teror
25.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Osobní bodyguard Usamy bin Ladina si pohodově žije v Německu a kasíruje od státu každý měsíc 1168 EUR

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN FINGERLAND

Osobní bodyguard Usamy bin Ladina si pohodově žije v Německu a kasíruje od státu každý měsíc 1168 EUR, plus bydlení a zdravotní péči zdarma… Evropská justice jako nástroj islamizace? Čeká tohle i nás?

V Německu propukl neuvěřitelný skandál. Ukázalo se, že jistý Sami A. (původem z Tunisu) nyní žijící jako „uprchlík“ v Německu byl osobní tělesným strážcem bývalého šéfa Al Kaidy … a nebude z Německa vypovězen, ačkoliv lhal ve všech ohledech o své minulosti a je prokazatelně napojen na muslimské teroristické organizace.

Důvod? Německé orgány totiž rozhodly, že by mohl být kvůli své minulosti v Tunisku (jako prokazatelný  terorista) pronásledován…. Je to přitom zdánlivý paradox, protože jiný soud v Bochumi zase rozhodl, že tento člověk představuje vážné nebezpečí pro bezpečnost země…. Ale přesto v Německu navždy zůstane. Jeho manželka a 4 děti dokonce již dostaly německý pas a Němci je tedy budou živit na do smrti.

Ukázalo se totiž, že tento „chudák uprchlík“ od svého příjezdu do Německa (před několika lety) ani jeden den nepracoval a je na sociálních dávkách. Ty v jeho případě dělají skoro 1200 Eur měsíčně, k tomu má jeho rodina zdarma bydlení a veškerou zdravotní péči…. Pro ilustraci penze mnoha německých důchodců, kteří celý život pracovali, je často kolem 1000 Eur a z toho si musí platit bydlení, jídlo a stále se zvyšující náklady na zdravotní péči…

To vše se dozvídáme v době, kdy se u nás začínají množit různé podivné události. Tu se mladý Afgánec pokusí znásilnit zdravotní sestru na Bulovce. Aby byl následně soudem osvobozen…., že to bylo „nedorozumění“. Nedávno skupinka „Alžířanů“ hromadně znásilnila irskou turistku. Před pár dny skupina „Holanďanů – zjevných blonďáků“ – opakovaně napadala v centru Prahy místní a jednoho číšníka vážně zranila.

Zajímavý je ale následný vzorec. Policie sice koná a imigranské (muslimké) násilníky zadrží a obviní, aby je soudci následně propustili…. Ačkoliv Čech by za podobný skutek šel dávno sedět. To jistě není náhoda a musíme se začít ptát, kdo vlastně ovládá justici a komu slouží. Naší zemi a její občanům zjevně NE!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.