7.8.2013
Kategorie: Společnost

Otevřená agrese estébáckých pohrobků

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REDAKCE PP 07|08|2013

Komunistům 23 let po “sametu” rostou křídla. Užívají si plody tlusté čáry za minulostí a po moci hospodářské, kterou nikdy neztratili, ucítili i příležitost k oficiálnímu návratu k moci politické, kde zatím tahají za provázky schovaní za svoje loutkové koně v různých “demokratických” partajích. Jejich velkolepý návrat má jméno “Sjednocená levice – SPOZ, ČSSD a KSČM”. Roste tedy i jejich sebevědomí a agresivita při jakémkoliv střetu s odlišným názorem. Jiří Bob Asher k tomu napsal:

 

 

Erich Maria Remarque v románu Cesta zpátky popisuje šok, který dostalo několik bývalých frontových vojáků když v lese potkali nacistického vůdce v čele oddílu mladých chlapců, kteří pod jeho velením skandovali heslo “frontě zdar”. Otřesený Willy tehdy prohodil: Tak už to zase začíná…

 

Tato scéna mi kdysi bleskla hlavou když jsem před lety viděl jednu z prvních akcí Mladých komunistů. Pak už jsem se divit přestal. Bylo jasné, že v rodinách bývalých pilířů totalitního režimu dorostla nová generace. Estébáci, vyšetřovatelé, milicionáři, komunističní politrukové a bachaři předali svým nástupcům školu, kterou kdysi sami prošli. Po 23 letech oprášili tyto asociální existence staré estébácké metody, mezi které patří i agresivní výhružky včetně hrozeb smrtí i neuvěřitelně primitivní slovní útoky. 

 

Není se vlastně čemu divit. Komunisté kdysi do služeb státu povolali zástup společenské spodiny a geny se přenášejí z generace na generaci. Můžeme se s nimi setkat každý den. Na facebooku, v internetových diskusních fórech, i pod články na zpravodajských portálech. Nikdy se ale nespokojí s občasným slovním výronem v anonymním davu. Tak začínají vyhrožovat v telefonických hovorech, nabourávají soukromé emailové schránky, likvidují facebookové profily a občas ti inteligentnější napadají i klasické weby. To je tzv. druhý stupeň.

 

Otevřenou agresi tedy třetí stupeň už ventilují i veřejně. O tom se letos mohli přesvědčit antikomunističtí aktivisté před pražským výstavištěm. Když se člověk zaposlouchal do urážek a neuvěřitelných vulgarit a především když si pozorně prohlédl obličeje, ze kterých doslova tekla nenávist, tak právě tady bylo možné najít mnoho odpovědí na své otázky.

 

 

Například jak bylo možné, že kdysi komunisté spolupracovali s nacisty, jak bylo možné, že se někteří vyšetřovatelé chovali u výslechů hůř než gestapáci, že tito lidé odstřelovali svoje spoluobčany na hranicích jako dobytek, že na šibenice poslali elitu národa a na vlastní lidi kdysi pozvali cizí tanky.

 

Po listopadu jsme se nechali zblbnout heslem “Nejsme jako oni” a všichni si naivně mysleli, že sklopí hlavu a začnou se alespoň trochu stydět za všechno zlo, které mají na svědomí. Byl to tragický omyl. V revoluční eufórii nikdo neslyšel varování, že rakovina metastázuje a po nějaké době znova udeří. Dnes na facebooku vykřikují, že revoluční Občanské fórum jednou prohlásí za zločineckou organizaci.

 

Prostě už jsou zase tady a neštítí se ničeho. Zatímco jedna jejich část 23 let drancovala republiku, druhá část vyřvávala, že miliardové zlodějny jsou dílem pravice. Scházejí se u hrobu masového vraha, vyhrožují zabitím slušným lidem ale především: opět chtějí vládnout. A samozřejmě vyřídit si účty s těmi kdo jejich pohled na svět nesdílí. Za necelý rok se rozhodne o dalším osudu naší země. Co myslíte? Prodá jim pověstná šedá zóna opět naši svobodu za pár nesplnitelných slibů a za trochu peněz navíc?

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Alexandra Wernerová 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 769,00 Kč
Vybráno 22.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
1 komentář
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.