9_ Akce a reakce
31.3.2018
Kategorie: Společnost

Ostravští cikáni, nová biomasa a jiné důkazy o zákonu o akci a reakci

Sdílejte článek:

DAN NIEL

V dobách, kdy vedoucí úlohu měla Komunistická Strana Československa, jsem s oblibou strhával sovětské vlajky, které se čas od času objevovaly v mém dosahu. Měl jsem proto dva dobré důvody: jednak jsem věděl jsem, že na českém území nemají tato cizí rudá plátna co dělat a jednak jsem k tomu žlutému nářadí s hvězdou cítil vnitřní odpor. Nejspíše byl tento odpor způsoben nezaslouženě slastným životem komunistických papalášů a jejich vlajkové akce ve mě vyvolaly negativní reakce.

Dnes tyto rudé zástavy zmizely. Nahradili je ovšem modrými, pro změnu ne s jednou, ale s mnoha žlutými hvězdami. Stalo se a já opět vím, že ani tyhle fábory tady nemají co dělat. Jen to mé trhávání nějak vázne. Nevím čím to – buď už nevyskočím tak vysoko jako za mlada anebo se poučili a věší je podstatně výš.

Platí, že každá akce vyvolá reakci. Teda, asi to neplatí úplně vždy, ale říká se že každá. Mělo by to teoreticky vypadat tak, že když například najedete autem do stromu určitou silou, strom okamžitě zapůsobí touž silou na vaše vozidlo, jen v opačném směru. Nebo když budete hlavou tlačit do zdi, zeď vám to vrátí úplně stejně.

Nebyly to sice moc chytré příklady, ale byla to fyzika. V některých případech, lépe řečeno životních situacích, to tak ale úplně neplatí. Když už jsme zmínili to bourání aut, tak uvedu jeden názorný a skutečný příklad, o kterém fyzika nemá ani páru.

Místní cikáni používají tady v Ostravě jednu novou fintu: na křižovatce najedou do něčího auta, následně vyskáčí čtyři uřvaní “takyobčané” z té jejich plechovky a začnou po druhému, zcela šokovaném účastníkovi nehody ječet tak, že ho přinutí podepsat svou jednoznačnou vinu. Na základě tohoto podpisu pak pojišťovna cikány vyplatí. (Jen na okraj proč to dělají? Protože výše škody vždy převýší cenu jejich plečky a jsou si pro plečku novější.) Říkáte si asi, že kdyby i tady platil zákon akce a reakce, tak by cikáni skončili před soudem, jako viníci úmyslné nehody a způsobené škody by hradili z lepení sáčků v kriminále. Takže to vypadá, tady zákon akce a reakce asi neplatí.

Ano, z předchozího příkladu se může zdát, že zákon akce a reakce je zákonem pouze fyzikálním a jinak neplatí. Ale není tomu tak. I když reakce poškozeného (ve většině případů se jedná o na pohled křehké ženy, protože si svou oběť cikáni nejdříve otipují) se tomuto zákonu ani nepřiblížila, tak přes to i zde tento zákon platí. Jen trochu jinak.

Co nastane potom co se účastníci nehody odeberou do svých domovů? Cikáni se budou radovat, to ano, ale jinak se stane to, že oběť dobře ví, jak nehoda ve skutečnosti proběhla a cikány začne nesnášet nebo dokonce nenávidět. Také se o tomto cikánském svinstvu zmíní doma manželovi a ten bude vzteky bez sebe. Jejich děti domácí proticikánskou náladu samozřejmě vnímají také a učitelku ve škole, která bude vykládat něco o nutnosti pomáhat cikánům, budou brát za lhářku a budou jí opovrhovat. Také nezapomeňme, že se příhoda s nabouraným autem rozšíří po celé rodině i na pracovištích obou manželů. Dejme tomu, že se o tomto cikánském chování přímo dozví celkem dvě stovky osob a každá z nich bude za jejich čin cikány nesnášet. A každá také svou nesnášenlivost bude přenášet dál, na další známé i neznámé. Ale pozor – nebudou nesnášet jen ty čtyři cikánské bourače. Budou nesnášet celou národnostní skupinu, ze které ti čtyři cikáni pocházejí!

Nyní je již jasné, že i když to tak zprvu nevypadalo, tak i v popsané situaci zákon akce a reakce platí. Je sice transformovaný do pocitů, ale jednoznačně platí. A co více, po dlouhá desetiletí se bude vytvářet obrovská skupina osob, kterým nikdy nevymluvíte jejich oprávněně záporný postoj k cikánům. Je tedy otázkou, zda cikánům podvodné získání novější ojetiny stálo za to, že všemi cikány bude po dobu padesáti, sto let opovrhovat mnoho a mnoho tisíc osob. Jak vidět, tak síla reakce v takových případech mnohonásobně převýší sílu akce a profesoři fyziky mohou jen nevěřícně kroutit hlavami.

