future2017
15.6.2021
Kategorie: Politika

Otázka priorit a pohledu na budoucnost

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝMáme tu předvolební období, které se zdá být tentokrát mnohem důležitější než ta minulá. Poslední 4 roky totiž naprosto mění chod dějin a přetváří současnost a budoucnost tak, že se zužují mantinely vytyčující náš životní prostor. Není dne, kdybychom se nedozvěděli o něčem novém, co nám má ztrpčit život, přestože je to prezentováno jako úsilí o náš blahobyt. Opak je pravdou. Pro elity je nás na planetě příliš mnoho, jsme líní, děláme nepořádek, neposloucháme, a ještě lpíme na tradicích. Vše je dle nich třeba změnit. Za jiných okolností bychom se denně zabývali politickými skandály, prohlášeními představitelů jednotlivých stran, snažili se varovat před zrůdností hospodaření vlády Andreje Babiše a rizikem plynoucím z neomarxistických sklonů Pirátů, obav z posunu klasických pravicových subjektů výrazně doleva, místo toho se v rodinách hádáme o to, kdo je větší idiot, zda li ten třesoucí se na očkování, nebo naopak člověk sbírající informace o dopadech vakcinace.

Začalo se tedy uklízet. Touha po snižování počtu lidí byla slyšet z úst Gatese, který to řekl několikrát veřejně, ale podobná slova rezonují v nejvyšších kruzích mnohem častěji. Tento stav měly změnit geneticky modifikované potraviny, jako ideální se však ukázala řízená celosvětová pandemie. Buďte v klidu, ta tu zatím není, momentálně se jedná jen o jakýsi vypuštěný pokusný balónek, který má zjistit reakci lidstva. Ta byla natolik vstřícná, že následovala etapa č.2. Tou je vakcinace, pomocí níž lze dosáhnout vcelku příznivého výsledku, kterým je zkrácení životnosti lidského organismu. Není určena pro každého, elity jsou samozřejmě z povinnosti vyloučeny. O ,,úspěchu“ vakcinace národů svědčí rozšiřování výrobních prostorů společností Moderna a Pfizer, z nichž ta druhá skoupila pozemky v blízkosti sídla orgánů EU v Bruselu, to aby tok peněz mezi vedením EU a Pfizerem nebyl tak dlouhý. Informace přímo z továren ve Velké Británii a Belgii hovoří o tom, že managment se očkování vyhýbá, seč mu síly stačí, a zaměstnancům bylo očkování zastaveno z důvodů častých výpadků z docházky do práce. V nových halách se střídají návštěvy europoslanců, čehož následkem je stoupající snaha propagovat očkování ve všech vrstvách obyvatelstva. Holt peníze jsou mocný čaroděj a charakter obchodníků se smrtí je na stejné úrovni, jako politiků.

Počet obyvatel planety se tak bude i přes prohlášení čínské vlády o možnosti mít tři děti díky regulaci pomocí pandemií a ,,obrany“ proti nim snižovat. Tento způsob může vyřešit i stárnutí stávající populace, důchodu se prostě plno z nás nedožije a ubyde tak potřeba starat se o ,,neproduktivní“ část lidstva. Jen ti Číňani zase dělají problém, o čemž padla slova na setkání představitelů států G7. Nicméně fenomén vakcín si s tím nějak poradí a dokáže ovlivnit další atribut obsažený v plánech elit. Tou je neposlušnost lidí. Všimněte si tedy utahování šroubů. O tom, že mRNA vakcíny obsahují i nanočástice, se veřejně spekuluje. O spojitosti s 5G vysíláním také. Jak víme, většina konspirací má svůj základ v jisté realitě, která se později projeví. Nechme tuto problematiku zatím být, k navýšení poslušnosti stačí zákony. Třeba v Rakousku se zvyšuje úroveň pokut za překročení rychlosti až do nesmyslných výšek. U nás se vydávají plošné zákazy a nařízení porušující zákony, po rozhodnutí soudu o jejich neplatnosti se obnoví a jede se dál. To vše pod záštitou opozice, která jindy nenechá na vládě nit suchou. Osobní doklady budou obsahovat otisky prstů, je sesbárána DNA dvou třetin národa. A to je v záloze ještě Green Deal a Great Reset, tedy další totalitní způsob, jak vmanévrovat společnost do stavu, kdy nebudete chtít mít děti, tedy přivádět je na svět, který se v rámci sebedestrukce mění.

Posledním, o čem jsme hovořili v úvodním odstavci, jsou tradice. Vše se tedy inovuje. Mistrovství Evropy ve fotbale už není tradiční turnaj pořádaný v jedné zemi. Vánoce nám byly v podstatě zakázány. Národní státy mají být rozpuštěny, tím narušeny tisíc let vyvíjející se a udržované zvyky. To se netýká jen nás. Vymyšlená pandemie uzavřela dveře bierfestů, autosalonů, uzemnila letadla, uzavřela hranice, divadla, koncertní sály. Křesťanská Evropa se mění na muslimskou. Tradiční a sto let rozvíjený způsob pohybu a přepravy se má během tří až deseti let změnit na závislost na elektřině. Preferovanou se má stát vlaková doprava s přesednutím na sdílené dopravní prostředky. Brrr řekne většina z nás, mladá generace je k tomu však usilovně vedena. Sice na elektrických koloběžkám všichni ti mladí manažeři vypadají jako debilové, ale elitám se to líbí. Dovolená u moře? Brzy jen vzpomínka nebo možnost určená užšímu kruhu lidí. Vlastní dům, zahrada, třeba i hospodářství? Bývávalo, teď složíme hlavu tam, kam právě dojdeme, k jídlu si dáme syntetický biftek a naše bude jen to, co budeme mít na sobě. Piráti už ví, tak se snaží prosadit legalizaci polyamorních svazků, protože klasická rodina přestane existovat.

Dalo by se pokračovat dále, ale takovou budoucnost si dokážou představit a fandit jí pouze naprosto nezodpovědní, zkažení lidé, kteří by klidně prodali i svou matku jen proto, aby byli in. Nebo ti, kterým z takových změn plynou výhody a zisky. Budeme li nadále trpět postupnou degradaci společnosti a nebudeme li bojovat všemi silami proti tomuto vývoji, stanou se z nás v jistém směru zombie známé z fantastických filmů. Vše k tomu pomalu směřuje. Jen hlupák nebo idealista to nechápe. Řekli byste někdy, že jich je tolik?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 583,- Kč
Vybráno 33.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 032 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)