might-and-magic-heroes-7-announced_1cyh.1920
30.11.2020
Kategorie: Společnost

Otevřeme oči a braňme se

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝExistuje stále mnoho těch, pro které je záhadou, co se stalo se světem, ve kterém jsme žili. O tom, že se mění, není jistě pochyb. Jestliže přechod od socialismu k moderní formě kapitalismu se nám zdál logickým krokem, to vzhledem k tomu, že v roce 1989 byl Západ pro nás vzorem už jen pro svůj technologický náskok, pak další roky vzbuzují jisté rozpaky, abychom se na konci druhého desetiletí v tomto tisíciletí cítili zklamáni a podvedeni. Možná, že tak nevnímá každý, což je způsobeno tím, že ne každý máme stejnou hranici chápání.

V rámci změn, které jsme prožívali po roce 1989, a kdy se opravdu naše životní úroveň zvedala, jsme si tak nějak nevšímali toho, co se děje všude kolem. Přestože jsme byli předurčeni k vyrabování, nějak nám to nedocházelo. Havel nám byl neustále chválen. Čemuž napomáhal i falešný obdiv světových celebrit. Objímali ho Clinton, Albrightová, přijeli za nim Rolling Stones, kancléře mu dělal potomek šlechtického rodu Schwarzenberků, byl prostě středem zájmu. Takže nám uniklo, že mu tak trochu od počátku pomáhal filantrop Sörös. Toto koncentrované zlo ovlivňovalo světovou politiku již tehdy, i když ještě ne v rozsahu, ve kterém to činí nyní. Tehdy nám to nebylo divné, tleskali jsme a radovali se ze svobody. Teď už tušíme, že to bylo naivní, a tak nějak jsme naletěli.

Západ se rapidně změnil. Respektive byl změněn. Demokracii nahradil liberalismus, světu začali vládnout členové úzké skupiny miliardářů navyšující svůj majetek geometrickou řadou. Zvolili si určité cíle, pro jejichž naplnění jsou ochotni udělat cokoliv. Jejich řady se navíc rozšířily o novou generaci pracující s nejmodernějšími technologiemi. Z těchto rádoby vizionářů začínajících často v garážích se postupem času stala šlechta s nesmírným majetkem a neomezenou mocí. Aby se vyhnuli obrovským zdaněním, nastoupili cestu filantropů. Opět je třeba jmenovat Söröse, přidat Gatese, Muska. Jejich na první pohled humanitní nadace slouží jako obrovská tiskárna na peníze. Přestože se zprvu zdá, že tito extrémně bohatí se svého majetku zbavují formou darů a péče o blaho národů, ve skutečnosti si pouze svými investicemi kupují ty, kteří jim později přinesou mnohonásobně větší zisky. Tak nesmírné, že jim to umožňuje ovlivňovat lidstvo. Žádný stát už pro ně není soupeřem, proniknou všude. Kde nestačí nadace a neziskový sektor, tam pomůže ozbrojený konflikt. Šíří strach všemi způsoby, protože vystrašení lidé jsou nejlépe ovladatelní.

Světová pandemie se na druhý pokus podařila. Prasečí chřipka nezabrala, covid ano. Řešíme tu mezi sebou roušky, vakcinaci, chování vlády, Prymulu. Nebudeme si předstírat, že by naši politici byli světci a Prymula nebyl gauner. Jenže všichni tito lidé jsou zkorumpovaní a jedou podle manuálu. Podíváme li se kolem nás, mají ho všichni stejný. Jestliže Gates ovládnul jak svět počítačů, tak i farmaceutický průmysl, Sörös drží pod krkem obrazně obě první dámy Evropy, tedy Merkelovou a Leyenovou. V podstatě obě dělají to, co on si přeje. To není konspirace, to je realita. Abychom neplýtvali Vašim časem, pod článkem je přiloženo video, které chápavým vysvětlí, nevěřící popostrčí a hlupáky nezaujme. Věnujete li 39 minut svého života tomu, abyste si toto video uložili do své paměti, pochopíte, co se vlastně děje. Krok po kroku se Vám bude ovtírat realita, kterou představuje nadace Billa a Melindy Gatesových, pochopíte, proč i přes rozdávání obrovských částek peněz stále bohatnou. Pokud však nebudete mít čas, vězte, že celá covidpandemie je prostě dopředu připravený plán, který se minutu po minutě naplňuje. A sám Gates to de facto přiznává.

Máme šanci něco změnit? Jistě, pokud se nám podaří postavit se zkorumpovaným politikům a vyřadíme prolhaná média z vlivu na občany, máme určitou šanci. V USA už to řada lidí pochopila a Trump je jejich ikonou. I proto bylo třeba ovlivnit americké prezidentské volby, aby se zamezilo stávajícímu prezidentovi bojovat s organizacemi, jakými je Deep State, WHO, s nadacemi Rockefellerů, Rothschildů, Gatesových či Söröse,. Evropská unie je držena pohromadě za každou cenu. Ostatně půjčky, které to umožňují, jsou cestou do náruče tzv. filantropů. Čím více budeme v koncích, tím snadnější jsme kořistí. Můžeme li pomoci jejímu rozpadu, je třeba to udělat. Polsko a Maďarsko to už pochopily a nejsou ochotnými stát se vazaly protřelých miliardářů. Naše elity se EU poddaly, opustily spojence z Visegrádské čtyřky. Pomocí covidu si nás vzaly za rukojmí. Manipulují s námi dle manuálu, občas si u toho něco ukradnou, ale to hlavní zlo jsou ti, které polovina světa považuje za dobrodince a druhá netuší, že něco tak absurdního se nemůže snad ani dít. A nyní už jen to video.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 105 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
politicon.cz
83 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.