Jenže u cikánů to ani zdaleka nekončí. To byl jen jeden, jediný praktický příklad akce a reakce, kterých je všude kolem nespočet. Základem všeho je, že někdo provede něco, co se dělat nemá a toto vyvolá reakci opačného směru. V tom našem případě se ti čtyři cikáni chtěli mít půl roku dobře v novějším autě, ale díky tomu se budou mít všichni cikáni do jednoho, sto let hodně špatně v naší majoritní společnosti. Ale stejně tak to platí všude kolem nás:

Třeba když ČSD udělá akci a zřídí místa ve vlaku speciálně jen pro ženy, tak reakce bude, že se na ty femistické exotky budou chodit dívat ostatní cestující a možná si je i nafotí. Takže celková reakce bude, že se jejich účet bude bavit na celý internet a že kvočící feministky na svou aktivní podporu diskriminace mužů nadosmrti nezapomenou.

Nebo když nám zastánci nelegální migrace akčně tvrdí, že si na terorismus musíme zvykat? Reakce? Tak reakce normálních lidí je, že budou nenávidět nejen ty islamisty a vítače, ale i celou EU administrativu, která úmyslně neochránila hranice.

A nebo když nová biomasa Němcová začne vyhlašovat akci na postavení prezidenta před soud za vlastizradu, protože specialisty z BISky pověřil vyšetřit, zda se u nás vyráběla nějaká chemická látka. Tak jaká tady asi tak může být reakce? Reakce normálních lidí bude taková, že si dovtípí, že ve výrobě oné chemické látky je pravděpodobně osobně zaangažována ona nová biomasa, a že i toho ruského Skripala zabila nejspíše ona. 

Nebo když za několik hodin po vraždě slovenského novináře jsou organizovány akční pochody mládeže s jednotnými odznáčky a samotní poslanci v Blavě vzývají k převratu? Tak reakce normálního člověka nemůže být jiná, než že začne podezřívat z vraždy nejen všechny ty vykřikující, ale i celé USA, které tyto pochody přes neziskové organizace platí. To je zcela zákonitá reakce.

A když na konci kvartálu vidíme na konci obcí akčně v keřích ukryté chrániče a pomahače, tak přeci normální reakce řidičů je, že se začnou navzájem problikávat a policisty nazývat samičím zdrojem vepřové šunky. A zase platí, že nejen ty ukryté – spadnou do toho všichni do jednoho!

A nebo z jiného soudku – když začnou ve všech filmech akčně a intenzivně protlačovat scánéře, že černoch je vždy geniální vůdce nebo hodný chudáček a běloch pokaždé odporný a slizký gauner nebo přitroublý slaboch? Tak tady normální reakce běžného člověka je, že začne opovrhovat nejen celou moderní kinematografií, ale co čert nechtěl, i všemi černochy. Omg!

A nebo naopak, když začne být celý svět 3x denně hnusný na Rusko, které prý může za všechno zlé, nemůže nám to nepřipomenout situaci, ve které se ocitají ostravské ženy, do kterých najede ojetina, plná agresivních cikánů. Je to základní psychologie, kterou nemají ještě všichni lidé osvojenou: pokud je někdo neoprávněně usurpován, u normálního jedince (i společnosti) toto vyvolává soucit s poškozeným a zášť k usurpátorovi. Výsledná reakce tedy nemůže být jiná, než nekritická láska k Rusku a nekonečný odpor k západu. To je celkem jasný výsledek zákona o akci a reakci při organizování akcí proti Rusku. Omg, omg!

Takže jaký je závěr? Je jednoduchý – pokud chcete patřit k nenáviděné spodině a lidskému odpadu, tak každý den lžete a podvádějte, utiskujte slabé, hodně nahlas řvěte a ostatním zakažte mluvit, obviňujte nevinné a sami sebe vyhlaste za jediné spravedlivé, ve skrytu číhejte na každé pochybení občana a potom ho dehonestujte, propagujte abnormality a kažte nesmysly, vyvěšujte cizí vlajky a směšná hesla. Když tyto akce budete dělat svědomitě, nebojte – reakce o nečekané síle na sebe nedají dlouho čekat.

Autor: Dan Niel

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Zbyněk Procházka 250,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 6 550,00 Kč
Vybráno 18.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 126 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.