo neslyšel varování, že rakovina metastázuje a po nějaké době znova udeří. Dnes na facebooku vykřikují, že revoluční Občanské fórum jednou prohlásí za zločineckou organizaci.

 

Prostě už jsou zase tady a neštítí se ničeho. Zatímco jedna jejich část 23 let drancovala republiku, druhá část vyřvávala, že miliardové zlodějny jsou dílem pravice. Scházejí se u hrobu masového vraha, vyhrožují zabitím slušným lidem ale především: opět chtějí vládnout. A samozřejmě vyřídit si účty s těmi kdo jejich pohled na svět nesdílí. Za necelý rok se rozhodne o dalším osudu naší země. Co myslíte? Prodá jim pověstná šedá zóna opět naši svobodu za pár nesplnitelných slibů a za trochu peněz navíc?

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 18 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.