OSN
11.1.2020
Kategorie: Politika

OSN: Nepotřebná a zbytečná organizace, kde nikdy nepanoval normální zdravý rozum, ale ideologické předsudky

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Nepotřebná a zbytečná organizace, kde nikdy nepanoval normální zdravý rozum, ale ideologické předsudky nejhoršího druhu a dokazatelná korupce. Jejich řešením jsou třicet, čtyřicet, padesát let staré válečné relikty, pořád na pokraji války. Z pár tisíc Arabů, kteří v devětačtyřicátem odešli dobrovolně z Izraele v naději, že až arabské armády utopí Židy v moři, zmocní se všeho, vytvořilo OSN časem miliony uprchlíků z Izraele, které dodneška na náklady světa živí.

Miliony Židů, kteří museli prchnout z muslimských zemí a zachránili holé životy, se pro OSN vypařili, jejich potomci neexistují, žádné nároky popř. rovnováha nároků z toho neplynou. V OSN automatická hlasovací mašinerie dnes a denně delegitizuje a ponižuje nejkvalitnější světovou demokracii stát Izrael.

Lze světové parazitní monstrum reformovat? Pravděpodobně nejadekvátnější reformu OSN navrhoval prezident Světové banky Wolfowitz, naneštěstí ho před pár lety Evropská unie velmi rychle zlikvidovala. Nadnárodní organizace charakteru OSN byla v jeho geniálním nápadu strukturovaná po kontinentech popř. megaregionech: africká, východoasijská, západoasijská, evropská, jihoamerická, severoamerická, tichomořská organizace apod. Žádná jiná vyšší celosvětová politická organizace by neexistovala, pouze orgán podobný dnešní Radě bezpečnosti, který by tvořili zástupci kontinentálních organizací, kde by se kromě bezpečnosti mj. řešila i mezikontinentální solidarita. Kontinentální organizace by vytvářely struktury, které odpovídají požadavkům a potřebám jejich megaregionů.

Kontinentální organizace by byla určitě blíž regionálním problémům než dnešní impotentní celosvětové monstrum, kontinentální organizace by mohly iniciovat spolupráci všeho druhu, v rozsahu přirozených regionů je to reálné. Dokonce WTO by fungovala efektivnějším a přirozenějším způsobem v dimenzi přirozených megaregionů než na celoplanetární dimenzi, kde její regule zdaleka nepřispívají ekonomické rovnováze. Na úrovní celosvětového monstra, kde není reálná přirozená spolupráce, nutně jde o hru ideologizovaných norem vnucovaných aparátem organizace, jako je Marrakešský pakt o imigraci nebo negace státu Izrael a umělé udržování permanentního napětí sponzorováním palestinských táborů kolem. V Libanonu, v Sýrii atd. nedostane Palestinec občanství, musí žít v táboře na okraji společnosti, aby se živila jeho nenávist vůči Izraeli. Zde OSN nezasahuje, v Evropě mají nárok na občanství podle OSN všichni Arabové, kteří tam přijdou.

Korupce všeho druhu je vlastní této planetární organizaci. Např. není jasné proč mají mít zaměstnanci OSN, včetně jejich dětí, řadu mimo mzdových výhod a benefitů. Dnes ráno prošla řadou novin zpráva z německého Sternu o korupci v neblaze proslulé dceřinné organizaci OSN zabývající se uprchlíky UNHCR. Podle šetření Sternu vystaví zaměstnanci organizace Afričanovi falešné dokumenty, s kterými se dostane na seznam tzv. „Resettlement programu“, který mu otevře cestu do Evropy. V rámci tohoto programu nabízí země EU jistou budoucnost v Evropě. Z programu mají profitovat pronásledování popř. nemocní lidé, za rok se jedná 50-60 tisíc lidí, kteří programem projdou. Hlavním africkým centrem programu je ugandská Kampala, Stern píše, že je to bazar ilegálních kšeftů kolem přesídlení. Síť zprostředkovatelů, zaměstnanců UNHCR a Afričanů schopných zacálovat aspoň 2500 dolarů. Falešné lékařské atesty dodají zaměstnanci UNHCR.

Časopis popisuje případy osob, které se oprávněně dostaly na seznam programu, ale nakonec vyšly naprázdno, nebo s malým odškodněním, jejich identita byla někomu prodána. Podvody tohoto druhu nejen v Ugandě, ale i v Keni a Súdánu. Něco podobné se pozoruje i v případě zachraňování topících se ve Středozemním moři, jde o komedii, kterou si topící musí nejdřív pěkně zaplatit, pak se může v záchranné vestě topit blízko německé, francouzské, holandské nebo dnes i evangelické záchranné lodi. Kšeft a odporná komedie s utrpením Afriky se skrývají za ušlechtilou evropskounijní proimigrační politikou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 071,54 Kč
Vybráno 45.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 179 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.